Jabra Evolve 65t

Opublikowano: 13 lutego 2019

Znasz to uczucie, kiedy jadąc do pracy autobusem czy tramwajem słyszysz wszystkie dźwięki z otoczenia? Chcesz pracować, odpoczywać, słuchać dobrej muzyki i nie przejmować się tym, co dzieje się wokół Ciebie. Idealnym produktem dla Ciebie będzie zatem Jabra Evolve 65t.

Czym jest Jabra Evolve 65t?

To specjalny zestaw, który pozwala Ci słuchać muzyki bezprzewodowo. Jako pierwszy na świecie wykorzystuje nową technologię oraz może pochwalić się certyfikatem UC. UC to Unified Communications, czyli komunikacja zintegrowana. Ta technologia pozwala zintegrować takie usługi jak czat, połączenie telefoniczne, informacja o obecności, wideokonferencja, udostępnianie danych czy ujednolicona komunikacja (w tym e-mail, SMS, poczta głosowa).  Jabra Evolve 65t działa aż do 15 godzin, co pozwala na długą pracę z urządzeniem. 4 mikrofony wbudowane w zestaw pozwalają uzyskać dźwięk na profesjonalnym poziomie.

Zalety zestawu Jabra Evolve 65t

Dzięki tym bezprzewodowym wkładkom uzyskać można doskonałej jakości dźwięk. Profesjonalny dźwięk zapewnia zwłaszcza technologia UC oraz Skype for Business. W dowolnym miejscu możemy słyszeć wszystko idealnie oraz całkowicie bezprzewodowo.

W głośnych warunkach, podczas jazdy tramwajem, czy w poczekalni, zestaw Jabra Evolve 65t pozwala się skoncentrować. Całkowicie eliminuje wszelkie drażniące odgłosy z otoczenia zapewniając nam spokój. Istnieje kilka opcji zamocowania zestawu wkładek w uchu. Mały, średni lub duży zestaw daje gwarancję, że wkładka będzie dobrze zamocowana i wyizoluje niepożądane dźwięki. Jedno doładowanie pozwala na pracę przez 5 godzin bez doładowywania. Podłączenie niewielkiej, dokującej stacji ładującej sprawi, że na zestawie będzie można działać przez 15 godzin.

Zestaw możemy podłączyć aż do dwóch urządzeń jednocześnie! Zarówno do naszego smarfona, jak i laptopa. Jabra Evolve 65t daje opcję prostego skorzystania z kilku asystentów głośnomówiących. Wystarczy użyć jednego przycisku. Skorzystać można z Siri, Amazon Alexa czy Google AssistantTM.

W chwili, gdy będziemy chcieli usłyszeć dźwięki z otoczenia, zawsze możemy przełączyć na tryb podsłuchiwania i posłuchać co dzieje się dookoła nas.
Koniec także z dźwiękiem słabej jakości. Specjalny korektor daje możliwość poprawy jakości dźwięku.

Zawsze masz także gwarancję współpracy z Twoim systemem. Każdy zestaw Jabra jest kompatybilny między innymi z takimi zestawami jak Skype for Business, Google Hangouts, Alcatel Rainbow i inne.

Co zaskoczy Cię w Jabrze Evolve 65t?

Jabra jest wodoodporna! Zestaw ma stopień ochrony IP55. Jest odporna na na strumienie wody o niskim ciśnieniu z dowolnego kierunku. Możesz używać jednej wkładki przy rozmowach! Trzeba jednak pamiętać, że musi to być prawa wkładka. Lewą możesz śmiało umieścić w etui. Do zestawu został dołączony także specjalny pokrowiec zrobiony ze skóry syntetycznej.

Zestaw Jabra Evolve 65t to idealne rozwiązanie nie tylko dla zabieganych, ale dla wszystkich osób pracujących, które cenią sobie wysokiej jakości dźwięk. Specjalny korektor pomoże dostosować dźwięk do naszych oczekiwań, zaś wielozadaniowość zestawu uczyni pracę z nim łatwiejszą. Zestaw z pewnością sprawdzi się w każdych warunkach!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Pasy do biegania
Pasy do biegania to jedna z kluczowych części wyposa...
spinki do banknotów
Choć na rynku można znaleźć...
Ekskluzywne prezenty
Ekskluzywne prezenty przeznaczone są dla osób ceniących sobi...
prezent dla mężczyzny
Wybór prezentu dla mężczyzny wcale nie jest tak trud...
Huawei Watch GT3 Pro
Wiele osób z pewnością przyzna nam, że nabycie odpowiedniego...