Kombajn kosmetyczny

Kombajn kosmetyczny – jaki wybrać?

Opublikowano: 14 października 2020

Kombajny kosmetyczne stały się jednym z podstawowych elementów wyposażenia salonów kosmetycznych. Te wielofunkcyjne urządzenia łączą w sobie możliwość wykonywania różnorodnych zabiegów. Najbardziej zaawansowane maszyny pozwalają na zaoferowanie Klientkom i Klientom niemal trzydziestu różnych rodzajów pielęgnacji i sposobów na wsparcie własnego piękna. Odnaleźć można w nich zabiegi o szerokim zakresie. Od wykonywanych ciekawymi technikami masaży, przez jonoforezę i mezoterapię, aż po usuwanie nieestetycznych zmian skórnych. Co jeszcze oferują kombajny kosmetyczne i jakie urządzenie wybrać do swojego salonu?

Kombajny kosmetyczne stały się jednym z podstawowych elementów wyposażenia salonów kosmetycznych. Te wielofunkcyjne urządzenia łączą w sobie możliwość wykonywania różnorodnych zabiegów. Najbardziej zaawansowane maszyny pozwalają na zaoferowanie Klientkom i Klientom niemal trzydziestu różnych rodzajów pielęgnacji i sposobów na wsparcie własnego piękna. Odnaleźć można w nich zabiegi o szerokim zakresie. Od wykonywanych ciekawymi technikami masaży, przez jonoforezę i mezoterapię, aż po usuwanie nieestetycznych zmian skórnych. Co jeszcze oferują kombajny kosmetyczne i jakie urządzenie wybrać do swojego salonu?

Ilość funkcji w jednym urządzeniu

Rozważając kupno kombajnu kosmetycznego konieczne jest zastanowienie się nad zadaniami, które powinien pełnić w salonie. Urządzenia wielofunkcyjne posiadają określoną ilość zabiegów, które można dzięki nim wykonywać. Na przykładzie oferty sklepu Medika opisać można różnorodne opcje, które często spotykane są również w innych sprzętach. Te najbardziej podstawowe oferują jeden, specyficzny rodzaj pielęgnacji. Może to być mezoterapia bezigłowa, dermomasaż, mikrodermabrazja diamentowa, czy też oxybrazja. Dalej spotkać można urządzenia 2w1, 3w1, 5w1 i tak dalej, aż do 18w1.

Wraz ze wzrastającą ilością funkcji, które może pełnić urządzenie, rośnie również cena kombajnu. Ze względu na to, warto przemyśleć zakup i zastanowić się jakie zabiegi pragnie się wykonywać. Z drugiej jednak strony warto też pamiętać, że kupno bardziej rozbudowanego urządzenia oznacza, iż w przyszłości nie będzie konieczna jego wymiana jeśli postanowi się poszerzyć działalność o nowe sposoby pielęgnacji.

kobieta

Urządzenia kosmetyczne podstawowe

Stworzona przez markę Medika linia urządzeń wielofunkcyjnych Medika Basic jest połączeniem spełnienia oczekiwań Klientów i najnowszych technologii. Stworzone zostały z myślą o kosmetologii i medycynie estetycznej. Posiadają szereg przydatnych funkcji ukrytych w urządzeniach łączących w sobie od 8 do 12 funkcji. Spełniają wszystkie podstawowe oczekiwania i w pełni profesjonalnie pomagają zadbać o potrzeby Klientów.

I urządzenia medyczne premium

Urządzenia premium posiadają podobną charakterystykę jak urządzenia z linii Medika Basic. W ich przypadku spotkać się można z wersjami łączącymi od 2 do nawet 18 różnych funkcji. Niebywałą zaletą jest możliwość dowolnej konfiguracji 10 modułów, które pozwalają na skorzystanie z 18 rodzajów technologii. Najważniejsza w przypadku tych urządzeni jest jednak możliwość dobierania nowych funkcji w dowolnym momencie eksploatacji. Pozwala to rozszerzenie działalności o nowe zabiegi bez konieczności zaopatrzenia się w nowy sprzęt lub wymianę już posiadanego.

Przykładowe funkcje i rodzaje zabiegów oferowanych przez kombajny kosmetyczne

Pierwszym ważnym elementem wyposażenia kombajnów jest analizer skóry. Pozwala na dokładną diagnostykę cery w celu dobrania właściwej pielęgnacji i kosmetyków. Przeprowadzanie pomiarów przed i po zabiegu pozwala na bieżąco śledzić stan skóry i natychmiastowo pokazać Klientowi poprawę w jej nawilżeniu.

Peeling kawitacyjny stał się wyjątkowo popularnym sposobem na poprawę stanu cery. Zabieg ten doskonale oczyszcza skórę i przygotowuje ją do dalszych działań kosmetycznych. Sprawdza się na zanieczyszczonej i trądzikowej cerze, pomaga walczyć z przebarwieniami, rozszerzonymi porami i wieloma innymi problemami.

Ultradźwięki nazywane sonoforezą wspomagają wprowadzanie substancji aktywnych wgłąb skóry. Dzięki temu znacznie szybciej i lepiej działają poprawiają one wygląd cery.

Mikrodermabrazja diamentowa to rewolucyjny sposób na dokładne złuszczanie martwego naskórka. Pozwala rozjaśnić cerę, uczynić ją bardziej gładką, czystą i elastyczną. Świetnie przygotowuje skórę na dalsze etapy pielęgnacji, a efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Fale radiowe podgrzewają wybrane tkanki sprawiając, że zawarte w nich włókna kolagenowe się kurczą. Dzięki takiemu zabiegowi skóra staje się bardziej napięta. Spłycają się zmarszczki i poprawia owal twarzy.

Kombajny kosmetyczne zawierają również wiele innych funkcji, z którymi warto się zapoznać.

Jakie zalety posiada zakup kombajnu od firmy Medika?

Kupując stworzony przez firmę Medika kombajn kosmetyczny nie trzeba martwić się, że poziom skomplikowania urządzenia będzie przytłaczający. W cenie urządzenia znajduje się bowiem profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonego szkoleniowca, które kończy się otrzymaniem certyfikatu. Dokument ten potwierdza posiadanie kwalifikacji do pracy z wykorzystaniem kombajnu. Po szkoleniu, w dowolnym momencie, można skontaktować się ze szkoleniowcem w razie jakichkolwiek pytań lub niejasności. (Dobry kombajn kosmetyczny znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl/pl/3-aparatura-medika)

Kombajny kosmetyczne znaleźć można we właściwe wszystkich gabinetach kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej. Są one wyjątkowo ważne ze względu na różnorodne funkcje, które spełniają. Jako urządzenia pozostające w gabinecie na wiele lat, warto wybrać takie, które są sprawdzone i spełnią wszelkie wymagania.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Przeszczep włosów
Wypadanie włosów to problem, który dotyka w...
W dzisiejszym świecie, gdzie wygląd ma ogromne znaczenie, ka...
Medycyna estetyczna
Medycyna estetyczna to sposób na odzyskanie lepszego...
krem BB
Kremy BB to fantastyczne kosmetyki do wykonania lekkiego let...
Zmarszczki
Zmarszczka to zagłębienie w skórze, powstające pod w...