Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie

Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie – nowe inwestycje

Opublikowano: 6 grudnia 2018

Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie w to profesjonalny podmiot zarządzający nieruchomościami od 60 lat. Zajmuje się nie tylko kompleksową obsługą nieruchomości mieszkalnych i niemieszkalnych, ale również budowaniem nowych budynków wielorodzinnych. Łącznie spółdzielnia zarządza 157 budynkami mieszkalnymi. Cechuje się rozległym zasięgiem terytorialnym (ponad ¼ Miasta Koszalina) i wszechstronnymi kierunkami działalności – bieżące administrowanie nieruchomościami, sprzedaż nieruchomości gruntowych pod budownictwo jednorodzinne, budowanie nowych inwestycji,  inwestowanie w akcje i udziały innych podmiotów gospodarczych a także finansowanie i prowadzenie szeroko rozwiniętej działalności społeczno – wychowawczej.

Przylesie VIE –  zlokalizowane na Osiedlu im. T. Kotarbińskiego w Koszalinie.

Powstaje tu nowoczesny kompleks budynków z pełną infrastrukturą techniczną. Wszystkie budynki położone będą na lekkim wzniesieniu obok zespołu przyrodniczo – krajobrazowego  „Wąwozy Grabowe” – jedynym tego typu obiektem na terenie miasta. Lokalizacja osiedla przy wąwozie nadaje mu niepowtarzalny charakter i poczucie bliskości przyrody. Doskonałe położenie, cisza, spokój oraz niskie koszty utrzymania sprawiają, że  budynki na realizowanym osiedlu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród nabywców. Powstające tu nieruchomości charakteryzują się nowoczesną formą, wyposażone są w hale garażowe dostępne z każdej klatki, nowoczesne wyposażenie techniczne a zastosowane materiały budowlane charakteryzują się dużą trwałością i energooszczędnością.

Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie w Koszalinie oferuje:

lokale mieszkalne w nowopowstającym budynku przy ul. Sierpińskiego/Tatarkiewicza w Koszalinie (II etap). Do wyboru przestronne lokale mieszkalne w stanie deweloperskim z loggiami lub tarasami w trzypiętrowym, energooszczędnym budynku wielorodzinnym wraz z podziemną halą garażową i komórkami lokatorskimi. Wielkość mieszkań od 35,28 m2 do 65,63 m2. Wysoki standard i niskie koszty eksploatacji. Planowane zakończenie inwestycji –  III kwartał 2020r. 

lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w monitorowanym, energooszczędnym, nowopowstającym budynku typu apartamentowego wraz z podziemną halą garażową, komórkami lokatorskimi oraz windą w każdej klatce przy ul. Staszica w Koszalinie.

Pawilon handlowo – usługowy w Koszalinie przy ul. Kotarbińskiego w trakcie realizacji o łącznej powierzchni użytkowej 569,67 m2. Możliwość adaptacji pawilonu do własnych potrzeb. Oddanie pawilonu do użytku planowane jest na 30.07.2019 r.

Szczegóły na stronie internetowej: www.ksmprzylesie.com

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

– komórka lokalowa – ul. Fałata 13, pok. 31 (94 345 84 54),

– dział techniczno-inwestycyjny – ul. Fałata 13, pok. 4 (tel. 94 345 84 62)

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Kupno nieruchomości
Zastanawiasz się, czy podczas zakupu mieszkania od deweloper...
mieszkania od dewelopera
Marzysz o własnym mieszkaniu, a może szukasz oferty pod inwe...
Zbigniew Gaca-Richter
2021 rok był trudny i niepewny, choćby ze względu na...
Biała Kamienica
Nowa inwestycja firmy Yuniversal Development powstaj...
NOKK HOUSES
NOKK HOUSES to nowa inwestycja całorocznych domów wypoczynko...