Karta paliwowa

Karta paliwowa na kilka pojazdów – czy to możliwe?

Opublikowano: 31 lipca 2020

Karta paliwowa to znakomite rozwiązanie dla wielu firm – wiąże się nie tylko z wysoką wygodą użytkowania, ale też wieloma korzyściami. Czy jednak na rynku dostępne są karty paliwowe dla małych firm?

Karta paliwowa dla firm

Wiele firm z całego kraju korzysta z przywilejów związanych z posiadaniem kart paliwowych. Są to głównie przedsiębiorstwa zajmujące się szeroko rozumianym transportem, a także marki, które w swojej flocie posiadają samochody wykorzystywane w celach służbowych. Karty paliwowe na przestrzeni lat stały się domeną przede wszystkim dużych firm, które dzięki temu mogą osiągnąć niemałe benefity, natomiast koncerny paliwowe zyskują w ten sposób stałych klientów.

Co jednak z firmami, które posiadają np. 2, 3 lub 4 pojazdy? Jeszcze do niedawna próżno było szukać ofert kart paliwowych dla tak małych firm. Na szczęście na rynku istnieje  produkt, który swoją specyfikacją doskonale odpowiada na potrzeby tak małych przedsiębiorstw. Karta paliwowa BP Komfort Prepaid jest kartą bez kaucji i bez zabezpieczeń. Co to oznacza w praktyce? Otóż wnioskując o tę kartę, nie musisz wnosić żadnej kaucji, zabezpieczenia czy innych zbędnych opłat. Co równie ważne – nie jest wymagane tankowanie określonej ilości paliwa w skali każdego okresu rozliczeniowego. Praktyka taka jest częsta przy większości kart paliwowych dla większych firm, a ustalony limit wynosi np. 500 lub 1000 litrów. Oczywiste jest, że firma posiadająca w swojej flocie zaledwie kilka pojazdów z pewnością nie wypełni tego wskazania. Zgodnie z informacjami umieszczonymi na stronie koncernu, BP Komfort Prepaid to karta przeznaczona dla firm, których wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł w ciągu miesiąca.

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid

Na czym jeszcze polega rewolucyjność rozwiązania zaproponowanego przez jednego z liderów rynku paliwowego w kraju? Karta BP Komfort Prepaid jest kartą przedpłaconą, a więc najpierw należy na nią wpłacić środki, które dopiero potem można wykorzystać na płatności podczas wizyty na stacji paliw. Bardzo słusznie kojarzy się to np. z telefonią komórkową. Przedpłacona karta paliwowa pozwala na większą kontrolę wydatków firmowych, a tym samym dokładniejsze zarządzanie wszystkimi kwestiami związanymi z rentownością marki.

Karta BP Komfort Prepaid to także minimalne formalności. Aby ją uzyskać, wystarczy wypełnić prosty formularz online i poczekać na dostarczenie karty przez pocztę. Zapomnij o stosie zbędnych dokumentów i żmudnej papierologii. BP Komfort to wygoda na każdym kroku i pod każdym względem.

BP Komfort Prepaid – jakie jeszcze korzyści uzyskasz?

Dzięki tej karcie skróci się czas każdej wizyty na stacji benzynowej. Kierowca nie musi czekać na wystawienie faktury ani zbierać dokumentów sprzedażowych do późniejszego dostarczenia do siedziby firmy. Zamiast tego wysłany zostanie zbiorczy dokument na koniec okresu rozliczeniowego, co ułatwi pracę księgowości. Oprócz tego oferowane są atrakcyjne zniżki na paliwo czy inne usługi, a także dostęp do bezpłatnego portalu, na którym nie tylko poznasz najnowsze promocje, ale i całą historię przeprowadzonych transakcji. A do tego wstępujesz do programu lojalnościowego Payback, w ramach którego punkty uzyskane za płatności możesz zamienić na atrakcyjne nagrody.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Konsolidacja kredytów
Z powodu wszechobecnych podwyżek terminowa spłata rat kredyt...
Piotra Laube
Firma Astara Western Europe, wyłączny importer samoc...
płatność za pomocą Smartwatcha
Technologia płatności Smartwatch Near Field Communication (N...
Kredyt gotówkowy
O ile w przypadku kredytu hipotecznego ustanowienie...
Mercedes AMG GT 63 S E PERFORMANCE Coupé
Mercedes-Benz nie przestaje zadziwiać. Najnowsza perła w kor...