Hotel Nosalowy Dwór

Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek z dziećmi

Opublikowano: 29 marca 2022

Komfort, dobra lokalizacja szeroka oferta atrakcji – to cechy, które powinny posiadać hotele dla rodzin z dziećmi. Hotel Nosalowy Dwór to jeden z najchętniej wybieranych hoteli w górach na rodzinny wypoczynek, min. dzięki szerokiej palecie atrakcji dla najmłodszych. W rzeczywistości bowiem zadowolenie i dobry wypoczynek najmłodszych przekłada się na relaks i odprężenie całej rodziny. Zarówno rodzice jak ich pociechy mogą tu wypocząć i znaleźć coś dla siebie.

Hotel przyjazny dzieciom o każdej porze roku

Hotel Nosalowy Dwór ma w swojej ofercie wiele oryginalnych atrakcji i udogodnień, dzięki którym
cała rodzina może spędzić niezapomniany czas w pięknym otoczeniu gór. Najmłodsi Goście mogą liczyć na takie rozrywki, jak:

● dwa bogato wyposażone pokoje zabaw
animacje w wysokich sezonach :
● kreatywne warsztaty,
● wieczory ze sztuką,
● planeta gier z konsolami XBOX
● zewnętrzny plac zabaw stylizowany na bajkowy zamek
● muzyka na żywo,
● SPA z ofertą zabiegów również dla dzieci.

W sezonie letnim istnieje możliwość wypożyczenia rowerów i akcesoriów rowerowych. To idealna opcja dla miłośników rodzinnych wycieczek rowerowych. Szczególnie, że Tatry oferują mnogość przepięknych szlaków o różnym poziomie trudności. Natomiast zimą Goście mogą skorzystać z lokalnej szkółki narciarskiej, która współpracuje z Nosalowym Dworem (hotel zlokalizowany jest tuż obok stoku Nosal) Szczegółowy opis wszystkich rozrywek znajduje się na stronie: Nosalowy Dwór dla rodziny.

Nosalowy Dwór – bezpieczny hotel w górach

Piękne otoczenie pozwala zapomnieć o codziennych troskach i miejskich zgiełku. Dlatego ważne jest, aby hotel znajdował się w sąsiedztwie przyrody, popularnych szlaków turystycznych ,by od cudownych widoków dzieliły gości jedynie okna w hotelowych pokojach a atrakcje okolicy były na wyciągnięcie ręki . Hotel Nosalowy Dwór mieści się u podnóża Tatr, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego . Goście mogą cieszyć się niesamowitym krajobrazem i odetchnąć świeżym, górskim powietrzem. Na łonie natury dzieci i rodzice mogą wypoczywać i aktywnie spędzać czas.

Hotel spełniający wymagania całej rodziny

W idealnym hotelu przyjaznym rodzinie z dziećmi powinna mieścić się restauracja dostosowana do potrzeb i preferencji smakowych najmłodszych. Hotel Nosalowy Dwór przygotował specjalne, dedykowane dzieciom menu z szerokim wyborem dań, aby sprostać różnym gustom wszystkich Maluchów. Kucharze przygotowują kolorowe dania, które skuszą nawet największych niejadków. Hotel udostępnia krzesełka dla najmłodszy oraz kąciki zabaw,
aby cała rodzina mogła bezpiecznie i wygodnie spożywać posiłki. Kiedy dzieci się bawią w zasięgu wzroku, rodzice mogą w spokoju i bez przerywania. cieszyć się hotelowymi specjałami. W Nosalowy Dwór oferuje wiele innych udogodnień dla dzieci. Do pokoju można zamówić dostawkę lub łóżeczko, wypożyczyć wózek, rower z rikszą.

Co więcej, w strefie basenowej przygotowana została specjalna, płytka strefa dla maluchów. Dzieci uwielbiają bowiem zabawy w basenie – niezależnie od wieku.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
EKUZ
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Termy BUKOVINA
Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luk...
wycieczki po Europie
Lato to czas, gdy Europa rozkwita pełnią swojego piękna, a p...
Michał Boym
Niemal wszyscy na świecie słyszeli o wielkich podróż...
Węgry
Co warto zwiedzić na Węgrzech? Jaki...