manicure hybrydowy

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Opublikowano: 17 maja 2023

Manicure hybrydowy jest popularny już od około 10 lat, jednak wciąż budzi pewne kontrowersje. W rzeczywistości stylizacja hybrydowa zwykle prezentuje się świetnie, jest trwała i wyjątkowa. Jakie są najważniejsze zalety manicure hybrydowego? Jaki jest koszt takiego zabiegu?

Czym charakteryzuje się manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to rodzaj stylizacji, wykonywany przy pomocy lampy UV LED. Każda warstwa (baza, kolor i top) są utrwalane światłem i w ten sposób zachowują wysoki poziom trwałości. Ten rodzaj manicure doskonale sprawdza się na co dzień, ponieważ stylizację należy powtarzać co około 10-20 dni, w zależności od wykorzystanych produktów. W przypadku profesjonalnych salonów manicure zwykle jedna stylizacja utrzymuje się od 14 do 21 dni. Tradycyjny lakier, którym można pomalować paznokcie w domu, niestety zwykle dosyć szybko odpryskuje i już po kilku dniach nie ma śladu po pięknym wyglądzie dłoni. W przypadku manicure hybrydowego sprawa wygląda znacznie lepiej, a stylizacje są trwalsze. W ten sposób możliwe jest oszczędzenie czasu.

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Manicure hybrydowy ma naprawdę wiele zalet, a do najważniejszych można zakwalifikować:

  • Wysoki poziom trwałości, ponieważ hybrydy są alternatywą dla tradycyjnych lakierów;
  • Naturalny wygląd paznokci, zwłaszcza że nie trzeba tutaj nic przedłużać lub nakładać wielu warstw;
  • Duża dostępność kolorów oraz dodatków (pyłki, różne topy, naklejki), co przekłada się na wyjątkowość i różnorodność stylizacji;
  • Możliwość stworzenia bardzo delikatnego manicure (na przykład do szkoły lub w formie biznesowej), albo znacznie bardziej wyrazistych i szalonych stylizacji (na imprezę, ślub);
  • Stosunkowo szybka i bezpieczna aplikacja;
  • Odporność stylizacji na czynniki zewnętrzne, a także większość uszkodzeń mechanicznych;
  • Oszczędność czasu, ponieważ stylizację można robić raz na kilkanaście dni.

U mniej doświadczonych stylistek jedyną wadą może być dłuższy czas wykonywania stylizacji. Czasami trwa to tylko godzinę, a czasami nawet dwie. Z drugiej strony manicure wykonywany jest stosunkowo rzadko. Przy samodzielnym nakładaniu hybrydy może pojawić się z kolei problem z trwałością lub zapowietrzeniami i marszczeniami. Właśnie dlatego najlepiej wybrać się do profesjonalnego salonu i stworzyć naprawdę wspaniałą stylizację na swoich paznokciach.

Jaka jest cena manicure hybrydowego?

Koszt manicure hybrydowego zależy od wielu czynników takich jak salon i jego polityka cenowa, połączenie z innymi usługami, typ stylisty (u bardziej doświadczonych osób zwykle jest drożej), dodatkowe zdobienia i aplikacje. Można uznać, że koszt pomalowania paznokci lakierem hybrydowym, wraz ze ściągnięciem poprzedniego oraz opracowaniem skórek i płytki paznokcia, wynosi od 90 do 130 złotych. Cena manicure bez hybrydy i malowania wynosi z kolei około 80 złotych. Sprawdź koniecznie ofertę Fastline studio, w którym dostępne są różnorodne usługi pielęgnacyjne i stylizacyjne, w tym również manicure hybrydowy. Największą zaletą tego salonu jest możliwość wyboru kilku różnych usług, które będą wykonywane w tym samym czasie (na przykład manicure, usługa fryzjerska, pedicure), co jest wspaniałą oszczędnością czasu.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
fryzury ślubne
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, a fryzura pann...
żakiety damskie
Krótkie żakiety damskie to jeden z najbardziej uniwersalnych...
Przeszczep włosów
Wypadanie włosów to problem, który dotyka w...
W dzisiejszym świecie, gdzie wygląd ma ogromne znaczenie, ka...
Medycyna estetyczna
Medycyna estetyczna to sposób na odzyskanie lepszego...