Menu
bezpłatna wymiana ekranu

Huawei – bezpłatna wymiana ekranu w P20 i P20 Pro

Firma Huawei bezpłatnie wymieni ekran w swoich najnowszych modelach – smartfonach P20 i P20 Pro. Usługa będzie dostępna w przeciągu trzech miesięcy od daty zakupu flagowych modeli telefonów z serii P. Dodatkowo, pakiet serwisowy obejmuje także bezpłatną wymianę tylnej obudowy telefonu, gdyby uległa ona uszkodzeniu.

Jak skorzystać z usługi?

W celu skorzystania z bezpłatnej usługi wymagane jest zarejestrowanie zakupionego telefonu w przeciągu 30 dni od daty nabycia urządzenia. Zgłoszenia można dokonywać na dedykowanej stronie Huawei. https://consumer.huawei.com/pl/support/screenguaranteeregistration. Odnośnik do strony rejestracyjnej znaleźć można także w aplikacji Huawei HiCare, która jest domyślnie zainstalowana w każdym urządzeniu.

W celu dokonania rejestracji telefonu wystarczy jedynie podać numer IMEI/SN aparatu oraz datę zakupu. Dlatego należy koniecznie pamiętać, żeby zachować dowód zakupu, gdyż będzie on potrzebny w razie ewentualnej potrzeby skorzystania z usługi. Po potwierdzeniu rejestracji użytkownik otrzyma dostęp do bezpłatnego pakietu obejmującego pomoc techniczną i dodatkową ochronę.

W celu naprawy urządzenia należy dostarczyć je do najbliższego serwisu Huawei. Jeśli jednak z jakiegoś powodu klient nie jest w stanie tego zrobić, może skorzystać z opcji serwisu door-to-door. W takim przypadku smartfon zostanie odebrany przez kuriera, dostarczony do serwisu, naprawiony i zwrócony użytkownikowi w taki sam sposób. Warto nadmienić, że klient decydujący się na taką formę dostarczenia telefonu do serwisu nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Chcemy budować z naszymi klientami długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby, które wybrały nasze smartfony, były w pełni zadowolone nie tylko z produktów, ale również z obsługi posprzedażowej. Cały czas dążymy do tego, aby uszkodzone urządzenia były naprawiane przez wykwalifikowanych specjalistów, potrafiących błyskawicznie przywrócić telefon do pierwotnego stanu powiedział Michał Hnatowski, regionalny manager ds. serwisu Huawei.

Jest to bardzo ciekawa, rzadko spotykana usługa. Jednorazowa opcja wymienienia ekranu i tylnego panelu to próba zbudowania opartej na zaufaniu relacji z klientami. Jest to też sposób na zmniejszenie jednego z największych problemów trapiących użytkowników smartfonów, czyli łatwo pękających szkieł.

Huawei P20 i P20 Pro

Zaprezentowane pod koniec marca smartfony P20 i P20 Pro są topowymi modelami jednego z trójki największych obecnie producentów telefonów na świecie. Są one ukłonem w stronę użytkowników, którzy wymagają od swoich smartfonów dużej mocy obliczeniowej, a także eleganckiego wyglądu.

W urządzeniach zastosowano wyświetlacze w proporcjach 18,7:9 – z wąskimi ramkami. Taka stylistyka jest najnowszym trendem w świecie urządzeń mobilnych. W obu modelach zastosowano także popularne obecnie wycięcie „notch”, które można wyłączyć w ustawieniach.

Model P20

Model P20 wyposażony został w ekran LCD IPS o wymiarach 5,8 cala, pracujący w rozdzielczości 2244×1080 px. W ekranie zaimplementowany został skaner linii papilarnych. Obudowa została wykonana z dwóch tafli szkła zespojonych ze sobą aluminiową ramką i jest odporna na zachlapanie. Za wydajność smartfona odpowiada procesor Kirin 970 oraz 4 GB pamięci RAM. Dane można przechowywać na dysku o pojemności 128 GB. Smartfon pracuje na systemie Android 8.1 z dedykowaną nakładką graficzną EMUI 8.1. Pojemność baterii wynosi 3400 mAh. W modelu zastosowano dwa obiektywy aparatu: 12 Mpx RGB oraz monochromatyczny 20 Mpx.

Model P20 Pro

P20 Pro wyposażono w ekran OLED o rozmiarach 6,1 cala. Całość posiada podobną konstrukcję do modelu P20, ale obudowa zastosowana w modelu Pro jest wodo- i pyłoszczelna. Zastosowano w nim 3 obiektywy aparatu: teleobiektyw 8 Mpx, obiektyw RGB 40 Mpx oraz obiektyw monochromatyczny 20Mpx. Za wydajność smartfona odpowiada procesor Kirin 970 oraz 6 GB pamięci RAM. Dysk posiada pojemność 128 GB. Pojemność baterii to aż 4000mAh.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021