Gala VIP 2020

Gala VIP 2020 – Najlepsi z najlepszych nagrodzeni przez „Magazyn VIP”

Opublikowano: 12 października 2020

W piątkowy wieczór 9 października 2020 roku, jak co roku w gościnnych progach hotelu Sheraton w Warszawie, odbyła się Gala VIP. Ze względu na okoliczności ósma edycja wydarzenia miała nieco bardziej kameralny charakter, co nie wpłynęło na organizacyjny rozmach ani na nastroje przybyłych gości. Zarówno oficjalna część wręczenia nagród najlepszym przedsiębiorcom, wybitnym osobowościom medialnym, produktom oraz markom godnym rekomendacji, jak i atrakcje zaplanowana na dalszą część uroczystości, dostarczyły wielu emocji.

Wieczór 9 października okazał się ostatnim możliwym terminem, kiedy gala VIP mogła się odbyć bez dodatkowych restrykcji w związku z ogłoszeniem żółtej strefy w całym kraju. Jesteśmy szczęśliwi, że w tych niewesołych okolicznościach, jakie zafundowała nam pandemia, udało się – jak niezmiennie od 8 lat – zorganizować galę VIP, podczas której wyróżnieni zostali wzorowi menedżerowie, znani i lubiani ludzie kultury oraz cenieni przedstawiciele życia publicznego, a także marki, produkty i miejsca godne VIP-a.

Uroczystość poprowadziła z wrodzonym wdziękiem Monika Zamachowska, a w dobry nastrój wprowadziła gości swym występem młoda utalentowana wokalistka – Paulina Szarek. Witając gości, gospodarz gali, redaktor naczelny „Magazynu VIP” Mariusz Gryżewski podkreślił, jak niewiele dzieliło tegoroczne spotkanie od katastrofy. Działaniom związanym z organizacją gali do ostatniej chwili towarzyszyła niepewność, nie brakowało też problemów, ale te okazały się niczym w porównaniu z radością, gdy okazało się, że coroczna uroczystość mimo wszystko się odbędzie. – Cieszę się, że wbrew wszystkiemu możemy się dziś spotkać, by jak co roku nagrodzić najlepszych w swojej dziedzinie. Dziękuję, że są państwo z nami – mówił Mariusz Gryżewski, życząc wszystkim udanego wieczoru.

Podczas części oficjalnej statuetki VIP Biznesu odebrali najlepsi menedżerowie, z sukcesami zarządzający przedsiębiorstwami, a także szczególnymi jednostkami – placówką ochrony zdrowia i gminą. W dalszej części ceremonii na scenie pojawili się aktorzy, muzycy, dziennikarze – ci, których doceniono tytułem VIP-a 2020 za imponujący dorobek, pasję do pozazdroszczenia i konsekwencję w realizacji działań, które składają się na sympatię widzów i uznanie dla ich wieloletnich dokonań. W tej grupie nagrodę odebrali: zarażająca uśmiechem i pozytywną energią Bożena Dykiel, krzycząca ze sceny ku pokrzepieniu: „Precz z pandemią!”, jej kolega po fachu Dariusz Kordek, artyści obdarzeni wyjątkowym wokalem – Maciej Miecznikowski oraz Robert Janowski, a także dziennikarze: Maciej Orłoś, wieloletni prowadzący „Teleexpressu”, obecnie związany z nowymi mediami, i Przemysław Talkowski, który z zapałem od lat prowadzi autorski program „Państwo w Państwie” w stacji Polsat News. Wisienką na torcie byli w tej kategorii Teo Vafidis – Grek, który wspaniale promuje w Polsce grecką kulturę i sztukę kulinarną, m.in. poprzez programy telewizyjne, organizowane venty i własną restaurację Meze, oraz Marcin Ruta – honorowy konsul Czarnogóry, który od lat umacnia relacje między Polską a Czarnogórą.

Wśród tegorocznych laureatów nie zabrakło też  najlepszych klinik i hoteli, które wzorowo dbają o zdrowie, urodę i samopoczucie klientów, marek i produktów, które dzięki przedsiębiorczości, intuicji i doświadczeniu ich twórców podbijają rynek, oraz rekomendacji VIP-a, czyli firm, które poprzez swoją wieloletnią działalność zasługują na uznanie i zaufanie odbiorców. Branża nie była tu najważniejsza – w gronie laureatów znaleźli się m.in. przedstawiciele budownictwa, przemysłu, motoryzacji, branży ochroniarskiej i medycznej. Łączy ich jakość oferty, innowacyjność i idealne wyczucie potrzeb konsumenckich.

