Menu

Komu potrzebny jest dyktafon szpiegowski ?

Wbrew pozorom sprzęt szpiegowski nie jest tylko gadżetem znanym z filmów sensacyjnych. Nie musi służyć wykrywaniu światowych afer i tajemniczych zbrodni. Sprzęt szpiegowski może przydać się dosłownie każdemu. Jednym z najbardziej popularnych urządzeń szpiegowskich jest dyktafon szpiegowski.

Pozwala na dyskretne rejestrowanie dźwięku równocześnie nie rzucają się w oczy  w przeciwieństwie do na przykład telefonu komórkowego, który nie tylko łatwy jest do wykrycia, ale czasem okoliczności bądź przepisy nie pozwalają na jego używanie. Nagranie z dyktafonu szpiegowskiego nie tylko pomoże utrwalić rozmowy, ale jest również cennym dowodem w postępowaniu sądowym. Dyktafony szpiegowskie charakteryzują się łatwą obsługą, długim czasem nagrywania dźwięku oraz dobrą jakością nagrania.

Gdzie kupić dyktafon szpiegowski ?

Jeżeli potrzebujemy sprzętu dobrej jakości najlepiej zaopatrzyć się w firmie specjalistycznej. Tania „chińszczyzna” z portali i ogłoszeń internetowych nie sprawdzi się w trudnych warunkach. Zakładając, że nagranie z dyktafonu szpiegowskiego może mieć kluczowe znaczenie w bardzo ważnej sprawie nie warto robić groszowych oszczędności. W sklep-seko.pl można znaleźć bogatą ofertę dyktafonów szpiegowskich w różnych cenach. Zakres cenowy to od około 150 do 1300 złotych. Cena zależy od jakości i czasu nagrywania oraz sposobu ukrycia dyktafonu. Sklep-seko.pl specjalizuje się w tego rodzaju sprzęcie od 1999 roku. Wszystkie urządzenia pochodzące ze sklep-seko.pl objęte są gwarancją i serwisem pogwarancyjnym. Sklep współpracuje z renomowanymi firmami detektywistycznymi dzięki czemu każdemu klientowi może zaproponować indywidualne rozwiązanie i nowoczesny sprzęt wysokiej jakości.

Jak wygląda i jak działa dyktafon szpiegowski ?

Dyktafon szpiegowski ukryty jest w nie budzących żadnych podejrzeń przedmiotach codziennego użytku. Może być to na przykład długopis, pendrive, kluczyki do samochodu, listwa zasilająca, breloczek, pilot zegarek, a nawet zawieszka w kształcie serduszka na łańcuszku. Funkcja nagrywania w zależności od modelu może być aktywowana ręcznie lub zdalnie. Niektóre modele włączają się automatycznie dopiero w momencie pojawienia się dźwięku – na przykład ludzkiego głosu. Czas pracy działania dyktafonu szpiegowskiego wynosi od kilku godzin do kilkunastu dni. Gotowe nagrania mogą być przenoszone dosłownie jednym kliknięciem myszy na komputer, a co za tym idzie na inne trwałe nośniki. Czułość mikrofonu pozwala na dokonywanie nagrania z większej odległości, a jakość nagrania pozwala na precyzyjne odtworzenie rozmów lub zdarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021