PARTNER Systems – Jubileusz w blasku

Opublikowano: 6 listopada 2015

Jesteśmy partnerem, któremu można ufać, dostarczamy systemy, na których można polegać. Otrzymane nagrody są dla nas rekomendacją i jakościowo kreują nasz wizerunek – mówi Dariusz Zabrowarny, prezes zarządu PARTNER Systems Sp. z o.o.

Produkują państwo filtry do uzdatniania wody i zbiorniki z tkanin powlekanych. Na czym polega innowacyjność tych produktów?

Dariusz Zabrowarny PARTNER Systems

Dariusz Zabrowarny, prezes zarządu PARTNER Systems Sp. z o.o.

– Od wielu lat dostarczamy Ministerstwu Obrony Narodowej Filtry Polowe Wody: FPW-50,FPW-350, FPW 2000, które służą do polowego uzdatniania wód powierzchniowych i podziemnych do celów spożywczych. Ponadto produkujemy: zbiorniki elastyczne o pojemnościach od 30 do 30 tys. litrów, MPMW – Moduł Polowego Magazynu Wody, umożliwiający przechowywanie wody pitnej, oraz duże Kontenerowe Stacje Uzdatniania Wody – KSW o wydajności od 3 do12 m3 na godzinę.

Ze względu na trudności z pozyskaniem odpowiednich złóż filtracyjnych do produkowanych przez nas urządzeń w 2012 r. podjęliśmy działania zmierzające do opracowania innowacyjnej technologii. W tym celu pozyskaliśmy dofinansowanie unijne i wspólnie z Instytutem Techniki Inżynieryjnej z Wrocławia. Rozpoczęliśmy prace ukierunkowane na opracowanie rozwiązania o pożądanych parametrach techniczno-użytkowych. Kolejnym krokiem było opracowanie w 2013 r. technologii wytwarzania elastycznych zbiorników z tkanin powlekanych PVCW 2015 r. nawiązaliśmy współpracę z jednym z polskich instytutów w zakresie prac badawczo-rozwojowych dotyczących tkanin elastycznych.

Do jakiej grupy odbiorców kierują państwo swoją ofertę?

– Nasza spółka od początku działalności jest dostawcą filtrów na rzecz wojska polskiego. Jednak ze względu na posiadany katalog produktów swoją ofertę kierujemy również na rynek cywilny. Mam tu na myśli zarówno odbiorców polskich, jak i zagranicznych, takich jak Stany Zjednoczone czy Kanada. Obecnie przygotowujemy się do udziału w targach Intersec w Dubaju, które odbędą się w styczniu 2016 r. Mamy nadzieję, że umożliwią nam one nawiązanie nowych kontaktów handlowych na tamtejszym rynku.

Rozmawiamy przy okazji nagrody VIP Biznesu 2015, którą został pan właśnie uhonorowany. Czy mają one wpływ na biznesowy sukces, czy są raczej atutem wizerunkowym.

– Rok 2015 jest dla nas szczególny ze względu na 15-lecie istnienia firmy. Otrzymana właśnie prestiżowa statuetka VIP Biznesu 2015 czy też inne, przyznane nam w tym roku nagrody i wyróżnienia, są uhonorowaniem naszej dotychczasowej działalności. To potwierdzenie, iż przyjęta przez nas strategia rozwoju idzie we właściwym kierunku.

Werner Niefer powiedział kiedyś, że „Dbałość o wizerunek nie jest lakierowaniem ani polerowaniem zewnętrznego błysku, ale sprawą jakości całej konstrukcji”. Jesteśmy partnerem, któremu można ufać, dostarczamy systemy, na których można polegać. Otrzymane nagrody są dla nas rekomendacją i jakościowo kreują nasz wizerunek.

06-11-15

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Magdalena Nowak
Warto być uczciwym, robić swoje mimo przeciwności lo...
MEDORA
O tym, że wygląd lekarzy jest niezwykle ważny w ich...
Jan Chorostkowski
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD to fi...
Beata Drzazga
Zależy mi na ludziach, którzy podzielają moje wartoś...
Anna i Czesław Kolisz z redaktorem naczelnym "Magazynu VIP" - Mariuszem Gryżewskim na Gali VIP 2018
ANKOL to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży lotnicz...