Hotel Biały Kamień

Hotel Biały Kamień – Hotel Przyjazny Rodzinie

Opublikowano: 3 marca 2020

Położony w otulinie malowniczej góry, od której wziął swoją nazwę, Hotel Biały Kamień zapewnia zniewalające widoki, ciszę i spokój.

Świeradów-Zdrój warto odwiedzić o każdej porze roku. Wiosną, latem i jesienią zachwyca pięknem przyrody, dając do dyspozycji liczne amatorskie i profesjonalne szlaki turystyczne oraz trasy rowerowe, w tym ponad 100-kilometrowy Singltrek, łączący Czechy i Polskę. Zimą staje się kurortem z ultranowoczesną koleją gondolową, rajem dla sympatyków białego szaleństwa. Hotel Biały Kamień wtapia się w otaczający go krajobraz. Z okien i tarasów hotelu, a także ogromnych przeszkleń na poziomie basenu i gabinetów SPA można podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska, mając naturę na wyciągnięcie ręki.

Apartamenty klasy VIP i wykwintne dania

Hotel oferuje 66 pokoi o wysokim standardzie, w tym dwa luksusowe apartamenty klasy VIP. O podniebienia gości dba restauracja hołdująca ekologicznej kuchni, zgodnie z ideą powrotu do natury. W menu obok wykwintnych dań równie ważne miejsce zajmują: domowy chleb wypiekany w piecu szamotowym, swojskie wędzone wędliny oraz słynny dżem jagodowy domowej roboty przygotowywany z owoców zebranych w izerskich lasach.

Hotel Biały Kamień

Nowoczesny kompleks SPA & Wellness o powierzchni ponad 1000 mkw. zapewnia atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, zaskakując nowatorskim podejściem do odnowy biologicznej. Podążając konsekwentnie w kierunku zabiegów przeciwstarzeniowych, oferta zabiegowa została powiększona także o zabiegi – Exilis. Jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych na świecie zabiegów, będący alternatywą dla liposukcji oraz liftingu. Dopełnieniem oferty są̨ klasyczne zabiegi kosmetyczne oraz szeroka gama rytuałów na ciało, a także jedyny w Polsce Instytut Anti-Aging WellU, który odwraca bieg zegara biologicznego, zapewniając młody wygląd. Nowością w ofercie SPA jest zabieg BIO Renew Larens Pro Lift – kompleksowy rytuał dla twarzy z zastosowaniem innowacyjnej maski BIO Renew PRO Tissue Face Mask.

Hotel Biały Kamień – Najlepszy Hotel SPA dla rodzin

Biały Kamień jest Hotelem Przyjaznym Rodzinie. Zapewnia rodzinom z dziećmi oraz kobietom w ciąży najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Wyposażenie obiektu jest w pełni dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi w każdym wieku. Najmłodsi  mogą korzystać podczas wizyty w hotelu z różnorodnych form rozrywki, m.in. sali zabaw, kącika z grami komputerowymi, programów animacyjnych, bezpiecznego placu zabaw, a także różnorodnych udogodnień w strefie Wellness. Dzieciom polecamy także zabiegi ze Spa Kids oraz przepyszne dania serwowane w hotelowej restauracji.
Goście doceniają jakość obsługi i klimat w Białym Kamieniu, dzięki czemu hotel jest wielokrotnie nagradzany (Certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie, Najlepsze Family & Baby SPA 2018 w Konkursie SPA Prestige Awards, Najlepszy Hotel SPA dla rodzin 2020 w Konkursie Perfect SPA Awards).

Hotel Biały Kamień

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Perfect SPA Awards
20 marca 2023 r. w warszawskim Hotelu Marriott podcz...
Jak założyć akwarium
Posiadanie własnego akwarium to bardzo satysfakcjonu...
prezent na 40-te urodziny
40-te urodziny to ważny moment dla każdego mężczyzny. W końc...
prezent dla pary
Jeśli szukasz pomysłu na to, jak zaskoczyć ważną dla ciebie...
SPA dla dwojga
Szukasz ciekawego pomysłu na to, jak znów rozpalić ogień w T...