ślusarz

Kiedy niezbędne są usługi ślusarskie?

Opublikowano: 6 lipca 2021

Dobry ślusarz jest niezbędny, gdy nie możemy dostać do własnego mieszkania lub pojazdu. Zapewnia on bezpieczne otwarcie drzwi, bez ich uszkodzenia, co ma kluczowe znaczenie dla dalszego prawidłowego zabezpieczenia naszego mienia. Awaryjne otwieranie drzwi, naprawa zamka, czy jego wymiana, to podstawowe usługi ślusarskie Poznań może liczyć w tym względzie na szybką pomoc, dzięki temu, że Pogotowie Zamkowe dostępne jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A kiedy skorzystanie z pomocy ślusarza jest konieczne?

Zatrzaśnięte klucze

Zatrzaśnięte klucze, to jedna z najczęstszych przyczyn, dla których nie możemy dostać się do własnego pojazdu i wbrew pozorom nie dotyczy, tylko starszych modeli aut. W nowych samochodach często stosowane jest dodatkowe zabezpieczenie, które zamyka drzwi po określonym czasie. Co prawda dzięki temu nie ma szans na pozostawienie otwartego auta, ale wystarczy chwila nieuwagi, aby kluczyki pozostały w zamkniętym aucie. W takiej sytuacji samodzielne próby otwarcia drzwi, czy wybicie szyby narażają właścicieli na dodatkowe, duże i niepotrzebne koszty. Zdecydowanie lepiej skorzystać z usług ślusarza z https://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/, który szybko i bezszkodowo otworzy auto. Zatrzaśnięcie kluczy może przydarzyć się również w domu, jeśli zamontowany został zamek z automatycznym zatrzaskiem. Ślusarz poradzi sobie również w takiej sytuacji.

Utrata kluczy

Zgubienie lub kradzież kluczy, to sytuacje, w których otwarcie drzwi jest niemożliwe. Brak klucza nie stanowi jednak, żadnej przeszkody dla ślusarza. Dzięki odpowiednim umiejętnościom i precyzyjnym narzędziom, ślusarz z usługi ślusarskie Poznań szybko otworzy drzwi i pozwoli na powrót do mieszkania lub domu. Warto pamiętać, aby fakt, że klucze mogły zostać skradzione zgłosić policki. Dla zachowania pełnego bezpieczeństwa, rozsądna będzie również wymiana zamka na nowy.

Złamany klucz w zamku

Wbrew pozorom złamany klucz, którego końcówka utknęła w zamku, to częsta sytuacja. Wprawny ślusarz bez problemu wyciągnie nawet niewielką końcówkę klucza. Co więcej nie uszkodzi przy tym zamka, a dodatkowo sprawdzi jego mechanizm, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła.

Uszkodzony zamek

Niesprawny zamek może zablokować możliwość włożenia lub przekręcenia klucza, a bez tego nie ma szans na otwarcie zamka i wejście do domu. Wezwany ślusarz szybko dotrze na miejsce, sprawdzi co jest przyczyną usterki i zdecyduje, czy możliwa jest naprawa zamka, czy niezbędna będzie jego wymiana.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Awaryjne otwieranie auta
Czasem może spotkać nas pechowy dzień, w którym to po prostu...
wkładki do drzwi
Odpowiednie akcesoria do drzwi to wbrew pozorom ważn...
Współczesne nowoczesne hotele prześcigają się w oferowaniu s...