Gala VIP

Gala VIP 2017

Opublikowano: 22 sierpnia 2017

27 października 2017 r., na kolejnej Gali VIP-a, spotkaliśmy się z osobowościami, które odebrały statuetki przyznane przez redakcję Magazynu VIP jako wyraz uznania dla ich sukcesów, niezależnie od wykonywanej pracy. Nagrodziliśmy przedsiębiorców, menedżerów ochrony zdrowia, samorządowców, znanych i lubianych przedstawicieli życia publicznego – wszystkich, którzy na co dzień starają się robić to, co potrafią, jak najlepiej.

Przy okazji 5., jubileuszowej gali w hotelu Sheraton jak co roku nie zabrakło atrakcji dla gości. Zadbaliśmy o ciekawą oprawę artystyczną wieczoru, poczęstunek na wysokim poziomie oraz niezapomniane wspomnienia wszystkich uczestników gali.

Dziękujemy naszym partnerom, którzy zechcieli wesprzeć nas w organizacji tego corocznego wydarzenia, które z każdym rokiem nabiera rozmachu. W przygotowanie wyjątkowej, 5. Gali VIP-a włączyły się firmy: Amazis.net, MV Poland, Słoneczny Zdrój. Ponadto, podobnie jak w 2016 roku, najnowszy model Škody dostępny na polskim rynku zaprezentował POL-MOT AUTO.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Gala VIP 2023
20 października 2023 roku odbyła się XI Gala VIP, or...
tatar
Tatar wołowy, jak powszechnie określa się befsztyk t...
Gala VIP
14 października 2022 r. w hotelu Sheraton w Warszawi...
Marcin Jurzysta
Wszedłem do polityki głównie po to, żeby skuteczniej...
W piątkowy wieczór 15 października, jak co roku od 9...