Po części oficjalnej na gości czekały kulinarne i muzyczne przeboje – pierwsze w wykonaniu szefa kuchni hotelu Sheraton, drugie – Roberta Janowskiego, który czarował gości gali swoim wyjątkowym głosem i znanymi wszystkim melodiami. We foyer można było nie tylko oddać się kuluarowym rozmowom – prywatnym i biznesowym, lecz także spróbować szczęścia w kasynie. Goście chętnie pozowali w blasku fleszy, udzielali wywiadów i zdradzali sekrety swojego sukcesu. O ich dobry nastrój zadbali również partnerzy gali – MV Poland zapewniło bar, w którym barmani z wprawą serwowali autorskie drinki na bazie wódki premium U’luvką, zaś Karol Majewski częstował Nalewkami Staropolskimi i opowiadał o ich produkcji oraz pasji, z której zrodziła się imponująca kolekcja trunków. We foyer można było także podziwiać samochody wystawione przez firmę HLS i dostępne w ramach nagrodzonego produktu „Auto na abonament”.

Oprócz wręczenia statuetek tegorocznym laureatom wielu emocji dostarczyła loteria wizytówkowa, w której do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów gali – od zastawów kosmetyków i ekskluzywnych alkoholi, przez eleganckie karafki, po vouchery na pobyt w hotelu lub jazdę testową na weekend. Zwieńczeniem gali były tańce do białego rana w rytm znanych i lubianych przebojów.

LAUREACI 8. GALI VIP

VIP Biznesu 2020 – Bogdan Hadała, prezes zarządu Excon SA

Bogdan Hadała

Bogdan Hadała, prezes zarządu Excon SA

Laureat zarządza spółką deweloperską, która od ponad 20 lat zdobywa doświadczenie oparte na przedsięwzięciach zrealizowanych  w systemie generalnego wykonawstwa dla rozmaitych inwestorów, w tym na potrzeby własnej Grupy. W swoim dorobku firma ma już ponad 90 inwestycji, a liczba ta wciąż rośnie.

Potwierdzeniem rzetelności i kompetencji prezesa Hadały są nie tylko przyjazne dla otoczenia i komfortowe dla mieszkańców projekty deweloperskie, lecz także zdobyte referencje klientów, certyfikaty, wyróżnienia i prestiżowe tytuły, w tym Diament Polskiej Jakości i Orły Polskiego Budownictwa.

VIP Biznesu 2020 – Piotr Wróblewski, założyciel i właściciel WRO GRUPPE

WRO GRUPPE od 13 lat umacnia swoją pozycję w branży elektrotechniczej. Dzięki właściwemu zarządzaniu, starannemu doborowi wykwalifikowanych pracowników oraz wieloletniemu doświadczeniu firmy należące do Grupy z powodzeniem realizują projekty nie tylko w Polsce, lecz także w innych krajach Europy, nie unikając trudnych i nietypowych zadań. W końcu siła tkwi w grupie.

VIP Biznesu 2020 – Jacek Rutkowski, prezes zarządu i dyrektor generalny firmy MAT-BUD Materiały Budowlane

Jacek Rutkowski

Jacek Rutkowski, prezes zarządu i dyrektor generalny firmy MAT-BUD Materiały Budowlane

Laureat umiejętnie zarządza przedsiębiorstwem wielobranżowym z 12 oddziałami, wyspecjalizowanym w hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych, którego mocną stroną jest szeroki asortyment oraz profesjonalne doradztwo. Równolegle do działalności gospodarczej Jacek Rutkowski jest aktywny w sferze społecznej, czego przykładem może być jego fundacja Pomagajmy Razem.

VIP Biznesu 2020 – Dorota Kuźnicka, projektantka, właścicielka marki DK by Dorota Kuźnicka

Stworzona przez Dorotę Kuźnicką marka DK powstała z myślą o niezależnych, wymagających kobietach. Autorskie kolekcje reprezentują zarówno elegancką klasykę, jak i odważną awangardę, zaś logo DK sygnuje buty i torebki łączące styl i wysoką jakość. Wszystkie wyroby projektu Doroty Kuźnickiej szyte są ze starannie wyselekcjonowanych skór i komponentów, z największą troską o detale, a wieloletnie doświadczenie w branży obuwniczej pozwala projektować buty, których znakiem rozpoznawczym jest nie tylko oryginalny design, lecz także komfort noszenia.

