ENEL-MED

Kolejny oddział na mapie placówek ENEL-MED w Warszawie

Opublikowano: 22 lipca 2022

Firma ENEL-MED kojarzona jest z profesjonalnym i kompleksowym leczeniem na miarę XXI wieku, a ich klienci z zadowoleniem korzystają z różnorodnych usług medycznych, dzięki czemu marka cieszy się dużym zaufaniem. Ich załoga lekarska to najlepsi w swoich dziedzinach specjaliści, którzy cenią sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dlatego też 19 lipca 2022 roku otworzyła ona kolejną placówkę na terenie Warszawy. W stolicy, a dokładniej w Domu Mody Klif, będzie można odwiedzić centrum medyczne oraz klinikę stomatologii i medycyny estetycznej ESTELL.

Nowoczesny sprzęt i indywidualne podejście

Nowe miejsce zostało stworzone przede wszystkim z myślą o potrzebach współczesnych kobiet oraz ich rodzin. Tak komentuje wybór przewodnicząca rady medycznej enel-med i dyrektor medyczna przychodni specjalistycznych.

“Nowy oddział centrum medycznego enel-med w DM Klif w Warszawie będzie miejscem szczególnie ukierunkowanym na zdrowie kobiety i dziecka, już od pierwszych dni życia. Poczynając od szerokiej oferty badań profilaktycznych, poradnictwo w zakresie antykoncepcji, poprzez kompleksowe prowadzenie ciąży, badania USG wykonywane na najnowocześniejszym aparacie po wsparcie medyczne w bezpiecznym wejściu w macierzyństwo i doradztwo w zakresie pielęgnacji noworodka, żywienia niemowląt i dzieci, zalecanych szczepień ochronnych i profilaktyki najczęstszych problemów zdrowotnych. W nowoczesnych gabinetach będą odbywały się konsultacje w zakresie ginekologii, endokrynologii, diabetologii (w tym kompleksowy zakres opieki w kwestii zmian nawyków żywieniowych, leczenia cukrzycy oraz cukrzycy ciążowej), pediatrii, ortopedii, okulistyki i psychologii (porady dla dzieci i dorosłych)” (dr n. med. Katarzyna Skórzewska)

To, co wyróżnia placówkę ENEL-MED w Domu Mody Klif, to fakt, że posiada ona wyjątkowy sprzęt najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny. Może na ten moment pochwalić się i zachęcać do skorzystania z jedynego w Polsce ultrasonografu Samsung HERA I10, specjalistycznego urządzenia, które pozwala na pogłębienie diagnostyki m.in. chorób wewnętrznych, a także ginekologicznych. Oto opinia producenta:

“Samsung HERA I10 to nowy, najwyższej jakości aparat USG klasy premium, który pozwala uzyskać doskonałej jakości obrazy diagnostyczne w połączeniu z wieloma funkcjonalnościami wykorzystującymi algorytmy sztucznej inteligencji, co potwierdzają zarówno eksperci kliniczni, jak i pacjenci. HERA I10 jest unikatowym połączeniem ultrasonografu z wbudowanym fotelem ginekologicznym, co tworzy bardziej komfortowe środowisko dla pacjenta i lekarza. Dzięki najnowocześniejszym technikom obrazowania, lekarze uzyskują doskonałą przejrzystość obrazu i dostarczają pacjentom jak najbardziej dokładne wyniki badań. Samsung HERA I10 jest dowodem na stałe zaangażowanie firmy Samsung w rozwój obszaru położnictwa i ginekologii oraz wspomaganie opieki zdrowotnej kobiet poprzez ciągłe tworzenie nowych możliwości w diagnostyce ultrasonograficznej.” (Dariusz Rogala)

