portfel dla mężczyzny

Jak wybrać idealny portfel dla mężczyzny?

Opublikowano: 20 grudnia 2019

Portfel jest obecnie bez wątpienia jednym z najbardziej potrzebnych akcesoriów. Nic dziwnego, że na rynku nie brakuje różnorodnych modeli, które przeznaczone są dla mężczyzn oraz kobiet. Oba te typy stanowczo różnią się od siebie, jednak wszystkie powinny być odpowiednio funkcjonalne. Jakie jeszcze cechy powinien posiadać idealny portfel dla mężczyzny?

Karty, karty i jeszcze więcej kart

Dzisiejszy świat oparty jest przede wszystkim na cyfrowych danych i „plastikowych” nośnikach. Wśród nich na pierwszym miejscu stoją oczywiście karty bankowe – kredytowe i debetowe. Wiele osób, posiadając kilka kont w różnych bankach, nosi ich przy sobie wiele. Dotyczy to w szczególności właścicieli firm, którzy znacznie częściej posługują się właśnie nimi niż gotówką.

Dwie kolejne karty, które posiada praktycznie każdy współczesny człowiek, to dowód osobisty i prawo jazdy. W niektórych przypadkach dołączają do nich kolejne dokumenty, takie jak legitymacje, dokumenty seniorów czy choćby identyfikatory z zakładów pracy. Są to niezbędne na co dzień dokumenty pozwalające swobodnie funkcjonować w świecie, dlatego trudno uniknąć ich noszenia przy sobie. Najwygodniejszym miejscem jest dla nich oczywiście portfel, w którym zajmują kolejne kieszonki.

Jednak oprócz banków i instytucji państwowych, również inne przedsiębiorstwa obdarowują nas na każdym kroku swoimi kartami. Klub fitness, basen, biblioteka, a nawet sklep – wszystkie one posiadają swoje programy lojalnościowe czy karnety, które również zapisane są na cyfrowych nośnikach. W efekcie z łatwością liczba kart wzrasta w portfelu nawet do dziesięciu lub więcej! Pociąga to za sobą konieczność zakupu takiego, który będzie wyposażony w wiele pojemnych kieszonek.

Zdjęcie ukochanej, ulubiony symbol, a może motto?

Wiele osób ceni sobie posiadanie przezroczystej kieszonki, osłoniętej plastikowym materiałem. Nic dziwnego, gdyż umożliwia ona trzymanie w portfelu czegoś, co chcemy często oglądać. Mogą być zdjęcia najbliższych osób, na przykład żony i dzieci, a może coś, z czym się utożsamia właściciel portfela? Wiele osób, które kierują się w życiu swoimi ideałami, lubi tam także trzymać zapisane swoje motto. Dzięki temu zawsze mają je pod ręką i w każdej chwili, nawet największego zwątpienia, mogą do niego sięgnąć.

Zapinany czy nie?

To oczywiste, że każdy portfel powinien posiadać oddzielne przegrody na banknoty i monety, tak zabezpieczone, aby nie wypadły w trakcie noszenia. Czy lepiej jednak wybrać portfel, który posiada dodatkowe, zewnętrzne zapięcie, spinające go razem, czy nie? To oczywiście kwestia własnych preferencji użytkownika, choć wielu mężczyzn wybiera portfele bez zewnętrznego zapięcia. Cenią sobie oni możliwość szybkiego otwarcia go, a także nie obawiają się, iż często używany klips wyrobi się lub uszkodzi.

Niezależnie od decyzji, wybierając portfel dla mężczyzny, warto zdecydować się na egzemplarz wykonany z eleganckiej, wysokiej jakości skóry, proponowany przez markę Polska Galanteria. Dzięki temu produkt będzie naprawdę ponadczasowy i będzie towarzyszył właścicielowi przez wiele lat.

WP –  fot. materiały prasowe

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Summer Queen
Na pewno pamiętasz serial „Słoneczny Patrol”, który zapocząt...
bransoletka męska
Szukasz idealnego prezentu świątecznego dla niego? Bransolet...
Biżuteria
Sklep jubilerski Prestiż to to miejsce, w którym tradycja ju...
Sneakersy na zimę
Na horyzoncie zima, a także pytanie: czy to dobra pora, aby...
odzież dla pielęgniarek
Odzież ochronna medyczna to nie tylko uniform, ale także nie...