Menu
Jak urządzić mieszkanie

Jak urządzić mieszkanie? – 3 pomysły na nowoczesne wnętrze

Odpowiednia aranżacja mieszkania pozwoli Ci wprowadzić do wnętrza część Twojego stylu. Jeśli nie chcesz korzystać z bardzo podobnych mebli, jakie zalewają sklepy sieciowe, sprawdź ofertę sklepu Meblini. Spośród bogatego asortymentu sklepu, w którym znajdują się nowoczesne meble, na szczególną uwagę zasługują:

  • szafa przesuwna przeszklona,
  • funkcjonalny półkotapczan,
  • meblościanka do salonu.

Szafa przesuwna przeszklona

W sklepie https://meblini.pl/ znajdują się produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły. Jednym z ciekawych elementów, na które warto zwrócić uwagę, jest szafa przesuwna przeszklona. Ten mebel najlepiej nadaje się do urządzania sypialni lub garderoby. Wykonana została z płyty laminowanej w połysku, dzięki czemu ma modny efektowny wygląd.

Na Twoją uwagę zasługuje jednak przede wszystkim przeszklenie szafy. Zostało wykonane z tworzywa sztucznego imitującego szybę, które jest bardziej trwałe od szkła. Może występować w kolorze białym lub ciemny, co z łatwością dopasujesz do wybranego wnętrza. Nowoczesna bryła szafy łatwo wkomponuje się w każdą modną aranżację, dzięki czemu stanie się jej ważną dekoracją.

Funkcjonalny półkotapczan

Jeśli dysponujesz niewielkim mieszkaniem lub wynajmujesz kawalerkę, z pewnością cierpisz na brak miejsca. Rozwiązaniem może stać się funkcjonalny półkotapczan. Ten mebel to nic innego jak rozkładany tapczan, który nocą służy do odpoczynku. Z kolei w ciągu dnia składa się go do pionowej ramki, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca. Produkt prezentuje się ciekawie zarówno w formie z rozłożonym tapczanem, jak i zamknięty. Ten mebel występuje w wielu wariantach kolorystycznych i kilku formach, dlatego z łatwością dopasujesz go do dowolnego pomieszczenia. Możesz sięgnąć po wszystkie najmodniejsze kolory, łącznie z naturalnym deseniem drewna.

Meblościanka do salonu

Pamiętasz może meblościanki, które królowały w mieszkaniach w latach 70 i 80 ubiegłego wieku. Nowoczesne meblościanki obciążone są tą samą nazwą, jednak z tamtymi meblami nie mają wiele wspólnego. Meblościanki do salonu ze sklepu https://meblini.pl/ to kompletne kompozycje wykonane z kilku pojedynczych elementów. Składa się na nie stojąca szafa, komoda na telewizor i kilka wiszących półek. Meblościanki są dostępne w kolorze białym lub jasnobrązowym, który ma interesujący deseń drewna. Charakterystyczną cechą takich zestawów są ciemne przeszklenia, które kontrastują z kolorem mebla. Modne bryły tych mebli i ciekawa kolorystyka sprawiają, że produkty pięknie prezentują się we wszystkich nowoczesnych salonach.


Ozdabianie ścian – 7 najciekawszych pomysłów


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022