Joanna Holanowska

Innovation Clinic − nowe miejsce na mapie Wrocławia

Opublikowano: 14 lipca 2023

Gwiazdy naszego eventu doskonale wpisują się w filozofię kliniki: reprezentują pozytywną energię, zamiłowanie do piękna, szacunek dla natury i chętnie promują zdrowy styl życia – mówi dr Joanna Holanowska, otorynolaryngolog, chirurg głowy i szyi, lekarz medycyny estetycznej, prezes Innovation Clinic, hucznie otwartej we Wrocławiu

Czym kierowała się pani, dobierając dziedziny medycyny do oferty kliniki?

Joanna Holanowska − Misją Innovation Clinic jest holistyczne i odpowiedzialne podejście do potrzeb współczesnego człowieka. Lekarze różnych specjalności wspólnie zapewniają pacjentom najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Specjalistów z zakresu medycyny estetycznej wspierają lekarze reprezentujący takie dziedziny, jak chirurgia plastyczna, chirurgia szczękowo-twarzowa i implantologia stomatologiczna, laryngologia, endokrynologia i andrologia, ginekologia, chirurgia naczyniowa, dietetyka i kosmetologia. To pozwala całościowo zająć się pacjentem, a w efekcie zapewnić mu trwałe, optymalne efekty leczenia.

Osobiście specjalizuje się pani w dziedzinie otorynolaryngologii. W jakich schorzeniach pomaga pani pacjentom?

Joanna Holanowska − Otorynolaryngologia to chirurgia i mikrochirurgia głowy i szyi. Swoim pacjentom oferuję szeroki zakres zabiegów z zakresu estetyki i korekcji twarzy, szyi, skóry i aparatu podporowego skóry, czyli tkanki tłuszczowej, mięśni i więzadeł, a także leczenie chrapania, zaburzeń drożności nosa i przykrego zapachu z ust. Stosuję nowoczesne techniki zabiegowe, takie jak laseroterapia, radiofrekwencja i HIFU, aby leczenie było minimalnie inwazyjne i komfortowe.

Jak ważna w efektywności osiągnięć współczesnej medycyny jest technologia?

Joanna Holanowska − Nowoczesne technologie medyczne, m.in. laseroterapia, radiofrekwencja, HIFU, pozwalają bezpiecznie i skutecznie, a przy tym jak najmniej inwazyjnie, leczyć wiele dolegliwości z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii, urologii i chirurgii naczyniowej.

Na czym najbardziej pani zależy jako szefowej w związku z rozwojem kliniki?

Joanna Holanowska − Innovation Clinic gwarantuje pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności proponowanego leczenia. Pracujemy na technologiach i produktach medycznych od najbardziej uznanych światowych marek, certyfikowanych przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków − FDA i Europejską Agencję Leków – EMA. Naszym celem jest zdrowie i doskonały wygląd naszych pacjentów − teraz i za 10, 15, 30 lat. Podchodzimy do medycyny estetycznej jako do nauki wielospecjalistycznej, z odpowiedzialnością i szacunkiem do ciała.

Oficjalne otwarcie było wydarzeniem zorganizowanym z rozmachem. Czy pomysł na event wyszedł od pani?

Joanna Holanowska − To pomysł całego zespołu. Zależało nam na tym, aby pokazać się wrocławianom i w atrakcyjny sposób opowiedzieć o naszej filozofii. Nie ma medycyny ani lekarzy bez pacjentów. To dla nich powstała Innovation Clinic i właśnie to chcieliśmy naszym eventem zakomunikować: jesteśmy i czekamy na państwa.

Innovation Clinic

Otwarciu towarzyszył pokaz mody duetu Paprocki & Brzozowski oraz koncert Andrzeja Piasecznego, a uroczystość poprowadził Krzysztof Ibisz. To nietypowa oprawa jak na otwarcie kliniki.

Joanna Holanowska − Gwiazdy naszego eventu doskonale wpisują się w filozofię Innovation Clinic: reprezentują pozytywną energię, zamiłowanie do piękna, szacunek dla natury i chętnie promują zdrowy styl życia. Z kolei wyjątkowi partnerzy oficjalnego otwarcia − firmy Moët, Lexus − kojarzą się ze szczęściem, pięknem, elegancją, dobrymi chwilami. Taką marką jest też Innovation Clinic.

Rozmawiał Mariusz Gryżewski

zdjęcia: Archiwum Innovation Clinic

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
stomatologia
See on kuum teema paljude inimeste jaoks, kes seisavad ortod...
Olej MCT
Olej MCT st...
Renata Michnowska
Przyszłość medycyny estetycznej to połączenie na...
wypadanie włosów
Problem nadmiernego wypadania włosów jest powszechny. Mimo ż...
ciążowe dolegliwości
Ciąża to jeden z najpiękniejszych stanów w życiu każdej kobi...
Nowe artykuły
Samochody Kia od lat uważane są za synonim wysokiej jakości....
Jeśli uwielbiasz odpoczynek po sezonie i nie lubisz tłumów n...
Wnętrza o kobiecym charakterze to coś, co wiele osób pragnie...