VIP Biznesu 2020 – Michał Szatanek, prezes Grupy SZATANEK Polska i jej dyrektor ds. finansowych

Michał Szatanek, prezes Grupy SZATANEK Polska

Z lewej – Michał Szatanek, prezes Grupy SZATANEK Polska

Laureat to prawdziwy człowiek orkiestra – twórca ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego Bocianie Gniazdo w Rynie, instruktor i wykładowca Polskiego Związku Żeglarskiego, Instruktor Motorowodny, jachtowy i motorowodny sternik morski, a także wychowawca kolonijny. To człowiek z ogromną wiedzą i pasją, która pozwala mu doskonale godzić liczne obowiązki i aktywności. Nie brakuje mu też pomysłów, aby zarażać swoją wodną pasją innych, zwłaszcza młodych, których chce edukować w atrakcyjny i bezpieczny sposób.

Samorządowiec Roku 2020 – Tadeusza Czajka, wójt gminy Tarnowo Podgórne

W imieniu laureata statuetkę odebrała Agnieszka Rzeźnik, koordynator Biura Komunikacji Społecznej i Promocji w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne. Nagroda została przyznana za skuteczne zarządzanie gminą, którego potwierdzeniem są dobre warunki do życia, wypoczynku i prowadzenia działalności gospodarczej. Stojąc na czele gminy, laureat dba zarówno o sprawy bliskie mieszkańcom, jak i optymalne warunki do inwestowania oraz rekreacji na terenie gminy. Z powodzeniem godzi potrzeby przedsiębiorców z oczekiwaniami miejscowych i turystów w zakresie usług publicznych, kultury i rekreacji. Nie jest zaskoczeniem, że tak skuteczne działania podnoszące atrakcyjność gminy cieszą się szerokim uznaniem i zdobywają liczne nagrody.

VIP w Ochronie Zdrowia 2020 – dr n. med. Ewa Trzepla

Laureatka jest wzorowym pracownikiem ochrony zdrowia z ponad 30-letnim doświadczeniem, cenionym specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych i nadciśnienia tętniczego, autorką i współautorką licznych prac naukowych, głównie w dziedzinie kardiologii i hypertensjologii. W 2003 roku powierzono jej kierowanie nowo utworzoną placówką – Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kierowana przez nią placówka od kilku lat osiąga wspaniałe wyniki ekonomiczne, które stanowią odzwierciedlenie wysokiego poziomu opieki medycznej. W 2013 roku wraz z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym otworzyła  nowy oddział Stomatologii przy ul Emilii Plater, a w 2019 roku Uniwersyteckie Centrum Stomatologii, które funkcjonują w strukturze spółki. Placówki te oprócz działalności naukowej prowadzą zajęcia dydaktyczne dla rezydentów, stażystów i studentów stomatologii WUM.

VIP 2020

Bożena Dykiel

 

Laureatka jest absolwentką warszawskiej PWST, którą ukończyła w 1971 roku, debiutując przed kamerami rolą autostopowiczki w filmie Uciec jak najbliżej. W latach 1970–1972 występowała w legendarnym STS-ie, a od 1972 do 1985 roku była aktorką Teatru Narodowego w Warszawie. Popularność przyniosły jej role komediowe w takich filmach, jak Wyjście awaryjne i Brunet wieczorową porą oraz w serialu Alternatywy 4.W swoim dorobku ma również wiele pamiętnych ról dramatycznych, m.in. w Weselu, Ziemi obiecanej, Znachorze, Domu. Od wielu lat kreuje lubianą postać w serialu Na Wspólnej.

 

VIP 2020

Dariusz Kordek

 

Aktor od 30 lat jest związany z teatrem, choć dobrze znamy go również z małego i dużego ekranu. Mimo że gra w filmach i serialach, to scena jest jego drugim domem. Jak sam twierdzi, najważniejsza jest dla niego życiowa rola męża i ojca. Pierwsze role grał w amatorskim teatrze przy kościele, głownie w jasełkach, bo od małego ciągnęło go do aktorstwa. W 1984 roku dostał się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Marzył o aktorstwie dramatycznym, ale pierwszy zawodowy sukces przyniosła mu piosenka zaprezentowana na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Stąd już tylko krok dzielił go od Teatru Rampa, z którym się związał.

