Menu

IV Wrocławskie Forum Kobiet

Ponad 500 osób wzięło udział w organizowanym przez Zachodnią Izbę Gospodarczą IV Wrocławskim Forum Kobiet, które odbyło się 20 czerwca w Centrum Kongresowym w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu. Patronem medialnym wydarzenia był Magazyn VIP.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji Forum, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorczych kobiet z Dolnego Śląska byli: Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapuetka i pisarka,  Jarosław Kret – dziennikarz i prezenter telewizyjny oraz Beata Tadla –dziennikarka telewizyjna.

Otwarcia IV Wrocławskiego Forum Kobiet dokonała Pani Eliza Greber – Wiceprezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej.

Jednocześnie w imieniu Pani Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego – Pani Ewy Mańkowskiej został odczytany list do uczestniczek tegorocznego Forum Kobiet.

Dyskusje podczas tegorocznego Forum Kobiet zainaugurowała debata pt.: „Rola kobiet we współczesnym świecie. Jak przejść przez życie realizując własne marzenia i pasje”. Po niej przyszedł czas na I panel tematyczny „Blok i podróże” pt. „Podróż jako ucieczka od ucieczki od wolności”, w którym wziął udział znany dziennikarz i podróznik – Jarosław Kret. Znany prezenter, będący jednym z tegorocznych gości specjalnych, opowiedział licznie przybyłym Paniom m.in. o swojej pracy dziennikarza.

W bloku II „Psychologia” pt. „Odkryj własną moc i otwórz się na zmiany” wzięły udział: Pani Katarzyna Miller, która opowiedziała o mocnych stronach kobiet i potencjale, jaki w nich drzemie, oraz Pani Agnieszka Szczyrska – Mucha z firmy KRUK S.A., która miała przyjemność opowiedzieć o udziale kobiet w sukcesie jej firmy.

Blok III „Profilaktyka zdrowia” podzielony został na dwie części. W części I zatytuowanej „Uśmiech Kobiety – oznaka siły czy słabości” w rozmowie z Panią Agnieszką Maciąg wystapił Pan dr Damian Nasulicz. Przedstawił on podczas trwajacej rozmowy najnowsze osiągnięcia z dziedziny stomatologii.

W części II pt. „Medycyna estetyczna: to nie fanaberia czy moda – często to konieczność!” Pani Agnieszka Maciąg przeprowadziła wywiady z lekarkami medycyny estetycznej z Salonu Urody Beaty Trawińskiej: dr Anną Tomkowiak i dr Edytą Jelonek.

Obie lekarki przedstawiły uczestniczkom Forum Kobiet korzyści wynikające ze stosowania leczniczych zabiegów, mających zbawienny wpływ na zdrowie kobiet.

Po lunchu odbył się ostatni, IV blok „Zdrowa kuchnia dla zabieganych kobiet pt. „Przepisy i porady Agnieszki Maciąg”.

Podczas jego trwania dziennikarka Polsat Café opowiedziała o zawodzie modelki, a także przedstawiła kilka porad w kwestii zdrowego odżywiania się i stylu życia.

Zwieńczeniem IV Wrocławskiego Forum Kobiet było losowanie nagród poprowadzone przez Panią Barbarę Pokorny – Wiceprzewodniczacą Rady Zachodniej Izby Gospodarczej.

zdjęcia: archiwum organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023