wyjazd firmowy

Jak znaleźć odpowiednie miejsce na wyjazd firmowy

Opublikowano: 28 grudnia 2021

Wyjazdy firmowe cieszą się coraz większą popularnością. To świetna okazja do integracji pracowników i zacieśnienia więzi, co owocuje potem podczas pracy nad wspólnymi projektami. Część zatrudnionych traktuje również takie imprezy jako formę wynagrodzenia. Dlatego warto zadbać o to, aby odbyły się w odpowiednim miejscu i były dopięte na ostatni guzik.

Wyjazdy integracyjne – dla kogo i po co?

Wyjazdy integracyjne zazwyczaj organizuje się dla pracowników danej firmy. Często, choć nie zawsze, uczestniczą w nich przedstawiciele wyższego szczebla. To doskonała okazja do rozmowy ze swoim przełożonym. Dzięki temu można dać się poznać jako godny zaufania człowiek. To z kolei zazwyczaj nie jest bez znaczenia podczas awansów w danym przedsiębiorstwie. Zdarza się także, że na takie wyjazdy firmowe zapraszani są najważniejsi kontrahenci. Wtedy odbywają się one w luksusowych hotelach konferencyjnych i przybierają formę eleganckiego wydarzenia.

Wyjazdy firmowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ:

  • pozwalają zacieśnić więzi pomiędzy pracownikami i szefostwem;
  • budują podłoże pod udane współprace i sprawne realizowanie projektów;
  • ułatwiają wdrożenie nowych pracowników i ich adaptację w zespole;
  • są nagrodą dla pracowników, którzy mogą odpocząć od swoich obowiązków;
  • budują pozytywny wizerunek firmy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając hotel na imprezę integracyjną?

Wybierając hotel na wyjazd firmowy, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jego lokalizacje. Ważne jest to, aby pracownicy mogli tam z łatwością dojechać. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się imprezy integracyjne pod Warszawą, Krakowem, Wrocławiem i innymi miastami wojewódzkimi. W końcu tych miejscach skupiają się siedziby największych korporacji. Ponadto warto wziąć pod uwagę:

  • jak wygląda obiekt, do którego chcemy zaprosić pracowników – czy jest to hotel z basenem, SPA i dużą powierzchnią terenów zielonych, czy też może skromny ośrodek (ten drugi na pewno nikogo nie zachwyci);
  • czy hotel zapewnia wyżywienie – organizacja cateringu to dodatkowe godziny pracy;
  • czy hotel organizuje atrakcje dla firm – najlepsze lokale oferują nawet kilkadziesiąt propozycji, spośród których możesz wybierać zajęcia dla swoich pracowników;
  • czy obiekt ma pozytywne opinie od innych firm, które organizowały tam swoje wyjazdy – to obowiązkowy punkt; niejednokrotnie zdjęcia, które oferują właściciele hotelu konferencyjnego, znacznie mijają się z prawdą;
  • czy oferta danego hotelu mieści się w budżecie, jaki firma może przeznaczyć na wyjazd.

To, w jakim miejscu odbędzie się wyjazd integracyjny i jak zostanie zorganizowany, ma ogromny wpływ na wizerunek firmy. Wybór reprezentatywnego miejsca jest więc kluczowy. Jeśli taka impreza nie zadowoli jej uczestników, możesz być pewny/a, że złe wieści szybko rozniosą się po Twojej branży i wśród kontrahentów.

Imprezy integracyjne pod Warszawą – gdzie warto się wybrać?

Jednym z obiektów, który do perfekcji opanował sztukę organizacji wyjazdów integracyjnych pod Warszawą, jest BoniFaCio. Jest to hotel położony w malowniczej Pradolinie Wkry, a znajduje się zaledwie 70 km na północ od stolicy. Udając się w to miejsce, można aktywnie spędzić czas na łonie natury lub wypocząć w luksusowym SPA. Do dyspozycji gości jest basen oraz strefa wellness. Jednak to, co wyróżnia ten hotel konferencyjny, to atrakcje dla firm. Zdecydowanie jest w czym wybierać!

BoniFaCio oferuje swoim gościom m.in. integracje na łonie natury. Team building pod Warszawą można przeprowadzić, zabierając swoich pracowników na Ptasie Safari, Ognisko u Leśniczego, Piknik nad Skarpą Wkrzańską lub warsztaty projektowania karmników. Osobom lubiącym adrenalinę spodobają się natomiast spływy kajakowe rzeką Wkrą, strzelectwo i wycieczki rowerowe po urokliwej okolicy. Nie zabraknie także wyzwań dla miłośników spotu. Hotel BoniFaCio zorganizuje dla Twoich pracowników Turniej Piłki Nożnej, Zawody Łucznicze lub Leśny Rajd Rowerowy. Ci natomiast, którzy preferują nieco mniej angażującą aktywność fizyczną, mogą wybrać się na Nordic Walking. Instruktor grupy pokaże prawidłową technikę marszu, dzięki czemu uczestnicy zajęć aktywują wszystkie swoje mięśnie. A to wciąż nie wszystkie atrakcje. Pozostałe możesz znaleźć tutaj: https://www.hotelbonifacio.pl/dla-biznesu/atrakcje-dla-firm.

Hotel z basenem, SPA i szeroką ofertą atrakcji dla firm to idealne miejsce na team building pod Warszawą. Wybierając taki obiekt, możesz mieć pewność, że będzie właściwie reprezentował wizerunek Twojego przedsiębiorstwa i pozwoli dobrze wypocząć wszystkim pracownikom.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Wyjazd integracyjny
Gdzie warto zorganizować imprezę integracyjną lub wyjazd fir...
Imprezy plenerowe
Wypoczęty i zmotywowany pracownik, to dobry pracownik, dlate...
Spotkania integracyjne to doskonała okazja do scalenia zespo...