Folwark Badowo

Gdzie zorganizować konferencję? Praktyczne porady

Opublikowano: 13 grudnia 2022

Organizacja konferencji to prawdziwe wyzwanie. Przygotowania do takiego wydarzenia potrafią trwać wiele miesięcy, a na ostatniej prostej bardzo często ma się wrażenie, że nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Stworzyliśmy świetną koncepcję, zaprosiliśmy znakomitych prelegentów, agenda została rozpisania co do minuty, ale niestety miejsce organizacji okazało się kompletną klapą. Co zrobić, aby zapobiec takiej sytuacji? Podpowiadamy w artykule.

Organizacja konferencji – wybór najlepszego miejsca

Wybór miejsca stanowi kluczowy element planowania wydarzenia takiego jak konferencja czy szkolenie. Opcji jest bardzo dużo, co znacznie utrudnia znalezienie idealnego obiektu. Każdy hotel czy ośrodek konferencyjny deklaruje przecież, że to jego oferta będzie najlepsza, a jak dobrze wiemy, niekoniecznie tak musi być. Zatem czym się kierować, dokonując ostatecznego wyboru?

Rozmiar sali – kwestia niezwykle ważna. Wybór miejsca uzależniony jest w dużej mierze od liczby uczestników wydarzenia. Ostateczna decyzja powinna być więc podjęta po stworzeniu finalnej listy gości.

Bardzo ważna jest oczywiście lokalizacja. Raz lepszym wyborem będzie centrum dużego miasta, a raz kameralna sala w otoczeniu natury. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Plusem konferencji w centrum jest dobra logistyka – do obiektu łatwo dotrzeć samochodem lub komunikacją miejską. Z drugiej strony zakres dodatkowych atrakcji dla uczestników jest ograniczony. Problem ten znika w przypadku konferencji zorganizowanej z dala od metropolii. Świetnym pomysłem mogą być wtedy np. gry terenowe czy ogniska.

Warto zadbać również o spójność tematyczną. Przykładowo, jeśli konferencja ma dotyczyć ekologii lub twoja firma nie jest obojętna na tematy związane ze środowiskiem, dobrym wyborem będzie obiekt aktywnie działający na rzecz takich kwestii. Przykład? Chociażby Folwark Badowo, który na swoim koncie ma m.in. wybudowanie oczyszczalni trzcinowej, a to nie koniec proekologicznych inicjatyw właścicieli tego wyjątkowego miejsca.

Folwark Badowo – idealne miejsce do organizacji konferencji i szkoleń

Jeśli planujesz konferencję lub szkolenie firmowe w zielonym otoczeniu, powinieneś rozważyć ich organizację w Folwarku Badowo – https://folwarkbadowo.com/oferta/organizacja-szkolenia-dla-firm/. Dlaczego? Znakomita lokalizacja. I nie chodzi tutaj jedynie o świetne komunikacyjne położenie między Łodzią a Warszawą, ale przede wszystkim o obecność lasów, łąk i stawu. Odrestaurowana folwarczna zabudowa i towarzyszącą na każdym kroku, niezmącona miejskim zgiełkiem, przyroda tworzą razem niepowtarzalny klimat.

Folwark Badowo to dwie nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne. Wielkim plusem „teatralnej” jest piękny widok na pobliski las i łąkę, natomiast za „kamienną” przemawia jej warsztatowy potencjał. Jeśli zaintrygował cię opis tego miejsca, koniecznie odwiedź stronę Folwarku Badowo i poznaj szczegóły oferty organizacji szkoleń oraz konferencji dla firm!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Puszcza Białowieska
W cieniu najstarszego lasu Europy, na styku kultur,...
Brazylia to największy kraj Ameryki Południowej...
Wypożyczalnia samochodów w Krakowie
Przemieszczaj się po Krakowie w komfortowy sposób, k...
trening mentalny w biznesie
Wszyscy chcemy jak najlepiej zarządzać czasem i dobrze organ...
Hotel Amber Park
Bałtyk jest piękny o każdej porze roku. Szerokie plaże i nad...