LEK-AM

Jakość i luksus

Opublikowano: 12 stycznia 2017

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM to firma znana nie tylko z wysokiej jakości produkowanych leków Rx, OTC czy suplementów diety. Konsekwentnie budując wizerunek rzetelnego pracodawcy, angażuje się w działania CSR, uczestniczy w seminariach i szkoleniach odpowiedzialności społecznej

Wspierając rożnego typu wydarzenia kulturalne, LEK-AM od pięciu lat sponsoruje Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Sacrum Non Profanum”, który odbywa się w województwie zachodniopomorskim, a ostatnio także w Berlinie. Jest jednym z partnerów programu społecznego Mistrz Mowy Polskiej, którego XVI gala finałowa odbyła się we wrześniu 2016 r. w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku.

Firma nawiązała także współpracę z Wydawnictwem Edipresse Polska, zostając mecenasem wydawanej przez nie kolekcji „Wielcy Malarze” – mistrzowskiej serii książek o życiu i twórczości słynnych artystów, których dzieła uznane zostały za kanon światowego malarstwa. W ramach tego projektu pod hasłem „polski Lekam wspiera malarstwo światowe” od sierpnia 2016 r. do października 2017 r. ukaże się 30 tomów wyjątkowych albumów najbardziej znanych malarzy.

Przedstawicieli firmy LEK-AM nie zabrakło również na VII edycji Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku”, która odbyła się w sobotę 5 listopada ub. roku w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Wydarzenie organizowane jest przede wszystkim dla ludzi świata biznesu, show-biznesu i mediów. Wyśmienite menu, wykwintne alkohole, wspaniali goście oraz luksus w pełnym wydaniu były myślą przewodnią tego wyjątkowego wieczoru, który prowadzili Wiola Wrzesińska i Maciej Orłoś.

W zacnym gronie firm obdarowanych statuetką i tytułem „Luksusowej Marki Roku 2016” obok Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM znalazły się m.in. takie marki jak: Eveline Cosmetics, wydawnictwo Marquard Media Polska, Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy, Eco Marine, Radio Kolor, Hotel Marina Club, Herbarium Hotel&Spa, a także szwedzkie jachty Nimbus. Nagrodzone zostały również Rządowa Organizacja z Mauritiusa – tę statuetkę odebrał wiceminister turystyki Marcel Lindsay Noe – oraz jeden z najlepszych hoteli na świecie – Barrière Le Fouquet’s Paris, reprezentowany przez dyrektor marketingu Marinę Kaci.

Statuetki Luksusowej Marki Roku przyznawane są od kilku lat. Gala w Zamku Biskupim miała charakter nie tylko biznesowy, lecz także towarzyski. Jak co roku odbywała się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Wieczór uatrakcyjniły pokazy mody, występy muzyczne gwiazd polskiej sceny i estrady, m.in.: Natalii Pujszo, Izabeli Trojanowskiej, Krzysztofa Kasy Kasowskiego czy „polskiego Pavarottiego”, czyli Dariusza Stachury.

Na scenie wystąpili ponadto: akrobatyczny duet zwycięzców V edycji „Mam Talent” – Delfina i Bartek, niezwykle efektowny zespół taneczny Grupy Pafos oraz Mistrz Świata Barmanów Krzysztof Drabik. Warto zaznaczyć, że jeszcze nigdy firma farmaceutyczna nie była w gronie laureatów Luksusowej Marki Roku, więc to właśnie LEK-AM przetarł szlaki. Statuetkę odebrała Danuta Hanna Jakubowska, PR manager.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Statuetki Luksusowej Marki roku 2021 zostały już rozdane! To...
W dniu 22 września 2020 roku odbyło się włoskie wydarzenie k...
LEK-AM
Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Bada...
Gala VIP
Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę...
Zaproszenie na Galę Akademii Dobrego Stylu
Przed nami kolejna jubileuszowa Gala Akademii Dobrego Stylu!...