Menu

Hity z wypożyczalni: samochody klasy S

Obecnie rynek wypożyczalni aut w Polsce dynamicznie się rozszerza. Firmy tego typu prześcigają się w walce o klienta poprzez ciągłe wzbogacanie oferty nowymi modelami i markami samochodów do wynajęcia. W przedsiębiorstwach zajmujących się działalnością rent a car, wypożyczyć możemy zarówno małe samochody miejskie, jak również oryginalne auta sportowe oraz luksusowe limuzyny. Zwłaszcza te ostatnie pojazdy zasługują na szczególną uwagę, gdyż wynajęcie ich może być jedną z niewielu w życiu okazji do poprowadzenia maszyny klasy S. To prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji, która wywoła u nich dreszczyk niezapomnianych emocji.

Cena luksusu z wypożyczalni samochodów

Mogłoby się wydawać, że na wynajęcie auta klasy S mogą pozwolić sobie jedynie nieliczni. Tymczasem okazuje się, że w zależności od wypożyczalni, niektóre modele samochodów luksusowych możemy wynająć już za cenę w wysokości od ok. 200 zł za dobę. Tyle wynosi najniższa opłata podstawowa za pojazd klasy S. Musimy pamiętać, że do kwoty tej należy doliczyć jeszcze koszta związane z dodatkowymi ubezpieczeniami oraz innymi opłatami, jakie zależne są od firmy, z której usług korzystamy. Za najbardziej ekskluzywne auta będziemy musieli zapłacić nawet ok. 2 tys. zł za dzień.

Wypożyczalnie oferujące luksusowe samochody do wynajęcia często stosują dodatkowe zabezpieczenia. Zawsze wymagają od swoich klientów wpłacenia określonej kaucji zwrotnej. Nierzadko konieczne jest także wykupienie specjalnego ubezpieczenia lub też wypożyczenie samochodu z kierowcą. W wielu przypadkach pojazdy klasy S wynajmowane są tylko osobom po 25 roku życia i posiadającym prawo jazdy od co najmniej 3 lat. Wymogi te szczegółowo określone są w regulaminach poszczególnych wypożyczalni. Dlatego też, jeśli zdecydujemy się na ekskluzywny pojazd, sprawdźmy najpierw czy spełniamy warunki narzucone przez wypożyczalnie.

Więcej o cenach wynajmu samochodów na stronie www.wypozyczalniaszczecin.pl.

Mercedesy klasy S – wypożycz samochód z duszą

Choć klasa S jest określeniem luksusowych samochodów, to ta nazwa zarezerwowana jest wyłącznie dla pojazdów marki Mercedes – Benz. Ten producent od lat niezmiennie kojarzony jest nie tylko z niezawodnością oraz bezawaryjnością, ale również z elegancją, przepychem i luksusem. Pojazdy tego niemieckiego koncernu uchodzą za jedne z najbardziej prestiżowych na świecie. Są bardzo często wypożyczane na specjalne okazje takie jak śluby i inne ważne uroczystości. Cieszą się również powodzeniem wśród przedstawicieli biznesu, którzy często wykorzystują je podczas spotkań z inwestorami oraz kontrahentami.

Przyjrzyjmy się wyjątkowemu modelowi ten marki – mercedesowi AMG E 63 S 4MATIC

Ten samochód to harmonijne i nowoczesne połączenie limuzyny ze sportową dynamiką. Możemy zauważyć to już przy pierwszym spojrzeniu. Oryginalny spojler i niebanalnie zarysowany kształt tyłu idealnie łączą się z elegancką bryłą charakterystyczną dla nowoczesnych mercedesów. Miłośnicy mocnych wrażeń za kółkiem z pewnością nie pozostaną obojętni wobec siedmiobiegowej skrzyni biegów, typowej dla samochodów sportowych. Przejażdżka takim autem to wyjątkowe przeżycie, które z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.

Jak widać, luksusowe auta nie są współcześnie zarezerwowane tylko dla milionerów. Dzisiaj jazdy takim samochodem może spróbować niemal każdy. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej wypożyczalni.

2 odpowiedzi na “Hity z wypożyczalni: samochody klasy S”

  1. wynajemaut pisze:

    Jak wypożyczać to już na bogato. W Warszawie jest sporo wypożyczalni oferujących luksusowe auta. Jest popyt jest podaż.

  2. auto pisze:

    Ciekawa jaka kaucja za wynajem takiego auta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021