Hotel Bacówka Radawa & SPA**** z niecodzienną ofertą

Opublikowano: 5 grudnia 2017

Czy jest coś ważniejszego od zdrowia? Każdy nasz sukces zależy od samopoczucia i inspiracji. Każdy krok do osobistego rozwoju musi być wspierany dobrym zdrowiem i wytrwałością fizyczną, a idealna sylwetka zawsze będzie pierwszym porannym powodem poprawy humoru. O to wszystko zadbamy w Bacówce Radawa SPA****.

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** – od jesieni stanęliśmy przed nowym wyzwaniem zadbania o zdrowie naszych gości. Biorąc pod uwagę tryb życia ludzi biznesu oraz współczesne tendencje wzrostowe względem dbania o samopoczucie, postanowiliśmy stworzyć naszą własną Farmę Zdrowia. W nowych działaniach będą nas wspierać lekarze jednego z najlepszych centrum medycznych w Polsce – rzeszowskiego Centrum Medycznego „MEDYK”. Tym samym zadbamy o zdrowie każdego klienta jako pierwszy kliniczny hotel w Polsce.

Jedzenie to podstawa zdrowia

Badając właściwości zdrowotne wielu warzyw i owoców, stworzyliśmy unikalne pakiety, które będą odnawiać, wzmacniać i oczyszczać organizm naszych klientów. Każda propozycja odchudzająca jest wspierana przez dietetyka, trenera personalnego oraz fizjoterapeutów.

Warzywa i owoce to nieskończone i przede wszystkim niezastąpione źródło ogromnej ilości minerałów i witamin. Wyjątkowa dieta składająca się z pięciu posiłków dziennie zapewni przemyślane i bezpieczne oczyszczanie wraz z niezbędnym odżywieniem całego organizmu. Jest to prawdziwy dar dla ciała uwieńczony wyjątkowymi zabiegami i rytuałami kosmetycznymi.

Z myślą o pokoleniu fast foodów stworzyliśmy wyjątkową ofertę skierowaną do dzieci.

Pakiet oferuje specjalną dietę, która nauczy twoje dziecko prawidłowego odżywiania, zachęci do utrzymania zdrowych nawyków żywieniowych i pokaże, że zdrowe jedzenie może być smaczne! Warto zadbać o swoje dzieci już od najmłodszych lat, gdyż zdrowe odżywianie to klucz do zdrowego dorosłego życia.

Od sierpnia w naszej ofercie śniadaniowej znalazły się świeżo wyciskane soki, które każdy gość może zmiksować według własnych preferencji, wykorzystując sokowirówkę i własny pomysł. Efekt jest zdrowy i kolorowy. Dodatkowym elementem oferty śniadaniowej jest najlepszy podkarpacki miód, który dostarczany jest do nas z zakątków naszego regionu.

Oczyszczanie i ruch

W dzisiejszych czasach wraz z pokarmem do organizmu dostarczamy substancje szkodliwe, które wyniszczają nas od środka. Warto więc regularnie przeprowadzać detoks całego organizmu, by go oczyścić i zregenerować. Specjalistycznie opracowana ekskluzywna dieta w pełni uwolni organizm od zgromadzonych toksyn i złogów. Dodatkowe zabiegi, w tym rytuały zielarskie, spotęgują efekt i zapewnią maksymalne oczyszczanie, sięgające każdej komórki ciała.

Jesteśmy przyzwyczajeni do pracowania 24/7, nie zwracając uwagi na „alarmy” swojego organizmu. Stres jest przyczyną wielu ciężkich schorzeń, dlatego bardzo cenna jest umiejętność radzenia sobie z nim. Wiedzę, jak niwelować skutki stresu, jak odbudować swój organizm i psychikę oraz zrelaksować duszę, zdobędziesz podczas pobytu w ramach jednego z naszych pakietów.

Dla tych, którzy mają na celu zadbać w sposób szczególny o swoją sylwetkę, mamy pakiet odchudzający 800 i 1200 kcal. To unikatowa dieta strukturalna, składająca się z pięciu posiłków dziennie, do przygotowania której używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości! Ponadto zabiegi spa i rytuały zielarskie zapewnią pożądany efekt.

Praca przed komputerem, mała aktywność fizyczna, niezdrowe nawyki żywieniowe, fast food – finałem tego są otyłość, choroby serca i zaśmiecanie organizmu. Jeżeli do tego dołączy jeszcze codzienny stres, to mamy przykład niczym z „encyklopedii niezdrowia”. Jeżeli chcesz poprawić swoją kondycję, zdrowotną zapraszamy do naszej Farmy Zdrowia! Jej działalność zainaugurowaliśmy 22 października. Uroczystemu otwarciu towarzyszyła wielka sportowa impreza – rodzinny bieg po zdrowie. Walka toczyła się nie tylko o atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim o promocję zdrowia, zdrowego trybu życia i spędzania czasu w gronie rodziny. Impreza odbyła się na terenie naszego hotelu wraz z biegiem po terytorium miejscowości Radawa. Biegi odbywały się w różnych kategoriach wiekowych, łącznie wzięło w nich udział niemal 300 uczestników w wieku 4–70 lat!

Czy wiesz jak wyleczyć się z chandry i odstresować siw dwóch krokach? Mamy na to sposób – terapię sianem!

Krótkie, ponure i chłodne dni nie sprzyjają dobremu nastrojowi i energii do pracy. Szukasz nowego sposobu niwelującego stres i napięcie? Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i realizuje nowe pomysły, wykorzystując siłę natury. Terapia sianem po raz pierwszy powstaje jako kompleksowa metoda na regenerację ciała i duszy w harmonii z przyrodą.

Wykorzystując szeroką wiedzę naszego zielarza, postanowiliśmy zadbać o zdrowie gości w naturalny sposób, bazując na dobroczynnych właściwościach siana. Gruntowna wiedza medyczna i biologiczna, dostęp do czystych linii poszczególnych gatunków radawskich traw oraz znajomość metod suszenia w połączeniu z talentem i pasją pozwoliły na otrzymanie mieszanki siana o pożądanych właściwościach. Dziś zabiegi z użyciem siana łączą w sobie wiekową tradycję i wiedzę z innowacyjnym podejściem.

Cały rytuał terapii sianem jest dopieszczony wykorzystaniem naturalnych olejków, tworzonych własnoręcznie przez naszego zielarza. Jego dopełnieniem będzie poczęstunek przepyszną herbatą z igieł sosny, która od zamierzchłych czasów była stosowana do leczenia zakażeń górnych dróg oddechowych, braku odporności, czy osłabienia.

Czy wiesz, że radawskie powietrze jest bardzo bogate w jod?

Dlatego też nasz hotel to wymarzone miejsce na wypoczynek dla osób z problemami z górnych dróg oddechowych, zwłaszcza dla dzieci i osób starszych.

Fot. Hotel Bacówka Radawa & SPA****

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Rowy
Wakacje oraz urlop świąteczny czy Sylwester to świetny czas...
Hotel Nosalowy Dwór
Komfort, dobra lokalizacja szeroka oferta atrakcji – to cech...
Jesienny wypoczynek w górach
W tym roku lato pożegnało nas wyjątkowo wcześnie, ale szukaj...
Piknik z psem to świetny sposób na spędzenie razem czasu. Pi...
kemping
Czas pomyśleć o wakacjach pełnych przygód! W takim przypadku...