Menu

Gala VIP 2021 – nagrody i atrakcje nie tylko dla laureatów

Dziewiąta Gala VIP za nami. Wydarzenie, na które co roku zaprasza redakcja „Magazynu VIP”, jest okazją do uhonorowania liderów w swoich dziedzinach, jak również do integracji różnych środowisk oraz dobrej zabawy, jaką zapewniają występy na żywo utalentowanych artystów, stoły do gry w minikasynie i inne atrakcje przygotowane przez organizatora. Dzięki zaangażowaniu sponsorów i zaprzyjaźnionych partnerów gali tym razem możliwe było nie tylko przygotowanie uroczystości na wysokim poziomie, lecz także wsparcie działań Fundacji Zwycięzcy, niosącej pomoc dzieciom, za sprawą licytacji.

Zachętą do udziału w licytacji były przekazane na ten cel przez darczyńców wyjątkowe przedmioty. Wśród nich znalazł się voucher na weekend z Mercedesem, ufundowany przez MB Motors Mercedes-Benz, dodatkowo połączony z noclegiem w eleganckim Hotelu**** Słoneczny Zdój Medical Spa & Wellness, malowniczo usytuowanym w Busku-Zdroju. Ten przedmiot szczególnie ucieszył fanów motoryzacji i dobrych samochodów. Ci, którzy doceniają sprzęty z najwyższej półki i fantastyczne brzmienie, mieli okazję powalczyć o ufundowany przez markę Creative zestaw Sound BlasterX Katana, którego nazwa pochodzi od japońskiego miecza słynącego z doskonałej konstrukcji i jakości. Dzięki technologii BlasterX Acoustic Engine i dekoderowi Dolby Digital 5.1 posiadacz wylicytowanego subwoofera będzie się cieszył realistycznym dźwiękiem w grach i filmach, a tym samym z pewnością doceni niepowtarzalne wrażenia z domowej rozrywki.

Była też nie lada gratka dla obecnych na gali pań, które śledzą modowe trendy, wspierają polskie projekty i lubią się wyróżniać. Dorota Kuźnicka, jedna z laureatek, która odebrała nagrodę Marka VIP-a 2021, przekazała na ten szczytny cel autorską skórzaną torebkę będącą jednym z 10 egzemplarzy z limitowanej serii. Co ciekawe, to mężczyzna z zapałem licytował ten wyjątkowy dodatek marki DK, podbijając kolejne niebagatelne kwoty. Odbierając torebkę na scenie, zadeklarował, że przekaże na rzecz Fundacji Zwycięzcy sumę większą niż wylicytował – 5 tys. zł. Oby więcej osób miało taki gest.

Uczestników licytacji czekało też spotkanie ze sztuką. Artysta młodego pokolenia Mateusz Ostrycharczyk, który ma za sobą wystawy autorskie i zbiorowe, a jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce, Holandii, Norwegii i Wielkiej Brytanii, przekazał na licytację swój abstrakcyjny obraz „Blue Jamais Vu”. Z kolei Sylwia Kalinowska, specjalizująca się w niezwykle kobiecych obrazach na deskach i na płótnie, zadeklarowała, że dla zwycięzcy licytacji namaluje portret wskazanej osoby na indywidualne zamówienie. Walka o tę wyjątkową pamiątkę była zacięta i emocjonująca.

Zgromadzone w licytacji pieniądze będą cennym wsparciem dla działań prowadzonych przez Fundację Zwycięzcy, która niesie pomoc potrzebującym dzieciom w Polsce i w Kenii.

Dodatkowo wszyscy goście przy odrobinie szczęścia mieli okazję wylosować nagrody w loterii wizytówkowej. Sponsorzy gali zadbali o to, by los uśmiechnął się tego wieczoru do jak największego grona osób. Uczestnicy gali z niecierpliwością wyczekiwali na kolejne nazwiska wyczytywane po wyciągnięciu wizytówek ze szklanej kuli. Nic dziwnego, bo upominków ufundowanych przez partnerów wydarzenia było naprawdę wiele.

Jedną z atrakcyjnych nagród był voucher na weekend z luksusowym autem od High Level Service. Firmy Apis i Secret Soap Store ufundowały zestawy kosmetyków. Z wybornymi trunkami szczęśliwcy mogli wrócić do domu dzięki hojności firm: Amazis, Nalewki Staropolskie, Gutt Vodka i partnera medialnego gali – „Rynku Inwestycji”. Wyjątkowe polskie rękodzieło można było zdobyć dzięki firmie Krosno – fundatorowi karafek i Kopalni Wapienia „Morawica” SA, która przekazała na loterię kamienne zegary. Oprócz subwoofera przekazanego na licytację podczas gali można było wylosować także dodatkowe zestawy od Creative.

Na koniec na gości czekał relaks, a dokładnie obietnica wspaniałego relaksu w postaci voucherów pobytowych w gościnnych hotelach: SKAL, Słoneczny Zdrój, Krasicki, Białowieski. Gmina Iława ufundowała zaproszenie na Festiwal nad Jeziorakiem w Siemianach, połączony z noclegiem w Pensjonacie Cykada. Na tym jednak nie koniec rozpieszczających podarunków. Do wygrania był także voucher na japoński liftingujący masaż twarzy ufundowany przez Kobido Master. Z kolei teatr Scena Relax zaprosił wybrańców na przedpremierowy spektakl „Little Shop of Horrors”.

Dziękujemy wszystkim gościom za wieczór pełen wrażeń, wspólne emocje i hojność podczas licytacji, a partnerom gali za ufundowane atrakcyjne nagrody, które wzbogaciły 9. Galę VIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021