Popularność przyniosła mu rola w ,,Labiryncie”, mimo że na castingu… jedynie towarzyszył koleżance. Potem zagrał w „Krollu” Władysława Pasikowskiego, u boku Bogusława Lindy i Cezarego Pazury. Świetnie odnalazł się też w musicalach w Teatrze Buffo i Roma, m.in. „Metro”, „Rocky Horror Show”, „Grease”, „Crazy for You”, „Cohen”, „Polita”, „Romeo i Julia”, „Deszczowej piosence”. Występuje również w teatrze SABAT Małgorzaty Potockiej.

 

VIP 2020

Robert Janowski

 

Do muzyki ciągnęło go zawsze. Już jako 22-latek skomponował muzykę do tekstów Jonasza Kofty – tak powstał pierwszy polski rock-musical „Kompot”, w którym Robert Janowski zagrał głównego bohatera. Później był związany z zespołami Sekcja Z, Oddział Zamknięty, ZOO. Przełomem w jego karierze okazał się musical „Metro”, w którym rola dała początek jego współpracy z duetem Józefowicz–Stokłosa i Teatrem Buffo.

Oprócz musicali ma w dorobku także role dramatyczne, m.in. w „Hamlecie” i „Upadłych aniołach”. Publiczności znany również z dużego ekranu, choćby „Nocnego graffiti”, oraz ról w serialach, m.in. „Na dobre i na złe”. Uwielbiany przez widzów prowadzący programu „Jaka to melodia”, kilkakrotnie nagrodzony Wiktorem dla osobowości telewizyjnej i Telekamerami „Tele Tygodnia”. Ma też własną audycję w Radiu Złote Przeboje. Najbliższe jego sercu są jednak solowe płyty i kameralne recitale, na których czaruje publiczność autorskimi piosenkami i własnymi interpretacjami znanych przebojów.

 

VIP 2020

Maciej Miecznikowski

 

Laureat jest absolwentem Akademii Muzycznej. Żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Choć z wykształcenia jest śpiewakiem operowym, karierę związał z muzyką rozrywkową. Przez rok był wokalistą Püdelsów. W 2000 został wokalistą zespołu Leszcze. Któż nie zna przebojów: „Kombinuj dziewczyno”, „Genowefa” i „Ta dziewczyna”? Dodajmy, że ostatnia piosenka zdobyła Nagrodę Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Artysta występował również jako solista w oratoriach Zbigniewa Książka i Piotra Rubika: „Świętokrzyska Golgota”, „Tu Es Petrus”, „Psałterz wrześniowy”, a także w oratorium Bartosza Gliniaka i Zbigniewa Książka „Siedem pieśni Marii”. W 2014 roku ukazała się jego debiutancka płyta solowa „Będzie z nami dobrze”. Szerokiej publiczności znany jest jako prowadzący programy telewizyjne „Tak to leciało” i „Śpiewanie na ekranie”, a także jako kapitan drużyny w „Bitwie na głosy”.

 

VIP 2020

Przemysław Talkowski, dziennikarz od 10 lat prowadzący program « Państwo w państwie »

 

Z wykształcenia prawnik – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z zawodu dziennikarz, związany z Polsat News od początku istnienia tej stacji telewizyjnej. Ze swadą prowadzi program „Państwo w Państwie”, a także „Biznes Informacje” oraz „Nie daj się fiskusowi”. Za swoją rzetelność, dociekliwość i profesjonalizm w dziedzinie publicystyki zdobył wiele nagród. W 2009 roku został wyróżniony przez NBP w konkursie im. Władysława Grabskiego dla najlepszych dziennikarzy ekonomicznych.

 

W 2012 roku doświadczył sympatii i uznania widzów, otrzymując Wiktora jako „Telewizyjne Odkrycie Roku”. Jest też laureatem nagrody Grand Press 2012 dla najlepszych dziennikarzy w kategorii publicystyka i wyróżnienia w Konkursie Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Wojciechowskiego. W 2013 roku zdobył statuetkę Wektora, przyznaną przez Pracodawców RP. Taki dziennikarz to duma mediów. Prywatnie miłośnik kitesurfingu i gry na perkusji.

