wyposażenie klubów fitness

Kompleksowe wyposażenie klubów fitness z Total Fitness Concept

Opublikowano: 11 grudnia 2019

Total Fitness Concept jest firmą, której główną ideą jest kompleksowe wyposażenie zarówno siłowni, jak i klubów fitness, aby zagwarantować klientom maksymalną satysfakcję z treningu. To przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i kompetencjom pomogą w zaopatrzeniu dużej oraz małej siłowni. Do swojej pracy podchodzą z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Dlaczego warto postawić na pomoc ekipy z Total Fitness Concept podczas wyboru sprzętu do swojego klubu fitness oraz siłowni?

Oferta marki Total Fitness Concept

W ofercie marki znaleźć można produkty takich marek, jak:

  • Life Fitness,
  • Technogym,
  • Precor.

Firma Total Fitness świadczy także usługi regeneracji maszyn. Co ciekawe, wszelkie naprawy odbywają się we własnym zakresie. Maszyny nie są wysyłane do innych punktów. Za naprawę odpowiada sztab wykwalifikowanych specjalistów. W przedsiębiorstwie znajduje się ogromne zaplecze techniczne, a także kontrola jakości. Za wszelkie prace konserwacyjne i naprawcze odpowiada sztab mechaników i elektrotechników.

Idea marki

Firma Total Fitness Concept dba o najwyższe zadowolenie swoich klientów. Dobranie odpowiedniego sprzętu do wielkości i charakteru siłowni przebiega szybko i sprawnie. Sprawy, takie jak kredyty, leasingi, raty, czy potrzeby produktowe ustalane są w sposób indywidualny, dzięki czemu klienci mogą zyskać zarówno sprzęt, jak i pomoc najwyższej jakości. Klient korzystający z oferty Total Fitness Concept ma swojego opiekuna, który na każdym etapie współpracy służy radą, pomocą oraz wsparciem. Opiekun dba o komfort klienta od momentu nawiązania kontaktu, poprzez cały proces doboru i zakupu sprzętu, aż po późniejsze wsparcie w razie jakichkolwiek problemów, trudności lub pytań. Siedziba firmy mieści się w Krakowie, jednak wszelkie usługi oferowane są na całą Polskę. Co ciekawe, marka Total Fitness Concept działa na skalę międzynarodową. Firma może pochwalić się pozytywnymi opiniami zarówno z krajów Europy, Azji, jak i Afryki. Współpraca z międzynarodowymi koncernami sprawiła, że pracownicy firmy doskonale znają prawo podatkowe, prawa dotyczące kontroli celnej, a także szczegóły dotyczące transportu, dlatego można śmiało stwierdzić, że firma ta cechuje się profesjonalizmem.

Co można zyskać dzięki współpracy z Total Fitness Concept?

Współpraca z firmą Total Fitness Concept to gwarancja bezpieczeństwa oraz zadowolenia podczas wyposażania swojej własnej siłowni. Firma oferuje towar najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Markę wyróżnia fakt towarzyszenia klientowi na każdym etapie współpracy. Od momentu pierwszego kontaktu sztab specjalistów pomaga w doborze optymalnego sprzętu, który dostosowany będzie do charakteru przyszłego klubu fitness lub siłowni. Co więcej, w przypadku awarii jakiejkolwiek maszyny, sztab techników zajmie się naprawą w możliwie jak najszybszy terminie. Skorzystanie z oferty marki to gwarancja najniższej ceny produktów cechujących się najwyższą jakością. W ofercie znajdują się produkty używane oraz regenerowane topowych marek zajmujących się wytwarzaniem sprzętu do ćwiczeń. Są to produkty, takie jak bieżnie, rowerki, orbitreki, maszyny do podnoszenia ciężarów i wiele innych.

Czy zakup regenerowanych maszyn jest bezpieczny?

Firma Total Fitness Concept stawia na zadowolenie swoich klientów. To główna idea, jaka przyświeca marce. Każdy klient dokonujący zakupów może mieć pewność ciągłego wsparcia technicznego na każdym etapie współpracy. Wszystkie maszyny, które podlegają procesom regeneracji, przechodzą skomplikowane i niezwykle wymagające kontrole jakości. Sztab mechaników oraz elektroników dba o to, aby każdy, nawet najmniejszy podzespół działał zupełnie tak, jak w momencie skonstruowania maszyny przez producenta. Zanim maszyny zostaną poddane sprzedaży, bezustanne testy pozwalają na ocenę sprzętu. Oczywiście każdy klient przed zakupem jest informowany o tym, dlaczego maszyna podlegała regeneracji i jak sprawuje się obecnie. Nie ma mowy o kupowaniu przysłowiowego kota w worku. Zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność.

Jolanta Długowska

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Taka promocja nie zdarza się często! Festiwal Biegow...
Portugalia słynie z doskonałych win, pysznych owoców morza o...
Rozpoczęcie sezonu 2024 na wodzie było dla firmy...
skarpety trekkingowe
Wybierając się w góry, musimy zadbać o odpowiedni strój. O i...
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...