padel

Korty do padla Małopolska – gdzie zagrać w padel w Krakowie i okolicach?

Opublikowano: 30 stycznia 2023

Małopolska to jedna z bardziej rozwiniętych części kraju, gdzie miłośnicy sportu mogą aktywnie korzystać z nowoczesnej infrastruktury. Pojawiły się tu także korty do padla – Kraków nie jest jedynym miastem, w jakim je znajdziesz. Obecnie na terenie województwa działają trzy ośrodki, w których dostępne są korty do padla – otwarte lub zamknięte. Możesz odwiedzić je, będąc nie tylko w stolicy Małopolski, ale też w Tarnowie czy Wolbromiu.

Padel – sport Małopolan

Małopolanie mają sporo szczęścia, bo w swoich okolicach znajdą aż trzy ośrodki, gdzie możliwa jest gra w padla. Ten sport zyskuje jednak coraz większe uznanie i zainteresowanie, dlatego warto, aby korty do padla w Małopolsce pojawiły się również w innych miastach. Pozwoliłoby to mieszkańcom Nowego Sącza, Zakopanego, Gorlic, Bochni czy Myślenic tracić mniej czasu na dojazdy do działających już obiektów. Warto rozważyć zatem nie tylko grę w padel, ale też inwestycję w infrastrukturę.

Padel Kraków – gdzie zagrasz w stolicy Małopolski?

Mieszkańcy Krakowa nie mogą narzekać na nudę. W ich mieście działa świetnie wyposażony kort do padla, który działa przez cały tydzień w godzinach od 7:00 do 22:30. Ośrodek Fame Sport Club, w którym się znajduje oferuje jednak znacznie więcej atrakcji, w tym także saunę. Do dyspozycji graczy jest też szatnia oraz prysznic.

Padel – gra w innych lokalizacjach

Oprócz Krakowa padel rozwinął się także  w Tarnowie i Wolbromiu. Również tu czekają na Ciebie dobrze wyposażone, nowoczesne i komfortowe obiekty. Działają one w ramach już funkcjonujących ośrodków, dlatego będziesz mógł cieszyć się nie tylko dostępem do kortów, ale też infrastruktury towarzyszącej. Jest to sklep z akcesoriami i sprzętami sportowymi w Tarnowie, a w Wolbromiu baseny (Zespół Basenów Wolbrom).

Dlaczego warto grać w padel?

Padel to dyscyplina, która cieszy się w Polsce rosnącym zainteresowaniem. Trzeba jednak przyznać, że jej popularność nie jest bezpodstawna. Dlaczego szaleństwo padla ogarnęło cały świat? Ponieważ zależy nam na tym, żeby żyć aktywnie, zdrowo i stale podnosić swoją formę. To możliwe, gdy bierzemy w dłoń rakietę, ćwicząc kolejne uderzenia, pracując nad ich siłą oraz precyzją.

Padel w Małopolsce właśnie dlatego zyskuje coraz większe grono zwolenników. Osoby, które dobrze czują się w tej typu dyscyplinach sportowych, związanych z tenisem, również w padlu znajdą coś dla siebie. Element rywalizacji, ale przede wszystkim okazję do świetnej zabawy, nawiązywania nowych lub podtrzymywania relacji towarzyskich.

Zagraj lub zainwestuj w korty do padla – Małopolska

W Małopolsce są już trzy sprawnie działające korty do padla, ale z czasem na pewno będzie zapotrzebowanie na więcej. Mając tę świadomość dołącz do grupy Padel Team Polska i poznaj możliwości inwestowania w tę intratną dyscyplinę sportową.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Festiwal Biegowy
Wobec takiej promocji nie można przejść obojętnie. Jeśli nie...
Wypożyczalnia samochodów w Krakowie
Przemieszczaj się po Krakowie w komfortowy sposób, k...
Puchar Gordona Bennetta
Atmosfera w Krakowie jest niesamowita, gdy miasto przygotowu...
Festiwal Biegowy
Powolnym krokiem zbliża si...
SMMASH
Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi - litry potu wylanego na za...