Menu
klinika kwantowa

Hipnoza regresyjna, oczyszczenie z obcych, złych energii…, czym jeszcze zajmuje się klinika kwantowa?

Hipnoza jest szeroko wykorzystywana w terapii, pozwala dotrzeć do zablokowanych myśli w mózgu człowieka. Jedną z jej odmian jest hipnoza regresyjna, której można spróbować w specjalistycznej klinice kwantowej. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, czym jest klinika kwantowa i z jakich usług można skorzystać w takim miejscu?

Czym zajmuje się klinika kwantowa?

Klinika kwantowa, często znana też pod nazwą gabinetu hipnozy skupia się na hipnoterapeutycznych technikach uzdrawiania człowieka. Sesje w gabinecie pozwalają odblokować emocje i wspomnienia, zdarza się, że niektórzy przypominają sobie swoje poprzednie wcielenia. Te zablokowane emocje często są źródłem problemów, z którymi się zmagamy w teraźniejszości. Klinika kwantowa pracuje za pomocą Czystego Światłą, co okazuje się dobrym wsparciem dla innych, tradycyjnych form terapii, tak pracuje np. mmadeja.com. Hipnoterapeutka wyjaśnia, że to, co istnieje w polu kwantowym, można przemieścić do ciała, uobecnić brak blokad energetycznych.

Hipnoza regresyjna w klinice kwantowej

Regresja hipnotyczna to jedna z popularniejszych usług w klinice hipnozy kwantowo-regresyjnej. Hipnoza regresyjna skupia się na pracy z pamięcią, osoba prowadząca wraz z telepatami wprawia pacjenta w stan hipnozy, głębokiego skupienia, to wtedy można otworzyć zablokowane emocje, wspomnienia, traumy, a nawet wspomnienia z przeszłych wcieleń, które są w nas zakodowane. Sesja hipnozy regresyjnej pozwala przeżyć negatywne emocje na nowo, pacjent często czuje i widzi przykre zdarzenia, których kiedyś doznał, dzięki temu może je na nowo przepracować.

Oczyszczanie z negatywnej energii, uroków, klątw

Czasem osoby źle nam życzą, czujemy, że ciąży nad nami klątwa – często tak właśnie jest. Doświadczone osoby z nienawiści są w stanie rzucać klątwy na innych ludzi, ale odpowiedni specjaliści potrafią uwolnić naszą duszę od złych uroków. Ściąganie klątw polega na oczyszczaniu energetycznym naszej aury. Z tej usługi korzystają osoby, które spotkało wiele nieszczęść i porażek w ostatnim czasie, przysłowiowy pech, który wydaje się zbyt częsty, by być po prostu przypadkiem.

Klinika kwantowa a kontakt ze zmarłymi

Część hipnoterapeutów obdarzona jest także umiejętnościami kontaktowania się ze zmarłymi. To niezwykły dar medium, które nie tylko czują zmarłe dusze, ale mogą też z nimi rozmawiać. W klinice kwantowej można dowiedzieć się, czy dusza bliskiej nam osoby potrzebuje pomocy w odprowadzeniu, czy nie trzeba jej pomóc w wiecznym spoczynku. To również pomoc dla osób pogrążonych w żałobie, kontakt z osobą zmarłą pozwoli krewnym uporać się ze stratą i bólem.

Nie są to jedyne usługi w klinice kwantowej, pacjenci mogą także skorzystać z anulowania ślubów milczenia, czystości, z oczyszczania energetycznego domu ze złych energii, z odmładzania komórek macierzystych za pomocą Czystego Światła, czy z uwalniania duszy z koła karmy, reinkarnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023