Hotel Bacówka Radawa & SPA**** z niecodzienną ofertą

Opublikowano: 5 grudnia 2017

Czy jest coś ważniejszego od zdrowia? Każdy nasz sukces zależy od samopoczucia i inspiracji. Każdy krok do osobistego rozwoju musi być wspierany dobrym zdrowiem i wytrwałością fizyczną, a idealna sylwetka zawsze będzie pierwszym porannym powodem poprawy humoru. O to wszystko zadbamy w Bacówce Radawa SPA****.

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** – od jesieni stanęliśmy przed nowym wyzwaniem zadbania o zdrowie naszych gości. Biorąc pod uwagę tryb życia ludzi biznesu oraz współczesne tendencje wzrostowe względem dbania o samopoczucie, postanowiliśmy stworzyć naszą własną Farmę Zdrowia. W nowych działaniach będą nas wspierać lekarze jednego z najlepszych centrum medycznych w Polsce – rzeszowskiego Centrum Medycznego „MEDYK”. Tym samym zadbamy o zdrowie każdego klienta jako pierwszy kliniczny hotel w Polsce.

Jedzenie to podstawa zdrowia

Badając właściwości zdrowotne wielu warzyw i owoców, stworzyliśmy unikalne pakiety, które będą odnawiać, wzmacniać i oczyszczać organizm naszych klientów. Każda propozycja odchudzająca jest wspierana przez dietetyka, trenera personalnego oraz fizjoterapeutów.

Warzywa i owoce to nieskończone i przede wszystkim niezastąpione źródło ogromnej ilości minerałów i witamin. Wyjątkowa dieta składająca się z pięciu posiłków dziennie zapewni przemyślane i bezpieczne oczyszczanie wraz z niezbędnym odżywieniem całego organizmu. Jest to prawdziwy dar dla ciała uwieńczony wyjątkowymi zabiegami i rytuałami kosmetycznymi.

Z myślą o pokoleniu fast foodów stworzyliśmy wyjątkową ofertę skierowaną do dzieci.

Pakiet oferuje specjalną dietę, która nauczy twoje dziecko prawidłowego odżywiania, zachęci do utrzymania zdrowych nawyków żywieniowych i pokaże, że zdrowe jedzenie może być smaczne! Warto zadbać o swoje dzieci już od najmłodszych lat, gdyż zdrowe odżywianie to klucz do zdrowego dorosłego życia.

Od sierpnia w naszej ofercie śniadaniowej znalazły się świeżo wyciskane soki, które każdy gość może zmiksować według własnych preferencji, wykorzystując sokowirówkę i własny pomysł. Efekt jest zdrowy i kolorowy. Dodatkowym elementem oferty śniadaniowej jest najlepszy podkarpacki miód, który dostarczany jest do nas z zakątków naszego regionu.

Oczyszczanie i ruch

W dzisiejszych czasach wraz z pokarmem do organizmu dostarczamy substancje szkodliwe, które wyniszczają nas od środka. Warto więc regularnie przeprowadzać detoks całego organizmu, by go oczyścić i zregenerować. Specjalistycznie opracowana ekskluzywna dieta w pełni uwolni organizm od zgromadzonych toksyn i złogów. Dodatkowe zabiegi, w tym rytuały zielarskie, spotęgują efekt i zapewnią maksymalne oczyszczanie, sięgające każdej komórki ciała.

Jesteśmy przyzwyczajeni do pracowania 24/7, nie zwracając uwagi na „alarmy” swojego organizmu. Stres jest przyczyną wielu ciężkich schorzeń, dlatego bardzo cenna jest umiejętność radzenia sobie z nim. Wiedzę, jak niwelować skutki stresu, jak odbudować swój organizm i psychikę oraz zrelaksować duszę, zdobędziesz podczas pobytu w ramach jednego z naszych pakietów.

Dla tych, którzy mają na celu zadbać w sposób szczególny o swoją sylwetkę, mamy pakiet odchudzający 800 i 1200 kcal. To unikatowa dieta strukturalna, składająca się z pięciu posiłków dziennie, do przygotowania której używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości! Ponadto zabiegi spa i rytuały zielarskie zapewnią pożądany efekt.

Praca przed komputerem, mała aktywność fizyczna, niezdrowe nawyki żywieniowe, fast food – finałem tego są otyłość, choroby serca i zaśmiecanie organizmu. Jeżeli do tego dołączy jeszcze codzienny stres, to mamy przykład niczym z „encyklopedii niezdrowia”. Jeżeli chcesz poprawić swoją kondycję, zdrowotną zapraszamy do naszej Farmy Zdrowia! Jej działalność zainaugurowaliśmy 22 października. Uroczystemu otwarciu towarzyszyła wielka sportowa impreza – rodzinny bieg po zdrowie. Walka toczyła się nie tylko o atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim o promocję zdrowia, zdrowego trybu życia i spędzania czasu w gronie rodziny. Impreza odbyła się na terenie naszego hotelu wraz z biegiem po terytorium miejscowości Radawa. Biegi odbywały się w różnych kategoriach wiekowych, łącznie wzięło w nich udział niemal 300 uczestników w wieku 4–70 lat!

Czy wiesz jak wyleczyć się z chandry i odstresować siw dwóch krokach? Mamy na to sposób – terapię sianem!

Krótkie, ponure i chłodne dni nie sprzyjają dobremu nastrojowi i energii do pracy. Szukasz nowego sposobu niwelującego stres i napięcie? Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i realizuje nowe pomysły, wykorzystując siłę natury. Terapia sianem po raz pierwszy powstaje jako kompleksowa metoda na regenerację ciała i duszy w harmonii z przyrodą.

Wykorzystując szeroką wiedzę naszego zielarza, postanowiliśmy zadbać o zdrowie gości w naturalny sposób, bazując na dobroczynnych właściwościach siana. Gruntowna wiedza medyczna i biologiczna, dostęp do czystych linii poszczególnych gatunków radawskich traw oraz znajomość metod suszenia w połączeniu z talentem i pasją pozwoliły na otrzymanie mieszanki siana o pożądanych właściwościach. Dziś zabiegi z użyciem siana łączą w sobie wiekową tradycję i wiedzę z innowacyjnym podejściem.

Cały rytuał terapii sianem jest dopieszczony wykorzystaniem naturalnych olejków, tworzonych własnoręcznie przez naszego zielarza. Jego dopełnieniem będzie poczęstunek przepyszną herbatą z igieł sosny, która od zamierzchłych czasów była stosowana do leczenia zakażeń górnych dróg oddechowych, braku odporności, czy osłabienia.

Czy wiesz, że radawskie powietrze jest bardzo bogate w jod?

Dlatego też nasz hotel to wymarzone miejsce na wypoczynek dla osób z problemami z górnych dróg oddechowych, zwłaszcza dla dzieci i osób starszych.

Fot. Hotel Bacówka Radawa & SPA****

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Pawilon ogrodowy
Lato jak żadna inna pora roku zachęca do tego, żeby jak najw...
Rowy
Wakacje oraz urlop świąteczny czy Sylwester to świetny czas...
Hotel Nosalowy Dwór
Komfort, dobra lokalizacja szeroka oferta atrakcji – to cech...
Jesienny wypoczynek w górach
W tym roku lato pożegnało nas wyjątkowo wcześnie, ale szukaj...
Piknik z psem to świetny sposób na spędzenie razem czasu. Pi...