Geometrik

Geometrik – biżuteria od Goldenmark

Opublikowano: 7 czerwca 2024

Jaka jest modna biżuteria? Jakie są światowe trendy? Jak powinniśmy dobierać biżuterię i na co zwrócić uwagę – mówi dla Magazynu VIP Joanna Stachowiak, projektantka biżuterii premium w Goldenmark, autorka kolekcji Geometrik, która jest dostępna od maja br. w 24 salonach Goldenmark w całej Polsce oraz na goldenmark.com, twórczyni kolekcji Giselle, zainspirowanej ikoniczną monetą bulionową Krugerrand i motywem gazeli.

Jaka biżuteria jest obecnie modna? Jakie są światowe trendy?

Joanna Stachowiak : Moda silnie ukierunkowała się na trzy kolory złota: tradycyjny, żółty, a także biały oraz różowy. Kolorystyka złota pozwala na tworzenie różnych stylizacji oraz zabawę formą. Popularne są także perły oraz zielone kamienie naturalne, łączone często z klasycznymi, geometrycznymi wzorami. W przypadku kolczyków, najmocniejsze w tym sezonie są koła. Jeśli chcesz wyglądać jak modelki z wybiegów, postaw na duże rozmiary biżuterii! Modnym akcentem będzie łączenie różnych stylów, w tym wspomnianej klasyki z nowoczesnością.

Jak powinniśmy dobierać biżuterię? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze biżuterii?

Joanna Stachowiak : Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Przede wszystkim zwracajmy uwagę na jakość i komfort noszenia biżuterii. Powinna być przyjemnym doznaniem. Warto rozpoczynać tworzenie naszych codziennych stylizacji od detalu, którym może być właśnie efektowna, ponadczasowa biżuteria – naszyjnik czy bransoletka.

Czy jest różnica w doborze biżuterii na dzień i na wieczór? Jeśli tak, to jaka?

Joanna Stachowiak : Nie ma już takich rozgraniczeń. To my jesteśmy swoimi projektantami, my wybieramy swój styl.

Czy wiek ma znaczenie przy wyborze biżuterii?

Joanna Stachowiak : Wiek nie ma znaczenia! To nasze usposobienie i styl bycia uwarunkowuje co nosimy i jaki styl wybieramy.

Czy ładna, elegancka biżuteria musi być droga? Mamy do czynienia ze światowym trendem biżuterii bardzo dobrze wykonanej z tanich materiałów i o niewysokiej cenie.

Joanna Stachowiak: Biżuteria dobrej jakości ma swoją cenę. Przy jej produkcji stawiamy bowiem na nowoczesne technologie, które warunkują użycie odpowiednio dużej wagi surowca. Te parametry są natomiast decydujące przy ustalaniu cen.

Co było inspiracją do stworzenia nowej kolekcji Geometrik od Goldenmark?

Joanna Stachowiak : Powtarzam to jak mantrę: jakość i wygoda. Inspirowała mnie technologia, która wzmacnia żywotność biżuterii. Z drugiej strony postawiłam na minimalistyczną klasykę, dzięki której możemy bawić się i nosić ją w nieskończonych zestawieniach. Stworzyłam kolekcję Geometrik, ale to Wy jesteście projektantami swoich kreacji. W przypadku nowej kolekcji bazą do ich tworzenia jest elegancka klasyka, charakteryzująca się wysoką jakością.

Dla kogo jest dedykowana nowa kolekcja?

Joanna Stachowiak : Dla każdego. Nie określam płci czy wieku. Moja biżuteria to wolność wyboru.

Rozmawiała  Ewa Ploplis.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Kamienie szlachetne
Kamienie używane w biżuterii od wieków przyciągają wzrok i d...
Strój Kąpielowy
Lato 2024 tuż za rogiem, a to oznacza, że przyszedł...
Rodzaje strojów kąpielowych
Sezon letni w pełni, urlop za pasem, a Ty jeszcze nie zaopat...
fryzury ślubne
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, a fryzura pann...
żakiety damskie
Krótkie żakiety damskie to jeden z najbardziej uniwersalnych...