Hotel Gorczowski

Hotel Gorczowski – nowoczesny biznes w zabytkowej kamienicy

Opublikowano: 23 października 2019

PB JAEKEL-BUD-TECH Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą o ugruntowanej pozycji, która działa na rynku od 1995 r. i z roku na rok zwiększa swoją konkurencyjność w sferze usług budowlanych. W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania

Obecnie firma realizuje roboty budowlane w charakterze generalnego wykonawcy według nowoczesnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Spółka obsługuje również inwestorów sieciowych.

W 2013 r. przedmiotem przeprowadzonej inwestycji PB JAEKEL-BUD-TECH Sp. z o.o. Sp. k. był remont i przebudowa zabytkowej kamienicy z 1916 r. położonej w Chorzowie Batorym przy ul. Stefana Batorego 35, oddanej do użytku w 2014 r. Przedmiotowy teren objęty jest strefą pełnej ochrony konserwatorskiej „A”.

Firma PB JAEKEL-BUD-TECH Sp. z o.o. Sp. k. nie jest ukierunkowana tylko na usługi budowlane. Jednym z jej filarów jest hotelarstwo. Wspomniana wyżej inwestycja jest prowadzona jako obiekt hotelowo-restauracyjny o charakterze biznesowym pod nazwą Hotel Gorczowski****. To miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę. Hotel zlokalizowany jest w Chorzowie, a jego atutem jest bardzo dobry dojazd z dróg: A4 Kraków–Katowice–Wrocław (2 km) i DTŚ Katowice–Gliwice (1,5 km).

Hotel Gorczowski oferuje 60 miejsc noclegowych w nowoczesnych i klimatyzowanych pokojach. Do dyspozycji gości są 4 pokoje ekonomiczne (jednoosobowe), 11 pokoi standard (dwuosobowe), 14 pokoi deluxe (dwuosobowe) oraz apartament. Ofertę noclegową uzupełnia hotelowa restauracja oraz strefa relaksu z wanną z hydromasażem, wielofunkcyjną sauną, siłownią oraz gabinetami odnowy biologicznej.

Hotel Gorczowski

Organizatorom imprez okolicznościowych, bankietów, szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych Hotel Gorczowski oferuje nowoczesną przestrzeń: przestronne Centrum bankietowo-konferencyjne, pozwalające na organizację eventów, zarówno kameralnych, jak i takich z rozmachem, nawet na 500 osób, oraz cztery hotelowe sale bankietowo-konferencyjne, umożliwiające organizację spotkań dla 120 osób. Zaplecze restauracyjno-cateringowe, baza noclegowa oraz obszerny parking Hotelu Gorczowski pozwalają na kompleksową obsługę imprez okolicznościowych i firmowych na najwyższym poziomie.

Hotel Gorczowski

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Szczawnica
Szczawnica to malownicze miasto uzdrowiskowe położon...
Hotel Amber Park
Bałtyk jest piękny o każdej porze roku. Szerokie plaże i nad...
Perfect SPA Awards
20 marca 2023 r. w warszawskim Hotelu Marriott podcz...
SPA dla dwojga
Szukasz ciekawego pomysłu na to, jak znów rozpalić ogień w T...
hotel ze SPA nad morzem
Możliwość wyjazdu do hotelu ze SPA znajdującym się w otoczen...