 

VIP 2020

Maciej Orłoś

 

Dziennikarz, przez 25 lat prowadzący Teleexpress i inne programy w TVP. Wielokrotnie prowadził Festiwale w Sopocie i Opolu, gale nagrody Wiktor, a także relacjonował Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Do niedawna gospodarz programów w Telewizji WP, obecnie twórca autorskiego kanału na YouTube’ie. Prowadzi konferencje, szkolenia i gale biznesowe, a także imprezy o charakterze rozrywkowym. Występuje również w roli prelegenta i szkoleniowca w zakresie wystąpień publicznych. Jako ceniony dziennikarz i prezenter jest zdobywców 4 Wiktorów i 2 Telekamer. Został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za działalność kolporterską w latach 80.

Maciej Orłoś jest absolwentem Wydziału Aktorskiego PWST w Warszawie, ukończył również roczny kurs aktorski w London Academy of Music and Dramatic Art. Grał m.in. na deskach Teatru Ateneum. W dorobku aktorskim ma role w filmach i serialach. Pracę zawodową godzi z działalnością charytatywną, udzielając się w wielu fundacjach i angażując się w projekty dobroczynne. Jest autorem książek dla dzieci oraz zbioru rozmów „Moje wywiady Oko w oko”. Z Markiem Sierockim napisał książkę „Teleexpress. 30 lat minęło”.

 

VIP 2020

Teo Vafidis

 

Grek, który doskonale odnalazł się w Polsce, a zwłaszcza w polskiej kuchni. Ekspert kulinarny oraz promotor kultury i kuchni greckiej w naszym kraju, gdzie przywiodła go miłość do żony – Małgosi. Był właścicielem 17 restauracji w Grecji, Niemczech, Austrii i Polsce. Widząc braki w dostępie do oryginalnych greckich produktów w polskich sklepach, założył firmę The Greek Gourmet, która zajmuje się organizacją eventów tematycznych, pokazów i warsztatów kulinarnych, a także importuje i promuje wysokiej jakości tradycyjne produkty z Grecji.

Jako ceniony autorytet w świecie gastronomii jest honorowym członkiem Chef’s Club of Greece. Reprezentuje też Poland Branch Office Chef’s Club of Greece. Najważniejszym i najbliższym jego sercu projektem jest autorski Festiwal Kuchni Greckiej w Polsce. Teo Vafidis jest częstym gościem programów „Kawa czy herbata” oraz „Pytanie Na Śniadanie”, a także pomysłodawcą i gospodarzem programów podróżniczo-kulinarnych „NIEnaŻARTY” i „Teo-ria Smaku Teo Vafidisa”.

 

 

Osobowość Roku 2020

Marcin Ruta, przedsiębiorca, filantrop, konsul honorowy Czarnogóry

 

Laureat od 2014 roku pełni honorową funkcję konsula Czarnogóry w Polsce, włączając się w promocję tego kraju i popularyzację wiedzy na jego temat oraz wzmacniając wzajemne więzi między społeczeństwami i gospodarkami obu państw. Jednocześnie skutecznie rozwijana działalność gospodarcza pozwala mu angażować się w różnorodne inicjatywy społeczne i przedsięwzięcia charytatywne, w tym mające na celu pomoc rodzinom i dzieciom. Jego aktywność została wielokrotnie doceniona nagrodami i zaszczytnymi tytułami, m.in. „Filantropa Krakowa”, „Mecenasa Kultury Krakowa”, „Honorowego Ambasadora Radomia”, „Człowieka Roku Regionu Radomskiego 2018”.

 

Rekomendacja VIP-a 2020

Expres-Konkurent Sp. z o.o.

 

Nagrodę odebrał Bogdan Hadała, prezes firmy.

 

Firma Expres-Konkurent już ponad 20 lat prężnie rozwija się na rynku budownictwa kubaturowego. Wyróżnikiem spółki jest własne zaplecze logistyczne oraz profesjonalny zespół. Kapituła doceniła również terminową realizację inwestycji, wysoki poziom wykonania projektów i przestrzeganie standardów oraz zasad bezpieczeństwa. Portfolio Expres-Konkurent oraz lista posiadanych certyfikatów i wyróżnień czynią firmę wizytówką branży i krajowej gospodarki.

 

Produkt VIP-a 2020

Zdalny dozór wideo – ALFA GROUP Sp. z o.o.

 

Nagrodę odebrał właściciel firmy Sławomir Jaworski.

