Siedlisko Morena

Imprezy firmowe i konferencje na Mazurach

Opublikowano: 18 marca 2023

Szukasz miejsca na integracyjny wyjazd dla pracowników? A może chcesz zaprosić kontrahentów na naradę i uczcić podpisanie kontraktu? Idealnym miejscem będzie Siedlisko Morena nad jeziorem Ułówki koło Ełku. Przeczytaj i dowiedz się więcej o tym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach.

Sale konferencyjne. Mazury na wczasy i spotkania biznesowe

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować imprezę z okazji rocznicy założenia firmy? A może złości Cię, że szef wymyślił konferencję biznesową na Mazurach, a Ty masz ochotę spędzić ten weekend z najbliższymi? Znamy rozwiązanie takich dylematów. Mazury to idealny region zarówno na zaplanowanie wczasów, jak i biznesowych narad, szkoleń, odczytów czy integracyjnych imprez. Możesz w dzień słuchać odczytów, a wieczorem relaksować się z rodziną. Co powiesz na to, aby po spotkaniu z kontrahentami odpocząć na łonie przyrody nad wodą? Pospacerować po wałach morenowych, oddzielających mazurskie jeziora? Zorganizować ognisko dla współpracowników albo szaloną zabawę w podchody niczym z harcerskiego obozu? Jeśli podoba Ci się wizja biznesowej narady, zakończonej imprezą na brzegu jeziora, to sale konferencyjne na Mazurach nad jeziorem Ułówki sprawdzą się idealnie. Wielu przedsiębiorców przyjeżdża tu zarówno w celach biznesowych, jak i po to, aby wypocząć nad wodą. Niektórzy zabierają partnerów biznesowych na pokład łodzi wiosłowej albo rozgrywają sety tenisa na korcie. Inni wolą łowić ryby albo zorganizować wycieczkę rowerową po okolicy. Beztroski relaks na łonie przyrody to dobry sposób na bliższe poznanie wspólników i kontrahentów, zwłaszcza jeśli mają podobne zainteresowania. Możesz też przyjechać nad jezioro z rodziną i połączyć załatwianie spraw zawodowych z weekendem w towarzystwie najbliższych.

Siedlisko Morena na konferencje i wyjazdy integracyjne

Siedlisko Morena to kompleks wypoczynkowo-biznesowy położony we wsi Jeziorowskie, w malowniczej okolicy lasów i jezior niedaleko Ełku. Obiekt oferuje sale wyposażone we wszystko, co jest niezbędne do organizacji konferencji biznesowych. Są tu m.in. wygodne krzesła, projektory, ekrany i flipcharty do emisji prezentacji, świetne nagłośnienie i dostęp do Internetu. W części wypoczynkowej kompleksu ulokowano komfortowe pokoje, apartamenty, tarasy widokowe oraz strefę Spa&Wellness. A to wszystko w otoczeniu cudownych jezior, w których tafli przeglądają się morenowe wzgórza i pachnące igliwiem lasy.

Połącz sprawy zawodowe z relaksem

Jeśli zajmujesz się organizacją firmowych eventów, to zapewne interesują Cię sprawdzone sale konferencyjne. Mazury to region, w którym nawet nudne szkolenia czy nielubiane integracyjne wyjazdy nabierają nowego znaczenia. Wyobraź sobie konferencję w sali z widokiem na jezioro i perspektywą wieczornego relaksu w Spa. Poranną kawę na tarasie, otoczonym leśną polaną, na którą o świcie przychodzą sarny. Brzmi pięknie, prawda? Takie właśnie cudowne okoliczności przyrody napotkasz podczas konferencji w Siedlisku Morena. A jeśli wystarczy Ci czasu, to połącz wyjazd ze zwiedzaniem okolicy albo aktywnym wypoczynkiem. Oto atrakcje, które warto zobaczyć w okolicy Ełku:

  • wieża widokowa w Starych Juchach;
  • plaża nad jeziorem Garbas;
  • stadniny koni i ośrodki jeździeckie;
  • szlak rowerowy Green Velo po Mazurach i Wschodniej Polsce;
  • promenada nad Jeziorem Ełckim;
  • Zamek Krzyżacki i Muzeum kropli Wody w Ełku;
  • kolej wąskotorowa z Ełku do Sybitki.

Jak widzisz, Siedlisko Morena jest świetną bazą wypadową do poznania atrakcji turystycznych w okolicach Ełku. Nie czekaj dłużej, tylko zaplanuj przyjazd nad jezioro Ułówki na Mazurach.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Wypoczynek z dala od cywilizacji, ale w luksusowych...
EKUZ
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Termy BUKOVINA
Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luk...
wycieczki po Europie
Lato to czas, gdy Europa rozkwita pełnią swojego piękna, a p...
Port Lotniczy Olsztyn-Mazury
Od 2016 r. położony w sercu regionu Port Lotniczy Ol...