Karol Cygan, prezes zarządu Envio Group

Karol Cygan – Ambicje, zapał i odrobina szczęścia

Opublikowano: 19 lipca 2019

Nie znam gotowego przepisu na sukces i jestem przekonany, że jego składowych jest wiele. Z pewnością należy znaleźć się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie i właściwie wykorzystać ten moment – mówi Karol Cygan, prezes zarządu Envio Group

Envio Group w ub.r. świętowała 5-lecie. Ten dość krótki staż wystarczył, żeby zostać dostrzeżonym i zdobyć wyróżnienia gospodarcze, choćby Orła Polskiej Przedsiębiorczości czy miejsce w ścisłej czołówce najbardziej innowacyjnych firm Kujaw i Pomorza. Co składa się na sukces rynkowy?

Karol Cygan – Krótki to pojęcie względne. Dla nas to był długi czas ciężkiej pracy i trudnych decyzji. Nie znam gotowego przepisu na sukces i jestem przekonany, że jego składowych jest wiele. Z pewnością należy znaleźć się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie i właściwie wykorzystać ten moment. Trzeba mieć trochę szczęścia, bardzo dużo ambicji i zapału oraz ogrom konsekwencji. Myślę, że konsekwencja to słowo, które w budowaniu czegokolwiek jest najważniejsze.

Jakie ma pan priorytety w budowaniu strategii firmy i tworzeniu planów rozwojowych?

Karol Cygan – Staram się stawiać na ludzi i właśnie im poświęcać jak najwięcej czasu oraz uwagi, partycypując w ich rozwoju. Wychodzę z założenia, że jeśli firma dobrze zadba o swoich pracowników, to oni tak samo będą dbać o naszych klientów. Każdego roku budujemy coraz silniejszy zespół i to jest nasz główny priorytet, a zarazem największy wyznacznik rozwoju.

Envio Group

Na czym opiera się oferta transportowa trafiająca w aktualne potrzeby przedsiębiorców i co państwa wyróżnia na tle konkurencji?

Karol Cygan – Wyróżnia nas jakość obsługi. Staramy się dbać o to, aby nasz transport zawsze docierał na czas bez zbędnych komplikacji. Ponadto nasi specjaliści ds. obsługi klienta dbają o to, aby relacja z naszymi kontrahentami zawsze była na najwyższym poziomie i aby klient po każdej realizacji wychodził zadowolony, nawet w sytuacjach trudnych.

Rozmawiała Marlena Szczęsna

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zrównoważone inwestowanie
Na rynku obserwujemy aktualnie bardzo ciekawy trend...
Mikołaj Tomaszewicz
Do olimpiady przygotowywałem się 2 lata, uczęszczając na zaj...
Chemeko-System
To jedna z największych polskich firm przetwarzający...
Omnichannel
Prowadzenie sprzedaży w różnych kanałach – zarówno w interne...
Żabka
Największe metropolie to nie jedyne miejsce na biznes. Wiele...