 

Spółka ALFA GROUP otrzymała nagrodę Produkt VIP-a 2020 w uznaniu za wprowadzenie na rynek i wdrażanie systemu ochrony i zabezpieczenia technicznego,  który wykorzystuje najnowocześniejsze światowe technologie.  System oparty jest o pracę kamer cyfrowych wspomaganych przez inteligentną analitykę obrazu pod nadzorem nowoczesnego Centrum Monitorowania Alarmów. Produkt ten firma ALFA GROUP wprowadziła na rynek pod nazwą „Zdalny dozór wideo”.

 

Produkt Roku 2020 – Auto na abonament – High Level Service Sp. z o.o.

Izabela Jaruszewska

Izabela Jaruszewska, członek zarządu High Level Service Sp. z o.o., i Michał Kierepka, prezes zarządu firmy

Auto na Abonament” to autorski program i zarazem najpopularniejsza usługa w ofercie HLS Cars. Trzy rodzaje miesięcznych abonamentów: Standard, Komfort i Komfort Plus zapewniają klientom nowy samochód wraz z pakietem określonych usług. Produkt ten to znacznie więcej niż standardowy leasing czy wynajem długoterminowy. Oferta łączy emocjonalne i racjonalne atuty przemawiające za wyborem nowego samochodu, zapewniając atrakcyjną cenę oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

 

Deweloper Roku 2020

Patio Deweloper Sp. z o.o.

 

Nagrodę odebrał Marcin Chmielewski, właściciel firmy.

 

Firma deweloperska PATIO od lat specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym i skutecznie trafia w gusta osób poszukujących nowoczesnych komfortowych domów. Ich atutem są przemyślana lokalizacja inwestycji, atrakcyjny design, zastosowanie funkcjonalnych i proekologicznych rozwiązań. Doświadczenie w obranej specjalizacji oraz stała współpraca z najlepszymi architektami i podwykonawcami przekładają się na wysoką jakość domów i rosnące grono zadowolonych klientów.

 

Architekt Roku 2020

Małgorzata Muc

 

Laureatka jest ambitnym i kreatywnym architektem oraz miłośniczką ekskluzywnych wnętrz, które tworzy w założonej w 2009 roku pracowni Muc & Scott Interiors. Stawia na odważne, nowoczesne aranżacje, w których obecne jest szkło, a dużą rolę odgrywa oświetlenie. Nie boi się ambitnych zadań. To w jej głowie zrodził się pomysł na apartament pokazowy w budynku Złota 44, gdzie na mieszkanie mogą sobie pozwolić wybrańcy. W portfolio ma projekty imponujących wnętrz nie tylko w Polsce, lecz także w europejskich stolicach. Prywatnie Małgorzata Muc jest zwolenniczką dobrego stylu w każdej dziedzinie, dlatego uważnie śledzi trendy w świecie

 

Marka VIP-a 2020

MARCHEWKA

 

Nagrodę odebrał właściciel firmy Stanisław Marchewka.

 

Marchewka to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, pod którą kryje się producent ekskluzywnych drewnianych schodów, podłóg i elementów wyposażenia wnętrz, takich jak drzwi, stoły, obudowy, sufity kasetonowe, wykonane z drewna krajowego lub egzotycznego. Wyroby marki Marchewka, pasujące zarówno do aranżacji tradycyjnej, jak i nowoczesnej, zdobią domy prywatne, a także budynki użyteczności publicznej. Warto podkreślić, że spora część produkcji rodzimej firmy trafia na rynki obce.

 

Markę VIP-a 2020

Zakład Mechaniki Przemysłowej ZAMEP Sp. z o.o.

 

W imieniu prezesa zarządu, Kazimierza Golca, statuetkę odebrał jego syn Piotr Golec.

 

W ubiegłym roku ZAMEP świętował 25-lecie działalności. Nic dziwnego, że z takim doświadczeniem w rozwijaniu obranej specjalizacji – pomp dedykowanych różnym branżom – udało się stworzyć markę kojarzoną z wysoką jakością produktów oraz profesjonalnym doradztwem i serwisem. Nowoczesny park maszynowy z odlewnią, starannie dobrany zespół wykwalifikowanych pracowników oraz kompleksowe podejście do potrzeb klienta zapewniły firmie wieloletnią obecność na rynku i szerokie grono zadowolonych klientów, którzy powierzają firmie kompleksową realizację zleceń – od projektu po ewentualne naprawy.

