Menu
prezent na 60 urodziny

Jak wybrać prezent na 60 urodziny?

Czy właśnie ktoś z Twoich bliskich będzie obchodził 60 -te urodziny? Jest to okrągła, bardzo znacząca rocznica. Warto porządnie się zastanowić co chcielibyśmy podarować tej osobie, by był to prezent znaczący, niebanalny i by sprawiał radość przez wiele lat, a jego wspomnienie wywoływało łezkę w oku. Od czego zacząć? Jaki prezent na 60 urodziny możemy sprawić bliskiej osobie?

Osobisty charakter

Niezależnie od tego, na jaki prezent się zdecydujemy, powinien on mieć wartość sentymentalną. Ważne, by nasz bliski poczuł, że jest dla nas ważny, a prezent wybraliśmy starannie zwracając uwagę na charakter i zamiłowania naszego solenizanta.  Może to być piękny album ze wspólnymi zdjęciami, opatrzonymi cytatami czy opisem anegdotek, które wiążą się z daną fotografią. Świetnym pomysłem na prezent będzie również podarowanie kolekcji filmów na DVD, które wspólnie oglądaliśmy lub które nasz bliski szczególnie sobie ceni.

Obraz

Pięknym prezentem będzie obraz przedstawiający jakąś wyjątkową chwilę. Może to być piękne zdjęcie z wakacji czy rodzinna fotografia zrobiona w momencie, gdy wszyscy świetnie się bawiliście. Wielu malarzy oferuje możliwość przeniesienia na płótno obrazu ze zdjęcia, jeśli jednak mamy zdolności plastyczne, możemy sami podjąć się namalowania obrazu ze zdjęcia, co z pewnością podniesie jego wartość sentymentalną.

Niezapomniane chwile

Warto zastanowić się nad wyborem prezentu, który pozwoli naszemu solenizantowi spełnić marzenie czy przeżyć coś, czego zawsze chciał doświadczyć. Lot balonem, przejażdżka sportowym samochodem, a może weekend na jachcie? Taki prezent sprawi bliskiemu nie tylko ogromną radość, ale również pokaże, jak ważną jest dla nas osobą i jak bardzo zależy nam na tym, aby przeżył coś wyjątkowego.

A jeżeli jubilat nie jest osobą, która woli spokojnie przeżyć swoje urodziny? Na to również można coś poradzić. Świetnym rozwiązaniem jest wieczór w teatrze czy operze zakończony kolacją w dobrej restauracji.

A może Twój bliski lubi podróże i ma jakiś ukochany zakątek w kraju lub za granicą? Weekend w górach, nad morze, czy zwiedzanie winnicy połączone z degustacją wina na pewno wzbudzi dużo pozytywnych emocji.

Wybór prezentu na 60-te urodziny to nie lada wyzwanie. Jeśli jednak będziemy pamiętać o potrzebach oraz osobowości osoby, którą chcemy obdarować, z pewnością uda nam się przygotować niezapomniany podarunek wywołujący szczere łzy wzruszenia.

Artykuł przygotowany we współpracy z serwisem Creditstar.pl oferującym pożyczki online.

3 odpowiedzi na “Jak wybrać prezent na 60 urodziny?”

  1. 39 letnia córeczka tatusia pisze:

    Ja dla ojca kupiłam wycieczkę do Izraela. Wrócił nie tylko zadowolony ale i z nową partnerką życia. są już razem 2 lata i może będzie ślub? Super sprawa po 20 latach samotności

  2. islamista pisze:

    Zabrać dowód by nie głosował 10 maja

  3. kochajaca wnuczka Ania pisze:

    Bilet do ,,sanatorium miłości ,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023