Oprócz zasięgnięcia pomocy medycznej klienci mogą skorzystać również z szerokiego wachlarzu różnorodnych zabiegów medycyny estetycznej. Można wybierać spośród fantastycznych rozwiązań dermatologicznych oraz kosmetycznych. Botoks, zabiegi biostymulujące czy mezoterapia to zaledwie początek oferty kliniki. Firma zadbała o to, aby zarówno klienci, jak i klientki korzystali wyłącznie z najwyższej jakości sprzętu. Tak mówi o nim specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, kierownik medyczny ESTELL:

ESTELL

Najciekawszym urządzeniem w naszej klinice jest unikalny laser Fotona Spectro SP, w którym zastosowano nowoczesną technologię laserowego odmładzania skóry – to jedyny laser na świecie, który umożliwia wykonywanie zabiegów od strony śluzówki jamy ustnej. W ofercie znalazło się również mnóstwo zabiegów kosmetologicznych wykorzystujących najnowocześniejsze technologie modelowania sylwetki, ujędrniania skory twarzy i ciała oraz zabiegów rewitalizujących. Zaliczają się do nich m.in. kriolipoliza COOLSHAPING – zabieg do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez jej wymrażanie, najnowsza generacja urządzenia ICOONE LASER 2000 do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki oraz usuwania zastojów limfatycznych w organizmie. Dostępne będzie również nowoczesne urządzenie Secret RF wykorzystujące energię mikroigłowej fali radiowej, która niezwykle skutecznie ujędrnia skórę twarzy i ciała. Ponadto pacjenci będą mogli wykonać u nas szeroką gamę zabiegów rewitalizujących i oczyszczających na twarz, min. Innofacial, Alma Derma Clear czy zabiegi manualne DEMAQUEST” (dr n. med. Krzysztof Jakubowski)

A to dopiero początek…

Firma prężnie rozwija się i zapowiada powstanie kolejnych placówek ENEL-MED, aby stale poszerzać sieć nowoczesnych oddziałów. Zapowiada to już Prezes Zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED S.A.:

“Cieszymy się, że sieć placówek enel-med stale się rozwija, dzięki czemu możemy być jeszcze bliżej naszych pacjentów. Od lat stawiamy na zrównoważony rozwój spółki, z naciskiem na poszerzanie wachlarza usług oraz podnoszenie jakości świadczeń medycznych i obsługi klienta na każdym etapie kontaktu z placówkami. Aktywnie inwestujemy w infrastrukturę i wysokiej jakości sprzęt, chcąc zapewnić pacjentom dostęp do nowoczesnych badań diagnostycznych i specjalistycznych zabiegów. Bezustannie udoskonalamy kanały komunikacji z pacjentami, jesteśmy tuż przed uruchomieniem nowej wersji naszej aplikacji mobilnej, z której korzysta obecnie ponad ćwierć miliona osób. Nowe narzędzie umożliwi korzystającym jeszcze lepsze zarządzanie wizytami i dokumentacją medyczną, a dzięki odpowiedniej wymianie informacji między użytkownikiem i placówką zwiększy dostępność terminów do specjalistów. W 2021 r. z emisji akcji pozyskaliśmy środki w wysokości ok. 80 mln zł, co pozwala nam na zaplanowanie kolejnych, po Dental Nobile Clinic, akwizycji w obszarze stomatologii, medycyny estetycznej oraz przychodni systemu opieki abonamentowej enel-care. Szczególnie cieszy nas otwarcie kolejnej kliniki medycyny estetycznej ESTELL w DM Klif – rozwijanie tej marki jest jednym z naszych priorytetów na najbliższy czas” (Jacek Rozwadowski)

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Renata Michnowska
Przyszłość medycyny estetycznej to połączenie na...
wypadanie włosów
Problem nadmiernego wypadania włosów jest powszechny. Mimo ż...
Joanna Holanowska
Gwiazdy naszego eventu doskonale wpisują się w filoz...
olejki CBD
Olejki CBD cieszą się coraz większą popularnością w społecze...
prywatna opieka medyczna
Opieka medyczna może działać w oparciu o dwie formuły. Pierw...