Menu
prezent na osiemnastkę

Jaki prezent na osiemnastkę dla dziewczyny?

Osiemnaste urodziny to przełomowy moment w życiu każdego młodego człowieka. Na osiemnastkę jubilat zazwyczaj zaprasza rodzinę i najbliższych znajomych, aby razem świętować ten wyjątkowy czas. Zastanawiasz się, jaki prezent na osiemnastkę kupić? W ostatnim czasie bardzo popularne stały się vouchery upominkowe. Poniżej lista oryginalnych pakietów prezentowych dla dziewczyny.

1 Sesja zdjęciowa

W dobie mediów społecznościowych każdy młody człowiek robi dużo zdjęć i dzieli się nimi ze światem. Świetnym pomysłem na prezent na osiemnastkę dla dziewczyny będzie profesjonalna sesja zdjęciowa. W pakiecie jubilatka otrzyma kilkanaście odbitek wykonanych w plenerze lub w studiu fotograficznym. Do zdjęć może pozować sama lub z najbliższymi osobami.

2 Kurs makijażu

Kolejna ciekawa propozycja to kurs makijażu. Taki warsztat obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o przegląd kosmetyczki kursantki i profesjonalne doradztwo w zakresie zmiany kosmetyków. Na zakończenie jubilatka otrzyma słodki poczęstunek i pamiątkowy certyfikat, potwierdzający udział w kursie. Wśród ofert znajdziesz zarówno opcję kursu makijażu dziennego, jak i wieczorowego.

3 Zakupy ze stylistką

Z tego prezentu ucieszy się każda modna nastolatka. Voucher na zakupy ze stylistką obejmuje zazwyczaj przegląd szafy i zakupy pod okiem wykwalifikowanej specjalistki. Profesjonalna personal shopperka doradzi jakie ubrania dobierać do określonego typu figury oraz podpowie, które kolory i fasony będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie.

4 Warsztaty

Voucher na wybrane warsztaty to prezent, który łączy przyjemne z pożytecznym. Dzięki temu jubilatka nie tylko spędzi miło czas, ale również nauczy się nowych rzeczy. Wśród popularnych prezentów na osiemnastkę dla dziewczyn znajdują się: warsztaty latte art, kursy tańca, fotografii i tworzenia lasu w szkle.

5 Vouchery dla odważnych

Dla aktywnych i odważnych nastolatek idealne będą vouchery, które dostarczą im niezapomnianych przeżyć. Skok na bungee, lot paralotnią, jazda czołgiem lub udział w Runmageddonie – świetna zabawa i cudowne wspomnienia gwarantowane!

Jedna odpowiedź do “Jaki prezent na osiemnastkę dla dziewczyny?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021