 

 

Marka VIP-a 2020

HYGEAmed

 

Nagrodę odebrał Piotr Czachorowski, prezes zarządu spółki Krynica Vitamin, produkującej środki do dezynfekcji HYGEAmed.

 

Inspiracją dla nazwy linii produktów do dezynfekcji marki HYGEAmed była Hygea – grecka bogini zdrowia i czystości. Kierunkiem rozwoju Krynicy Vitamin SA zawsze były potrzeby człowieka i jego dobre samopoczucie. Dziś to połączenie idealnie trafia w moment dziejowy. Epidemia COVID-19 trwale zmieniła bowiem naszą codzienność i podejście do higieny. Czynności, które wcześniej wydawały nam się zwyczajne i nie zawsze najważniejsze, okazały się priorytetowe.

W obliczu pandemii zarząd spółki Krynica Vitamin w lutym 2020 roku zdecydował o natychmiastowym przestawieniu części mocy zakładu, aby jak najszybciej wdrożyć do sprzedaży płyny do dezynfekcji rąk. W trosce o zdrowie i spokój społeczeństwa spółka przygotowała unikalne płyny i żele marki HYGEAmed, dbając o ich skuteczność dezynfekcji oraz o właściwości łagodzące i nawilżające, a także przyjemne nuty zapachowe.

 

Klinika VIP-a 2020  –  Centrum Medyczne Orbita

Radosław Różycki

Dr n. med. Radosław Różycki

Dr n. med. Radosław Różycki jest specjalistą chorób oczu i właścicielem Centrum Medycznego Orbity – kliniki będącej spełnieniem jego marzeń, w której realizuje swoją zawodową pasję. Kieruje zespołem specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu gwarantują wysoki poziom świadczeń medycznych. Centrum, usytuowane w zabytkowym otoczeniu Soho Factory na warszawskiej Pradze specjalizuje się w okulistyce, chirurgii oka i medycynie estetycznej. Twórcy Orbity dbają, aby pacjenci byli zadowoleni zarówno z jakości zabiegów, jak i obsługi oraz panującej w klinice atmosfery.

Klinika VIP-a 2020 – Drzazga Clinic

Statuetkę odebrała pomysłodawczyni i właścicielka Drzazga Clinik – Beata Drzazga.

Beata Drzazga – właścicielka Drzazga Clinik

Drzazga Clinic to Klinika Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Chorzowie, w której wykonywane są innowacyjne zabiegi na światowym poziomie, w tym nowatorskie usługi kosmetyczne popularne w Stanach Zjednoczonych, a zyskujące coraz większą popularność w Polsce. Właścicielka Drzazga Clinic równie dużą wagę przykłada do kwalifikacji personelu i bezpieczeństwa zabiegów, co do miłej, swobodnej atmosfery, która pozostawia pozytywne wrażenia z wizyty. Zespół doświadczonych lekarzy i kosmetologów skutecznie pomaga odkryć i wydobyć piękno, które – jak wierzy właścicielka – jest w każdym z nas, a w efekcie poczuć się wyjątkowo.

Beata Drzazga to stuprocentowa bizneswoman. Oprócz nagrodzonej kliniki prowadzi wiele innych przedsiębiorstw. Jest właścicielką i założycielką firm medycznych BetaMed SA i ApoMed Sp. z o.o., BetaMed International w Las Vegas oraz salonu mody Dono da Scheggia. Angażuje się także w wiele aktywności pozabiznesowych.

 

Hotel VIP-a 2020

Talaria Resort & SPA

 

Statuetkę odebrała przedstawicielka hotelu Beata Chrząstkowska.

 

(Na LED – 28_Talaria Resort & SPA)

 

Talaria Resort & Spa to wyjątkowe miejsce stworzone w odrestaurowanym XIX-wiecznym pałacu w Trojanowie, otoczonym pięknym ogrodem. Powstało z myślą o tych, którzy szukają azylu od miasta i obowiązków, oferującego wypoczynek w wersji exclusive, w pięknych wnętrzach, z dostępem do stefy wellness, doskonałej oferty gastronomicznej oraz wielu atrakcji ubogacających pobyt. Wyróżnikiem hotelu jest weekendowa formuła For Ladies Only, dzięki której pani mogą cieszyć się obiektem na wyłączność i poczuć się w pełni swobodnie, ciesząc się prywatnością i towarzystwem innych kobiet.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *