Menu

Czy warto powiększać penisa?

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Jak powiększyć penisa i czy warto podejmować się tego trudu. Specjalnie dla Was odpowiemy na nurtujące pytania w kwestii powiększania penisa! Wywiad z WiecejMeskosci.pl – portalem dla mężczyzn z problemami intymnymi. Powiększanie penisa od zaraz!

Czy wielu mężczyzn ma problem z rozmiarem swojego penisa?

Coraz częściej mężczyźni szukają odpowiedzi w internecie, co nie oznacza jednak, że problem ten się pogłębia. Mężczyźni rzadko szukają rozwiązania u lekarza, a w dzisiejszych czasach kiedy internet jest dostępny praktycznie dla każdego można szukać porady anonimowo. Dzięki temu unikniemy krępującej wizyty u lekarza, na którą decyduje się bardzo mały procent facetów. Nic dziwnego, że wielu decyduje się na powiększenie penisa, kobiety również uwydatniają swoje piersi, to dlaczego i my mężczyźni nie moglibyśmy trochę poprawić matki natury?

Jakie są metody powiększania penisa?

Według naszych danych najchętniej stosowane są tabletki oraz ćwiczenia powiększające. Zaletą tabletek jest niewątpliwie łatwość stosowania, natomiast ćwiczeń to, że jedyne czego potrzeba to chwila wolnego czasu i samozaparcia. Pozostali korzystają również z pompek, ekspanderów czy operacji chirurgicznych.

Pod nóż raczej idzie niewielu mężczyzn, ponieważ zabieg ten wiąże się z ryzykiem niepowodzenia, co w najgorszym przypadku może prowadzić nawet do stałej impotencji. Więcej informacji na temat powiększania penisa znajduje się pod adresem http://wiecejmeskosci.pl/jak-powiekszyc-penisa – poza metodami, opisaliśmy również kilka trików, której sprawią, że Twój członek będzie wyglądał na większego.

Jaką metodę wybrać?

Wybierając metodę trzeba się dobrze zastanowić. Najważniejsze przy powiększaniu penisa jest sumienność. Każda metoda może okazać się skuteczna o ile wystarczy nam motywacji by trwać w swoim postanowieniu. Dlatego przed ostatecznym wyborem należy się dobrze zastanowić i zebrać jak najwięcej informacji o danej metodzie, to właśnie może zaważyć o tym czy nam się uda czy też nie.

Czy powiększanie penisa jest mi potrzebne?

Jeśli Twój członek jest przeciętnych rozmiarów to prawdopodobnie zaspokoi większość kobiet. Zazwyczaj nie ma potrzeby wydłużać penisa, jednak pomóc może jego pogrubienie. Grubość penisa odgrywa kluczową rolę w stymulacji waginalnej, szczególnie kiedy partnerka ma już za sobą poród. Uważa się, że większe znaczenie od rozmiaru penisa ma doświadczenie i umiejętności. Kobieta potrzebuje więcej czułości i gry wstępnej by być gotową do seksu niż my – mężczyźni. Jeśli nie wykażesz się podczas tego etapu nie pomoże Ci nawet członek idealnych rozmiarów.

Zobacz też

GRZYBICA PENISA – PRZYCZYNY, OBJAWY I LECZENIE

2 odpowiedzi na “Czy warto powiększać penisa?”

  1. Prawda pisze:

    Kto wciąż zadaje to samo pytanie: czy rozmiar ma znaczenie? Powiedzmy to sobie ostatecznie – tak, ma znaczenie 🙂

  2. Tośka pisze:

    A ja myślę, że warto powiększyć penisa dla przyjemności kobiety i dla radości mężczyzny. Dla mnie rozmiar nigdy nie miał znaczenia ale mąż uparł się, że musi coś zmienić. Bałam się, że wpadnie w depresję więc wspierałam go. Był w klinice operacji plastycznych (chciał powiększyć kwasem) ale rezygnował. Wystraszył się za dużej ingerencji. Stosuję preparat memberxxl.pl. Zobaczymy jaki będzie efekt po całej kuracji. Sama jestem bardzo ciekawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020