Menu
wynajem długoterminowy

Już nie musisz kupować samochodu na własność. Poznaj wynajem długoterminowy.

Posiadanie samochodu na własność, jest obecnie bardzo powszechne. Nie da się ukryć, że we współczesnym świecie, o wiele łatwiej żyje się posiadając auto, będąc niezależnym w zakresie komunikacji, mogąc podróżować w dowolne miejsce, w dowolnym czasie.

Wielu Polaków nie wyobraża sobie dnia bez samochodu. Droga do i z pracy, odwiezienie dzieci do szkoły, na zajęcia dodatkowe, odwiedzenie rodziny, zakupy, wakacje, wyjazdy na weekend, bez własnego środka transportu, te wszystkie podróże zajęłyby bardzo dużo czasu i byłyby uciążliwe.

Jednak posiadanie samochodu, to też wiele obowiązków i wydatków. Poza samym zakupem auta i wszelkimi formalnościami z tym związanymi oraz kosztami paliwa, każdy właściciel auta wie, że aby pojazd utrzymać, niezależnie od jego klasy i marki, nasz portfel obciążają jeszcze inne wydatki. Wśród nich obowiązkowe ubezpieczenie i przeglądy, wymiana opon co sezon, do których dochodzą, dla wielu koszty przechowywania opon. Nie wspominając jak niemiłe są niespodziewane wydatki w postaci usterek, czy koszty, które pojawiają się w przypadku choćby przetarć na parkingu, stłuczek i wypadków.

Czy można użytkować samochód, ale nie być jego właścicielem i nie martwić się o wszystkie powyższe obowiązki? Wiadomość jest dobra, bo jak najbardziej, można. A co ciekawe, taka forma użytkowania jest coraz bardziej popularna i przez to w bardzo przystępnych cenach.

Korzystaj z samochodu bez konieczności bycia jego właścicielem

Odpowiedzią na powyższe, jest wynajem długoterminowy samochodu. Chodzi dokładnie o użytkowanie auta przez określony dłuższy czas bez konieczności jego zakupu i zaprzątania sobie głowy wszystkimi obowiązkami, jakie wiążą się z byciem jego właścicielem.

Wynajem długoterminowy samochodu jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie chcą zaprzątać sobie głowy pilnowaniem dat przeglądów, końca wygaśnięcia polisy, obsługą administracyjną, naprawami usterek. Podpisujesz umowę z firmą oferującą taką usługę, jeździsz autem, jak swoim, ale nie martwisz się o nic.

Wynajem samochodu na długi termin – dla osób prywatnych czy dla firm?

To usługa dostępna zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Nie ma tutaj wyjątków, coraz większa popularność i wygoda tego rozwiązania sprawia, że decydują się na nie, zarówno jedni, jak i drudzy użytkownicy. Dlaczego usługa wynajmu auta na długi czas jest tak bardzo wygodna? Ponieważ po podpisaniu umowy, wszystkie obowiązki związane z byciem właścicielem auta, są po stronie wypożyczalni, my, jedynie użytkujemy samochód. Wybieramy model, jaki nas interesuje, a przy usłudze door-to-door nawet nie musimy po niego jechać do salonu. W razie usterki i konieczności naprawy otrzymujemy samochód zastępczy.

Gdzie wynająć auto długoterminowo?

Warto sprawdzić ofertę firmy TM Flota, która zajmuje się motoryzacją od 1982 roku. Naprawdę profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Obsługa pomaga dobrać ofertę i model spośród takich marek jak Toyota i Lexus, słynących z niezawodności, jakości i dużego bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023