Menu
jak drukować zdjęcia

Jak drukować zdjęcia na papierze fotograficznym 10×15?

Jeszcze niektórzy pamiętają, jak z kliszami szło się do laboratorium fotograficznego i oczekiwało się na odbitki. Czasem nawet kilka dni, a zdjęcia były jedną wielką niewiadomą. Od momentu wejścia fotografii cyfrowej zarówno sposób robienia zdjęć mocno ewoluował, jak i ich wywoływanie także w warunkach domowych sprawiło, że to ogromna frajda zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów. Zobacz, jak można łatwo wydrukować zdjęcia.

  1. Drukowanie zdjęć w domu
  2. Zdjęcia z sieci
  3. Moda na fotokioski

Drukowanie zdjęć w domu

Jest wiele sposobów na to, by przenieść cyfrowe zdjęcia na papier. To niezwykle istotne, ponieważ wielu ludzi w dalszym ciągu woli mieć tradycyjne odbitki oraz ramki, pomimo tego że w komputerach czy też na smartfonach możemy mieć setki kolorowych zdjęć. Ich wywoływanie staje się niezwykle proste i wydruki w domu na przykład na drukarce laserowej lub atramentowej wymagają jedynie tego, by zaopatrzyć się w papier fotograficzny.  To on właśnie gwarantuje doskonałą jakość odbitki. Niezwykle ważne będą również odpowiednie formaty. Wśród tych najbardziej popularnych znaleźć można 20×30, 10×15, 30×40, 30×45 i w tej materii wiele zależy od tego, jakiej jakości mamy zdjęcie oraz jakich rozmiarów potrzebujemy. W tym celu trzeba mieć papier fotograficzny o określonych wymiarach oraz odpowiednio ustawić parametry drukowania.

Zdjęcia z sieci

Popularne drukowanie zdjęć to również świetny pomysł na prezent. Dlatego właśnie wiele osób decyduje się na zamówienie odbitek w sieci. Na przykład FOTOJOKER oferuje atrakcyjne ceny i gwarantuje doskonałą jakość i szybkie realizowanie usług. Wywoływanie zdjęć polega jedynie na wgraniu plików do systemu, wyborze rodzaju wykończenia oraz formatu. Zazwyczaj odbitki otrzymamy przesyłką kurierską lub też będą one do odbiorze w jednym z punktów partnerskich. To doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy mieć fotografie doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie i poza tym nie musimy poświęcać czasu na samodzielne drukowanie.

Moda na fotokioski

Coraz częściej w różnych miejscach można spotkać się z punktami, które automatycznie drukują zdjęcia z wybranego przez nas nośnika. Może to być smartfon lub też pamięć przenośna. Maszyna na miejscu drukuje wybrane zdjęcia w określonych parametrach, a klient niemalże natychmiast otrzymuje odbitki. Takie rozwiązanie pozwala również na stworzenie atrakcyjnych kolaży oraz uzupełnienie zdjęć o chmurki z wypowiedziami czy też zabawne grafiki lub atrakcyjne ramki. Otrzymane zdjęcia są oryginalne i stanowią świetną pamiątkę z wakacji, imprezy ze znajomymi czy też uroczystości rodzinnej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023