Gwiazdy zakochane w Talismanie

Opublikowano: 4 lipca 2016

Katarzyna Glinka, Aleksandra Nieśpielak i Lidia Popiel jako jedne z pierwszych w Polsce miały okazję sprawdzić właściwości drogowe Talismana Grandtour. Gwiazdy doceniły unikalne połączenie zaawansowanych technologii z niezwykle wysokim poziomem wyposażenia oraz komfort jazdy. Poznaj Talisman Grandtour.

Pierwsze testy najnowszego modelu Renault – Talismana Grandtour odbyły się w okolicach Warszawy.

Goście spotkali się w hotelu Holiday Inn w Józefowie, gdzie mogli korzystać m.in. ze spa, zagrać w turnieju tenisa czy wziąć udział w zajęciach akademii golfa. Wśród zaproszonych pojawiły się m.in. Katarzyna Glinka, Aleksandra Nieśpielak i Lidia Popiel, którym nowy model Renault bardzo się podobał.

Renault TALISMAN Grandtour, podobnie jak wersja sedan, zostało wyposażone w najnowsze technologie. Ułatwia to prowadzenie auta i ma wpływ na przyjemność prowadzenia. Samochód wita kierowcę i pasażerów kiedy zbliżają się do samochodu – z chwilą wykrycia obecności karty-klucza zapalają się światła do jazdy dziennej (Day Running Light) i światła tylne oraz lampka sufitowa, rozkładają się lusterka boczne, włącza się oświetlenie strefy progów drzwi i oświetlenie ambientowe wnętrza, a kierunkowskazy sygnalizują zwolnienie blokady drzwi.

Przednie siedzenia TALISMANA są niezwykle wygodne, zaprojektowano je w stylu foteli klasy biznes.

Wyróżniają się najbogatszym wachlarzem funkcji w tej klasie aut – wbudowaną funkcją wentylacji, zwiększającą komfort podróżowania podczas dużych upałów oraz funkcją masażu.

Renault TALISMAN Grandtour wyróżnia się także wyjątkowymi zaletami jezdnymi i możliwościami personalizacji doznań za kierownicą. Jak na magiczny z nazwy samochód przystało model został wyposażony w technologię MULTI-SENSE, która umożliwia dostosowanie auta do potrzeb kierowcy w zależności od tego, czy mamy ochotę na bardziej sportową, bezstresową czy ekonomiczną jazdę – samochód dostosowuje się w pełni do naszych potrzeb, zmieniając swój temperament.

TALISMAN jest jedynym samochodem w segmencie D wyposażonym w system 4 kół skrętnych 4CONTROL i układ Electronic Damper Control. Dzięki nim auto charakteryzuje się unikalnym zachowaniem na drodze, łączącym zwrotność i bezpieczeństwo oraz dynamikę i komfort jazdy.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler
W restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich odb...
Zaproszenie na Galę Akademii Dobrego Stylu
Przed nami kolejna jubileuszowa Gala Akademii Dobrego Stylu!...
Ikony Gracji
Klub Integracji Europejskiej już po raz siódmy w...
Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka - Ambasadorka marki Renault oraz zaproszeni...
[caption id="attachment_7467" align="alignleft" width="300"]...