Menu

Gwiazdy zakochane w Talismanie

Katarzyna Glinka, Aleksandra Nieśpielak i Lidia Popiel jako jedne z pierwszych w Polsce miały okazję sprawdzić właściwości drogowe Talismana Grandtour. Gwiazdy doceniły unikalne połączenie zaawansowanych technologii z niezwykle wysokim poziomem wyposażenia oraz komfort jazdy. Poznaj Talisman Grandtour.

Pierwsze testy najnowszego modelu Renault – Talismana Grandtour odbyły się w okolicach Warszawy.

Goście spotkali się w hotelu Holiday Inn w Józefowie, gdzie mogli korzystać m.in. ze spa, zagrać w turnieju tenisa czy wziąć udział w zajęciach akademii golfa. Wśród zaproszonych pojawiły się m.in. Katarzyna Glinka, Aleksandra Nieśpielak i Lidia Popiel, którym nowy model Renault bardzo się podobał.

Renault TALISMAN Grandtour, podobnie jak wersja sedan, zostało wyposażone w najnowsze technologie. Ułatwia to prowadzenie auta i ma wpływ na przyjemność prowadzenia. Samochód wita kierowcę i pasażerów kiedy zbliżają się do samochodu – z chwilą wykrycia obecności karty-klucza zapalają się światła do jazdy dziennej (Day Running Light) i światła tylne oraz lampka sufitowa, rozkładają się lusterka boczne, włącza się oświetlenie strefy progów drzwi i oświetlenie ambientowe wnętrza, a kierunkowskazy sygnalizują zwolnienie blokady drzwi.

Przednie siedzenia TALISMANA są niezwykle wygodne, zaprojektowano je w stylu foteli klasy biznes.

Wyróżniają się najbogatszym wachlarzem funkcji w tej klasie aut – wbudowaną funkcją wentylacji, zwiększającą komfort podróżowania podczas dużych upałów oraz funkcją masażu.

Renault TALISMAN Grandtour wyróżnia się także wyjątkowymi zaletami jezdnymi i możliwościami personalizacji doznań za kierownicą. Jak na magiczny z nazwy samochód przystało model został wyposażony w technologię MULTI-SENSE, która umożliwia dostosowanie auta do potrzeb kierowcy w zależności od tego, czy mamy ochotę na bardziej sportową, bezstresową czy ekonomiczną jazdę – samochód dostosowuje się w pełni do naszych potrzeb, zmieniając swój temperament.

TALISMAN jest jedynym samochodem w segmencie D wyposażonym w system 4 kół skrętnych 4CONTROL i układ Electronic Damper Control. Dzięki nim auto charakteryzuje się unikalnym zachowaniem na drodze, łączącym zwrotność i bezpieczeństwo oraz dynamikę i komfort jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023