Menu

Kalendarz dopasowany do potrzeb

Przełom starego i nowego roku wymusza zakup kalendarza. Pojawia się jednak dylemat, jaki jego rodzaj wybrać by faktycznie spełnił oczekiwania? Bez wątpienia warto postawić na przejrzyste kalendarze trójdzielne, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i firmie.

Zalety trójdzielnego kalendarza

Bez wątpienia do zalet kalendarza w takim formacie należy zaliczyć przejrzystość. Wszystkie dni tygodnia zostały tak rozmieszczone, że można ogarnąć je jednym spojrzeniem. Wybierając duży rozmiar nawet z daleka będzie można zobaczyć datę. Dodatkowym ułatwieniem będzie czerwony kwadracik, który można przesuwać, zmieniając dzień. Trójdzielne kalendarze mogą ozdobić ścianę w kuchni, mogą zawisnąć w biurze, warsztacie samochodowym i wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Jeśli dodatkowo wybierze się kalendarz z kolorowym nadrukiem, na pewno nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Co ważne, by sprawdzić konkretną datę, nie trzeba wertować kartek. Ułatwi także robienie notatek. Jednym słowem mówiąc, taki kalendarz jest uniwersalny.

Niezawodna forma reklamy

Trójdzielne kalendarze bardzo chętnie wybierane są jako gadżety reklamowe. Można na nich bez problemu umieścić własną grafikę oraz dane dresowe firmy i rozdawać jako gratis do zakupionych towarów. Wykonanie takiego kalendarza reklamowego wbrew pozorom nie jest wcale trudne, wystarczy tylko skontaktować się z wybraną firmą, która oferuje ich wykonanie, wysłać projekt i gotowe.

Czym sugerować się przy wyborze kalendarza?

Na pewno warto wziąć pod uwagę jego wielkość. Jeśli ma być to gadżet reklamowy, to im większy kalendarz się wybierze, tym lepiej. Wymiary można bez trudu sprawdzić, bo podaje je każdy producent. Kolejnym ważnym czynnikiem powinna być jakość wykonania. Tutaj jakość użytych materiałów ma duże znaczenie, bo im lepszy papier zostanie użyty w produkcji i wysokiej jakości farby tym kalendarz będzie trwalszy, a kolory nie będą blaknąć. Szukając kalendarza wysokiej jakości, warto sprawdzić ofertę https://kalendarzefirmowe24.pl/kalendarze-scienne-trojdzielne-83, gdzie każdy zainteresowany na pewno znajdzie produkty na miarę swoich potrzeb. Z racji tego, że są różne gusta, koniecznie trzeba sprawdzić, jak wyglądają kalendaria. Cóż, powinny prezentować się estetycznie i zawierać nie tylko numerację tygodni, lecz także imieniny. Prawidłowy projekt kalendarza trójdzielnego powinien mieć także zaznaczone na czerwono wszystkie ważne święta, jak i wydarzenia.

Uwaga na wykończenie kalendarza!

Na pierwszy rzut oka każdy kolorowy kalendarz będzie wyglądał idealnie, jednak przed zakupem zwłaszcza kalendarza trójdzielnego należy sprawdzić jego wykończenie. To czy posiada dodatkowy czerwony pasek z okienkiem do ustawiania obowiązującej daty i w jaki sposób jest mocowany, jest ważne tak samo to czy ma dodatkowy uchwyt do powieszenia. Jeśli nie, trzeba będzie go wykonać samodzielnie, przez co można go uszkodzić. Na pewno dodatkowe wzmocnienie, zwłaszcza tylnej części też należy mieć na uwadze.

Jedna odpowiedź do “Kalendarz dopasowany do potrzeb”

  1. BasiaZ pisze:

    Bardzo pomocny artykuł, szczególnie ten punkt o jakości wykończenia. Ma to istotne znaczenie przy cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021