Huawei Mate 9 Porshe Design

HUAWEI Mate 9 PORSCHE DESIGN

Opublikowano: 26 stycznia 2017

HUAWEI w swych nowych modelach postawił na jakość i elegancję. Nic więc dziwnego, że polska premiera smartfonów HUAWEI Mate 9 Pro i HUAWEI Mate 9 PORSCHE DESIGN miała miejsce w warszawskim Porsche Centrum. Samochody znanej, luksusowej marki idealnie komponują się z wysublimowanym wzornictwem tych wyjątkowych modeli telefonów.

HUAWEI Mate 9 Pro i HUAWEI Mate 9 PORSCHE DESIGN

Najnowsze produkty HUAWEI  zostały zaprojektowane z myślą o świecie biznesu, dlatego zadbano, by charakteryzowały się dużą szybkością, niezawodnością i spektakularnym designem. W premierze uczestniczyli również przedstawiciele T-Mobile Polska. Jest to pierwszy operator, który wprowadził na polski rynek model Mate 9 PORSCHE DESIGN.

HUAWEI jest dziś jedną z czołowych firm w branży elektronicznej. Mimo, że powstała zaledwie 14 lat temu, zajmuje obecnie 3 miejsce w świecie pod względem sprzedanych smartfonów i pierwsze pod względem sprzedanych routerów. Jest to pierwsza chińska firma, która została w 2014 roku sklasyfikowana jako jedna ze 100 najlepszych marek w świecie. HUAWEI działa obecnie w 170 krajach, posiada 16 centrów rozwojowych w różnych częściach globu.

HUAWEI Mate 9 Pro

HUAWEI Mate 9 Pro

Pod względem rozwiązań technologicznych, wprowadzone przez firmę, nowe telefony prezentują się imponująco.

Ponieważ przy projektowaniu chodziło o zaspokojenie potrzeb użytkowników biznesowych, w modelu Mate 9 PORSCHE DESIGN zastosowano ośmiordzeniowy procesor Kirin 960. Jest on uważany za najszybszy procesor na świecie. Smartfon wyposażony też został w samouczący się system.

Bateria pozwala na dwa dni zwykłego użytkowania telefonu, a samo ładowanie trwa 20 minut.

Dodatkowo oba modele posiadają dwie soczewki 20 Mpx i 12 Mpx zapewniające wyjątkową jakość zdjęć. Całości dopełnia laserowy fokus i laserowe wykrywanie fazy. Smartfony umożliwiają też wykonywanie filmów w jakości 4K. Dzięki nowatorskiej nakładce EMUI 5.0 aż 50% operacji można uruchomić po dwóch kliknięciach zaś 90% po trzech.

Oba modele charakteryzuje bardzo nowatorski design.

Zostały wyposażone 5,5 calowy zakrzywiony ekran AMOLED. Jego rozdzielczość wynosi 4K, co zapewnia czytelność nawet przy bardzo słonecznej pogodzie. Model Monte 9 Pro wykonany został w całości ze szczotkowego aluminium. Model Mate 9 PORSCHE DESIGN natomiast posiada stylową grafitowa obudowę.

Można powiedzieć, że HUAWEI staje się dziś jednym z czołowych graczy na rynku smartfonów. Stale rośnie udział firmy w światowym rynku. Nowe produkty nie ustępują – a nawet przewyższają – wyroby w tej samej klasie konkurencyjnych marek. Najnowszy produkt łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z elegancją i wzornictwem na najwyższym światowym poziomie, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów biznesowych. Smartfon HUAWEI Mate 9 Pro jest już dostępny prawie we wszystkich sieciach telefonii komórkowej a także w wielu salonach sprzedaży, natomiast HUAWEI Mate 9 PORSCHE DESIGN w sieci T-Mobile.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Wrocław
Mieszkasz we Wrocławiu i musisz zała...
Huawei Watch GT3 Pro
Wiele osób z pewnością przyzna nam, że nabycie odpowiedniego...
części do telefonów
...
Samsung
Smartfon to nie tylko gadżet i urządzenie do dzwonienia, ale...
Odnowiony iPhone
Być może odnowiony iPhone nie brzmi dla Ciebie jak coś, co j...