Scoot and Ride Forest

Hulajnoga i jeździk Scoot and Ride Forest – od jakiego wieku są polecane?

Opublikowano: 22 czerwca 2022

Choć rynek artykułów dziecięcych obfituje w wiele różnorodnych propozycji, są produkty, które cieszą się niezmienną popularnością. Jednym z nich są pojazdy łączące zalety jeździka i hulajnogi Scoot and Ride Forest Highwaykick1. Starannie przemyślany projekt rosnący razem z dzieckiem, do tego wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz przyjemna kolorystyka sprawiają, że jest to pojazd, który na swoim wyposażeniu powinien mieć każdy maluch!

Scoot and Ride Forest – od jakiego wieku?

Po jeździk i hulajnogę Highwaykick1 mogą sięgnąć już roczne maluchy. Producent bowiem zadbał, aby należycie spełniały potrzeby tak małych smyków. Początkowo służy jako jeździk bądź rowerek  biegowy. Sprzyja temu wygodne, regulowane siedzisko. Gdy tylko dziecko nieco podrośnie, za pomocą jednego przycisku (i bez użycia jakichkolwiek, specjalistycznych narzędzi) jeździk może zostać przekształcony w hulajnogę. Prawda, że proste? Jedyne, co należy zrobić to obrócić pojazd i zmienić położenie kierownicy. Trzeba przyznać, że łatwość obsługi jest niewątpliwym atutem Scoot and Ride Forest.

Na jak długo posłuży?

Faktem jest, że dzieci szybko rosną. Dlatego całkowicie zasadne jest, że wielu rodziców zastanawia się, czy kupno hulajnogi Scoot and Ride Forest będzie odpowiednim pomysłem. Jak się okazuje, producent i tę kwestię wziął pod uwagę, ponieważ tak zaprojektował pojazd, aby wystarczył na długo. Wystarczy tylko spojrzeć na maksymalne obciążenie siedziska. W przypadku jeździka wynosi 20 kg, a po przekształceniu na hulajnogę zwiększa się, aż do 50 kg!

Czy jest bezpieczna?

Kolejne wątpliwości rodziców dotyczą bezpieczeństwa użytkowania, co również jest całkowicie uzasadnione. Jednak jak to bywa w przypadku znanych i renomowanych marek, wysoka jakość wykonania jest wpisana w filozofię ich działalności. Nie inaczej jest w przypadku hulajnogi Scoot and Ride Forest. Wyposażona w system Safety Pad, czyli wysuwaną podkładkę, zabezpiecza malucha przed upadkiem w momencie najechania na jakąś nierówność czy przeszkodę. Do tego dochodzi antypoślizgowa mata, która również wyklucza prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji czy urazu. Co więcej, hulajnoga Scoot and Ride Forest jest lekka, a przy tym stabilna. Ułatwia to zatem jej manewrowaniem. Atutem dodatkowym są poliuretanowe kółka, które oprócz tego, że wpływają na bezpieczeństwo użytkowania to zwiększają również komfort jazdy.

Chciałoby się rzec, że hulajnoga Scoot and Ride Forest jest pojazdem idealnie zaprojektowanym dla młodych pasjonatów aktywnego wypoczynku. Oprócz tego, że jest bezpieczna i komfortowa w użytkowaniu to również ekonomiczna. Eliminuje konieczność kupowania jeździka i hulajnogi oddzielnie. Efekt? Więcej gotówki w portfelu!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Laptop Dla Dziecka
W dzisiejszej erze cyfrowej dostęp do komputera staje się co...
smoczek do butelki
Smoczek do butelki to nieodłączny element w...
Foteliki samochodowe dla dzieci to niezbędny element wyposaż...
piżama dla dzieci
Piżama to część garderoby, która jest nieodłącznym elementem...
sneakersy
Sneakersy to ulubione obuwie dzieci i rodziców. Wygodne i fu...