Menu
Imprezy plenerowe

Imprezy integracyjne z firmą starStone

Wypoczęty i zmotywowany pracownik, to dobry pracownik, dlatego warto zapewnić mu takie warunki do pracy, by przychodził do firmy z zadowoleniem. Bo firma, to nie tylko obowiązki i wysiłek, jaki wkładamy w ich sumienne wykonywanie, to także ludzie, którzy tworzą zespół i współpracują ze sobą przez lata. Dlatego warto zainwestować w zorganizowanie  pracownikom imprezy integracyjnej, która zacieśni więzi między nimi a pracodawcą i sprawi, że ich współpraca przejdzie na zupełnie inny poziom.

Imprezy integracyjne mogą przyjmować różne odsłony. Czasem są to niezobowiązujące spotkania na mieście, innym razem kilkudniowe wyjazdy. Mankamentem podobnych spotkań jest to, że rzadko biorą w nich udział wszyscy pracownicy. Zazwyczaj spotykają się ze sobą osoby, które w pracy dzielą gabinet, a przecież celem imprezy integracyjnej jest zaangażowanie jak największej liczby osób. Dlatego warto zorganizować ją w taki sposób, by stała się dla pracowników długo oczekiwanym wydarzeniem. A dlaczego firmowy event powinien być istotny dla pracodawcy?

Przede wszystkim imprezy integracyjne budują zgrany i silny zespół. Wszystko za sprawą wzajemnego budowania zaufania, wypracowywania dobrej komunikacji między pracownikami i przyjemnej atmosfery, która wpływa na jakość wykonywanej pracy. Lepiej pracuje się wśród ludzi, którzy wyzwalają w nas pozytywne emocje i z którymi nie boimy się rozmawiać. Każdy przedsiębiorca powinien zadbać o to, by w jego zespole panowała przyjazna atmosfera przekładająca się na efektywniejsze wykonywanie powierzanych obowiązków. Aby zorganizować imprezę integracyjną, która na długo zapadnie w pamięć wszystkim pracownikom, a także głowie przedsiębiorstwa, warto zwrócić się do profesjonalistów, którzy zafundują uczestnikom niezapomnianą rozrywkę.

Profesjonalna impreza integracyjna – czym zaskoczy Cię agencja eventowa

W Polsce istnieje wiele firm eventowych, które organizują również imprezy integracyjne. Jednak niektóre wyróżniają się na tle konkurencji większym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Tak jest w przypadku firmy starStone, która z pasją organizuje różnego rodzaju imprezy integracyjne na Śląsku. Zaufały im setki klientów, więc niewątpliwie można stwierdzić, że znają się na swoim fachu. Zaplanowane przez nich eventy są zróżnicowane i dalekie od rutyny. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, jednak sam efekt końcowy może zaskoczyć nawet jego. Co oferuje swoim klientom firma starStone?

  • Imprezy plenerowe
  • Przyjęcia, kolacje
  • Wycieczki
  • Rozgrywki paintballowe
  • Zawody sportowe
  • Koncerty

I wiele innych. Profesjonalne agencje eventowe słyną z tego, że potrafią zrealizować niemal każdy pomysł. W Katowicach na przykład, można zorganizować ciekawe i oryginalne imprezy integracyjne, takie jak gry miejskie, wypady na ścianki wspinaczkowe, do escape roomu i wesołego miasteczka. Ciekawą atrakcją będzie też off road i zabawa w parku trampolin. Możliwości jest mnóstwo, dlatego firma starStone pomoże Ci wybrać atrakcję, która najlepiej będzie pasowała do Ciebie i Twoich pracowników. To ma być przede wszystkim dobra zabawa, więc wybór odpowiedniego miejsca i planu imprezy jest kluczowy.

Pracownicy i klienci w jednym miejscu – impreza integracyjna w Katowicach

Firmowy event to świetna okazja dla pracowników firmy, aby mogli bliżej się poznać. Dla każdego przedsiębiorcy możliwość obserwowania zachowań pracowników poza miejscem pracy, to również ciekawe doświadczenie, które w przyszłości może okazać się bardzo przydatne. Pracodawca może bowiem lepiej dopasowywać obowiązki do poszczególnych pracowników lepiej ich poznając. Może też zalecać współpracę tym osobom, które uzupełniają się wzajemnie pod względem posiadanych umiejętności. Imprezy integracyjne mają zatem wiele pozytywnych aspektów.

Poza miejscem pracy wszyscy zachowują się bardziej naturalnie i swobodnie. Nie dotyczy to tylko  pracowników i pracodawców, ale także klientów, z którymi firma współpracuje. Obecnie coraz częściej stosunki między przedsiębiorcami i ich kontrahentami przestają być stricte oficjalne. Sprzyja to pogłębianiu relacji z klientami i ugruntowaniu swojej pozycji na rynku. Ponadto, pracownicy mają okazję zaprezentować się z dobrej strony i tym samym pozytywnie kreować wizerunek firmy.

Imprezy integracyjne angażujące zarówno pracowników, jak i klientów, to nie lada wyzwanie. Chodzi bowiem nie tylko o zacieśnienie więzi, ale także o ukazanie firmy w jak najlepszym świetle. Zlecenie organizacji takiego eventu profesjonalistom wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ to właśnie oni – wykorzystując swoje doświadczenie – są w stanie zadowolić obie strony i stworzyć dla nich najlepsze środowisko do wspólnego spędzania czasu.

Planując imprezę integracyjną, warto zwrócić uwagę na realizacje wspomnianej już firmy starStone, ponieważ oprócz zapoznania się z ich ofertą, możemy szybko przekonać się, że za zorganizowanie naszej imprezy będą odpowiadać osoby, które dobrze znają Śląsk, wiedzą, że Katowice to miasto rozrywki i kultury i są w stanie zapewnić nam niezapomniane atrakcje.

 

Jedna odpowiedź do “Imprezy integracyjne z firmą starStone”

  1. Gość niedzielny pisze:

    Ostrzegam przed tą firmą nie wywiązali się z zadania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023