Gala Derby na Torze Służewiec – 7 lipca 2024

Opublikowano: 3 lipca 2024

Już 7 lipca Tor Służewiec stanie się areną wyjątkowego wydarzenia, które z pewnością przyciągnie miłośników wyścigów konnych oraz elegancji i mody. Gala Derby to nie tylko emocjonujące gonitwy, ale także doskonała okazja do zaprezentowania swoich stylizacji w kapeluszach oraz uczestnictwa w niezwykłym pokazie mody.

Wyścigi konne

Główną atrakcją Gali Derby będą oczywiście wyścigi konne, które przyciągną najlepsze konie i dżokejów z całego kraju. To wydarzenie o bogatej tradycji, które co roku gromadzi tłumy entuzjastów tego szlachetnego sportu. Uczestnicy będą mieli okazję podziwiać nie tylko zmagania na Torze, ale także cieszyć się atmosferą sportowego święta.

Konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu

Dla wszystkich gości Toru Służewiec Damosfera już 7 rok z rzędu przygotowuje wyjątkowy konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu. Konkurs podzielony będzie na cztery kategorie: dla pań, panów, młodzieży i dzieci. Uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje najbardziej wyszukane i eleganckie kreacje, które oceni specjalnie powołane jury. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Pokaz mody

Między gonitwami na Torze odbędzie się również przygotowany przez Damosferę niezwykły pokaz mody, podczas którego zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje znanych projektantów. To wspaniała okazja, aby zobaczyć najnowsze trendy i zainspirować się modowymi nowinkami. Pokaz mody to nie tylko atrakcja dla miłośników mody, ale również doskonała rozrywka dla wszystkich uczestników Gali Derby.

Informacje praktyczne

Wstęp na Galę Derby jest biletowany. Bilety dostępne są na stronie internetowej Toru Służewiec oraz w kasach biletowych na miejscu. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu, aby uniknąć kolejek i zapewnić sobie najlepsze miejsca. Udział w konkursie oraz w pokazie nie jest dodatkowo płatny.

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie, które łączy sportowe emocje z elegancją i stylem. Gala Derby na Torze Służewiec to niezapomniane przeżycie dla całej rodziny.


O Torze Służewiec

Tor Służewiec, założony w 1939 roku, w tym roku obchodzi swoje 85 urodziny, jest jednym z najważniejszych ośrodków wyścigów konnych w Polsce. Znany ze swojej bogatej historii i pięknych terenów, co roku przyciąga tysiące gości na liczne wydarzenia sportowe i kulturalne.

O Damosfera:

Istnieje na rynku od 10 lat.

Twórczynie:

Katarzyna Krauss – Radca prawny, pasjonatka mody i kapeluszy, mecenas sztuki.

Z wykształcenia radca prawny z sukcesem prowadząca na Mokotowie własną kancelarię prawną, w ramach której wspiera przedsiębiorców i osoby fizyczne w trudnych dla nich sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, spadkowe czy autorskiego.

Z zamiłowania pasjonatka kapeluszy i fascynatorów. To dzięki temu zrodził się pomysł stworzenia Damosfery, która propaguję modę na te nakrycia głowy, ale również z sukcesami organizuje konkursy na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu.

Martyna Maliszewska – Mańk – Stylistka, historyczka sztuki i mody, modystka, marketing specialist.

Z wykształcenia germanistka, historyczka sztuki i mody. W związku z szerokim zainteresowaniem wzornictwem przemysłowym ukończyła także studia Design Management w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, ostatnio rozwija się w obszarze marketingu, co skutkowało otrzymaniem dyplomu Executive MBA.

Modniarstwem zajmuję się od prawie dziesięciu lat. Projektuję nie tylko ubrania, ale także kreuję pokazy mody i sesje zdjęciowe. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie personalnym w obszarze stylizacji i kreacji wizerunku.

Wielokrotna finalistka konkursów organizowanych przez Damosferę na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.


Kalendarium 2024: https://www.damosfera.pl/kalendarium/

Zapraszamy na SM:

https://www.facebook.com/damosfera

https://www.instagram.com/damosfera?igsh=MXBia2htdmZ2ZjkyYw==

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
czyszczenie zmywarek
Zmywarka to urządzenie, które stało się niezbędnym sprzętem...
jasnowidz
W dzisiejszym wywiadzie mamy zaszczyt gościć Michała...
festiwal biegowy
Rośnie liczba zawodników zarejestrowanych na Festiwal Biegow...
Koszulki JHK
Koszulki JHK mogą być jednym z najcenniejszych narzędzi wize...
Zegarki Guess
Sezon letni sprzyja metamorfozom w różnych sferach życia. Do...