Joanna Holanowska

Innovation Clinic − nowe miejsce na mapie Wrocławia

Opublikowano: 14 lipca 2023

Gwiazdy naszego eventu doskonale wpisują się w filozofię kliniki: reprezentują pozytywną energię, zamiłowanie do piękna, szacunek dla natury i chętnie promują zdrowy styl życia – mówi dr Joanna Holanowska, otorynolaryngolog, chirurg głowy i szyi, lekarz medycyny estetycznej, prezes Innovation Clinic, hucznie otwartej we Wrocławiu

Czym kierowała się pani, dobierając dziedziny medycyny do oferty kliniki?

Joanna Holanowska − Misją Innovation Clinic jest holistyczne i odpowiedzialne podejście do potrzeb współczesnego człowieka. Lekarze różnych specjalności wspólnie zapewniają pacjentom najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Specjalistów z zakresu medycyny estetycznej wspierają lekarze reprezentujący takie dziedziny, jak chirurgia plastyczna, chirurgia szczękowo-twarzowa i implantologia stomatologiczna, laryngologia, endokrynologia i andrologia, ginekologia, chirurgia naczyniowa, dietetyka i kosmetologia. To pozwala całościowo zająć się pacjentem, a w efekcie zapewnić mu trwałe, optymalne efekty leczenia.

Osobiście specjalizuje się pani w dziedzinie otorynolaryngologii. W jakich schorzeniach pomaga pani pacjentom?

Joanna Holanowska − Otorynolaryngologia to chirurgia i mikrochirurgia głowy i szyi. Swoim pacjentom oferuję szeroki zakres zabiegów z zakresu estetyki i korekcji twarzy, szyi, skóry i aparatu podporowego skóry, czyli tkanki tłuszczowej, mięśni i więzadeł, a także leczenie chrapania, zaburzeń drożności nosa i przykrego zapachu z ust. Stosuję nowoczesne techniki zabiegowe, takie jak laseroterapia, radiofrekwencja i HIFU, aby leczenie było minimalnie inwazyjne i komfortowe.

Jak ważna w efektywności osiągnięć współczesnej medycyny jest technologia?

Joanna Holanowska − Nowoczesne technologie medyczne, m.in. laseroterapia, radiofrekwencja, HIFU, pozwalają bezpiecznie i skutecznie, a przy tym jak najmniej inwazyjnie, leczyć wiele dolegliwości z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii, urologii i chirurgii naczyniowej.

Na czym najbardziej pani zależy jako szefowej w związku z rozwojem kliniki?

Joanna Holanowska − Innovation Clinic gwarantuje pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności proponowanego leczenia. Pracujemy na technologiach i produktach medycznych od najbardziej uznanych światowych marek, certyfikowanych przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków − FDA i Europejską Agencję Leków – EMA. Naszym celem jest zdrowie i doskonały wygląd naszych pacjentów − teraz i za 10, 15, 30 lat. Podchodzimy do medycyny estetycznej jako do nauki wielospecjalistycznej, z odpowiedzialnością i szacunkiem do ciała.

Oficjalne otwarcie było wydarzeniem zorganizowanym z rozmachem. Czy pomysł na event wyszedł od pani?

Joanna Holanowska − To pomysł całego zespołu. Zależało nam na tym, aby pokazać się wrocławianom i w atrakcyjny sposób opowiedzieć o naszej filozofii. Nie ma medycyny ani lekarzy bez pacjentów. To dla nich powstała Innovation Clinic i właśnie to chcieliśmy naszym eventem zakomunikować: jesteśmy i czekamy na państwa.

Innovation Clinic

Otwarciu towarzyszył pokaz mody duetu Paprocki & Brzozowski oraz koncert Andrzeja Piasecznego, a uroczystość poprowadził Krzysztof Ibisz. To nietypowa oprawa jak na otwarcie kliniki.

Joanna Holanowska − Gwiazdy naszego eventu doskonale wpisują się w filozofię Innovation Clinic: reprezentują pozytywną energię, zamiłowanie do piękna, szacunek dla natury i chętnie promują zdrowy styl życia. Z kolei wyjątkowi partnerzy oficjalnego otwarcia − firmy Moët, Lexus − kojarzą się ze szczęściem, pięknem, elegancją, dobrymi chwilami. Taką marką jest też Innovation Clinic.

Rozmawiał Mariusz Gryżewski

zdjęcia: Archiwum Innovation Clinic

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Przeszczep włosów
Wypadanie włosów to problem, który dotyka w...
Earl Grey
Herbata czarna jest jednym z najpopularniejszych nap...
Odświeżacz powietrza
W biurze oraz w domu powietrze może wydawać się nieświeże. B...
Soczewki kontaktowe
Wybór odpowiednich soczewek kontaktowych jest kluczowym aspe...
radiofrekwencja mikroigłowa
Nazywana nieoperacyjnym liftingiem, polecana jako zabieg, kt...