I edycja konkursu Mrs. Poland w Polsce

Opublikowano: 24 sierpnia 2023

Konkurs Mrs. Poland to ogólnopolski projekt oparty na światowym formacie Mrs. World, który skierowany jest do kobiet dojrzałych. Polska edycja jest pierwszą pełnoformatową galą dla wszystkich kobiet nieposiadających statusu panny, niezależnie od wieku. Gala będzie cyklicznym ogólnopolskim wydarzeniem odbywającym się raz w roku

Mrs. Poland to projekt, którego uczestniczkami są kobiety z całej Polski będące wdowami, rozwódkami i mężatkami. Jego misją jest zwrócenie uwagi na piękno, jakie noszą w sobie dojrzałe kobiety. Piękno, które nie jest widoczne jedynie na zewnątrz, ale przede wszystkim w duszy, w miłości do życia, w kreatywności. W dzisiejszych czasach kobiety to filantropki, przedsiębiorczynie, działaczki społeczne, matki, siostry, córki, mierzące się każdego dnia z wieloma wyzwaniami. Kobiety, które nic nie muszą, ale mogą wszystko. Mrs. Poland to kobieta w pełni dojrzała, spełniona, z apetytem na życie.

Gala konkursowa będzie miała charakter show, w którym uczestniczki będą prezentowały swoje pasje, życie zawodowe, styl życia. Wezmą udział w pokazach mody, prezentując się  w strojach i biżuterii polskich projektantów, pod okiem znanych profesjonalistów, wspierających uczestniczki swoją wiedzą i doświadczeniem.

W finale nadane zostaną 3 główne tytuły Mrs. oraz tytuły komplementarne. Na konkurs przygotowywana jest przez jubilera autorska korona, która będzie przekazywana z roku na rok kolejnym zwyciężczyniom.

Panie, które chciałyby wziąć udział w konkursie, mogą przesyłać zgłoszenia poprzez stronę www.mrspoland.pl.

Organizatorką konkursu jest Izabela Tuszyńska, dziennikarka, PR Manager, vice Miss Polonia’91 i Miss Universe’92.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Summer Queen
Na pewno pamiętasz serial „Słoneczny Patrol”, który zapocząt...
Biżuteria
Sklep jubilerski Prestiż to to miejsce, w którym tradycja ju...
Eufonie
Od 17 do 25 listopada br. w Warszawie będzie odbywać...
Lakier do włosów
Kiedy chodzi o lakier do włosów, istnieje wiele różnych rodz...
Gala VIP 2023
20 października 2023 roku odbyła się XI Gala VIP, or...