Menu
Kombajn kosmetyczny

Kombajn kosmetyczny – jaki wybrać?

Kombajny kosmetyczne stały się jednym z podstawowych elementów wyposażenia salonów kosmetycznych. Te wielofunkcyjne urządzenia łączą w sobie możliwość wykonywania różnorodnych zabiegów. Najbardziej zaawansowane maszyny pozwalają na zaoferowanie Klientkom i Klientom niemal trzydziestu różnych rodzajów pielęgnacji i sposobów na wsparcie własnego piękna. Odnaleźć można w nich zabiegi o szerokim zakresie. Od wykonywanych ciekawymi technikami masaży, przez jonoforezę i mezoterapię, aż po usuwanie nieestetycznych zmian skórnych. Co jeszcze oferują kombajny kosmetyczne i jakie urządzenie wybrać do swojego salonu?

Kombajny kosmetyczne stały się jednym z podstawowych elementów wyposażenia salonów kosmetycznych. Te wielofunkcyjne urządzenia łączą w sobie możliwość wykonywania różnorodnych zabiegów. Najbardziej zaawansowane maszyny pozwalają na zaoferowanie Klientkom i Klientom niemal trzydziestu różnych rodzajów pielęgnacji i sposobów na wsparcie własnego piękna. Odnaleźć można w nich zabiegi o szerokim zakresie. Od wykonywanych ciekawymi technikami masaży, przez jonoforezę i mezoterapię, aż po usuwanie nieestetycznych zmian skórnych. Co jeszcze oferują kombajny kosmetyczne i jakie urządzenie wybrać do swojego salonu?

Ilość funkcji w jednym urządzeniu

Rozważając kupno kombajnu kosmetycznego konieczne jest zastanowienie się nad zadaniami, które powinien pełnić w salonie. Urządzenia wielofunkcyjne posiadają określoną ilość zabiegów, które można dzięki nim wykonywać. Na przykładzie oferty sklepu Medika opisać można różnorodne opcje, które często spotykane są również w innych sprzętach. Te najbardziej podstawowe oferują jeden, specyficzny rodzaj pielęgnacji. Może to być mezoterapia bezigłowa, dermomasaż, mikrodermabrazja diamentowa, czy też oxybrazja. Dalej spotkać można urządzenia 2w1, 3w1, 5w1 i tak dalej, aż do 18w1.

Wraz ze wzrastającą ilością funkcji, które może pełnić urządzenie, rośnie również cena kombajnu. Ze względu na to, warto przemyśleć zakup i zastanowić się jakie zabiegi pragnie się wykonywać. Z drugiej jednak strony warto też pamiętać, że kupno bardziej rozbudowanego urządzenia oznacza, iż w przyszłości nie będzie konieczna jego wymiana jeśli postanowi się poszerzyć działalność o nowe sposoby pielęgnacji.

kobieta

Urządzenia kosmetyczne podstawowe

Stworzona przez markę Medika linia urządzeń wielofunkcyjnych Medika Basic jest połączeniem spełnienia oczekiwań Klientów i najnowszych technologii. Stworzone zostały z myślą o kosmetologii i medycynie estetycznej. Posiadają szereg przydatnych funkcji ukrytych w urządzeniach łączących w sobie od 8 do 12 funkcji. Spełniają wszystkie podstawowe oczekiwania i w pełni profesjonalnie pomagają zadbać o potrzeby Klientów.

I urządzenia medyczne premium

Urządzenia premium posiadają podobną charakterystykę jak urządzenia z linii Medika Basic. W ich przypadku spotkać się można z wersjami łączącymi od 2 do nawet 18 różnych funkcji. Niebywałą zaletą jest możliwość dowolnej konfiguracji 10 modułów, które pozwalają na skorzystanie z 18 rodzajów technologii. Najważniejsza w przypadku tych urządzeni jest jednak możliwość dobierania nowych funkcji w dowolnym momencie eksploatacji. Pozwala to rozszerzenie działalności o nowe zabiegi bez konieczności zaopatrzenia się w nowy sprzęt lub wymianę już posiadanego.

Przykładowe funkcje i rodzaje zabiegów oferowanych przez kombajny kosmetyczne

Pierwszym ważnym elementem wyposażenia kombajnów jest analizer skóry. Pozwala na dokładną diagnostykę cery w celu dobrania właściwej pielęgnacji i kosmetyków. Przeprowadzanie pomiarów przed i po zabiegu pozwala na bieżąco śledzić stan skóry i natychmiastowo pokazać Klientowi poprawę w jej nawilżeniu.

Peeling kawitacyjny stał się wyjątkowo popularnym sposobem na poprawę stanu cery. Zabieg ten doskonale oczyszcza skórę i przygotowuje ją do dalszych działań kosmetycznych. Sprawdza się na zanieczyszczonej i trądzikowej cerze, pomaga walczyć z przebarwieniami, rozszerzonymi porami i wieloma innymi problemami.

Ultradźwięki nazywane sonoforezą wspomagają wprowadzanie substancji aktywnych wgłąb skóry. Dzięki temu znacznie szybciej i lepiej działają poprawiają one wygląd cery.

Mikrodermabrazja diamentowa to rewolucyjny sposób na dokładne złuszczanie martwego naskórka. Pozwala rozjaśnić cerę, uczynić ją bardziej gładką, czystą i elastyczną. Świetnie przygotowuje skórę na dalsze etapy pielęgnacji, a efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Fale radiowe podgrzewają wybrane tkanki sprawiając, że zawarte w nich włókna kolagenowe się kurczą. Dzięki takiemu zabiegowi skóra staje się bardziej napięta. Spłycają się zmarszczki i poprawia owal twarzy.

Kombajny kosmetyczne zawierają również wiele innych funkcji, z którymi warto się zapoznać.

Jakie zalety posiada zakup kombajnu od firmy Medika?

Kupując stworzony przez firmę Medika kombajn kosmetyczny nie trzeba martwić się, że poziom skomplikowania urządzenia będzie przytłaczający. W cenie urządzenia znajduje się bowiem profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonego szkoleniowca, które kończy się otrzymaniem certyfikatu. Dokument ten potwierdza posiadanie kwalifikacji do pracy z wykorzystaniem kombajnu. Po szkoleniu, w dowolnym momencie, można skontaktować się ze szkoleniowcem w razie jakichkolwiek pytań lub niejasności. (Dobry kombajn kosmetyczny znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl/pl/3-aparatura-medika)

Kombajny kosmetyczne znaleźć można we właściwe wszystkich gabinetach kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej. Są one wyjątkowo ważne ze względu na różnorodne funkcje, które spełniają. Jako urządzenia pozostające w gabinecie na wiele lat, warto wybrać takie, które są sprawdzone i spełnią wszelkie wymagania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020