Koszulki JHK

Koszulki JHK – czym się wyróżniają i jakie wybrać pod firmowe nadruki?

Opublikowano: 7 lipca 2024

Koszulki JHK mogą być jednym z najcenniejszych narzędzi wizerunkowych dla Twojej firmy. W dobie coraz większej konkurencji na rynku odpowiednio dobrany gadżet promocyjny nie tylko przyciągnie uwagę potencjalnych klientów, ale również wzmocni lojalność obecnych. W artykule poznasz więc istotne kwestie na temat dobierania takich koszulek i planowania zamówienia – przeczytaj!

Dlaczego właśnie koszulki JHK?

JHK to hiszpańska marka specjalizująca się w odzieży typu basic. W zamyśle koszulki są przeznaczone do tworzenia odzieży reklamowej z nadrukami firmowymi. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, by sprawić sobie basicowe koszulki JHK także do domowej szafy. Główną sferą działalności JHK jest jednak współpraca z przedsiębiorstwami.

Firma ta nie zajmuje się tworzeniem ubrań z oryginalnymi zdobieniami ani bezpośrednio ich personalizacją. Kupujący ozdabia zamówione koszulki na własną rękę, we współpracy z wybraną przez siebie firmą wykonującą nadruki.

JHK jest prawdziwym gigantem w swojej niszy, a zawdzięcza to połączeniu wysokiej jakości i przystępnych cen. Jak to możliwe, że firma łączy obie, pozornie wykluczające się zalety? Odpowiedź jest prosta. JHK nastawia się na handel hurtowy, dlatego nie obarcza swojego asortymentu wysokimi marżami.

Jak spośród szerokiej oferty JHK wybrać odpowiednie koszulki bazowe? Kieruj się poniższymi wskazówkami.

Uniwersalny fason i duży przekrój rozmiarów

W firmowej kolekcji odzieży powinny dominować proste fasony, dobrze prezentujące się na każdej sylwetce. Materiał powinien miękko opływać ciało, subtelnie tuszując niedoskonałości figury. Wybór takiej koszulki gwarantuje, że każdy pracownik będzie czuł się pewnie w firmowym stroju.

 

Koszulki JHK

Uniwersalny fason zda się jednak na nic, jeśli pracownik dostanie koszulkę w złym rozmiarze. Z myślą o przyszłych zmianach w zespole, warto zamówić pełen przekrój rozmiarów damskich i męskich – prędzej czy później na pewno się przydadzą. Pamiętaj, że jednorazowe większe zamówienie wyjdzie o wiele taniej, niż kilka małych.

Najpopularniejszymi rozmiarami są M, L i XL – ich zamów najwięcej. JHK proponuje jednak koszulki nawet do 5 XL.

Koszulki dopasowane do warunków atmosferycznych

Każdy pracownik powinien mieć przynajmniej dwie koszulki. Jedna na najgorętsze letnie dni, druga na umiarkowane temperatury wiosenno-jesienne.

  • Koszulki o gramaturze w zakresie 120-150 g/m2 są lekkie i przewiewne, co czyni je idealnym wyborem na gorące dni.
  • Poza sezonem letnim stawiaj na średnie gramatury – 150-180 g/m2. To kompromis pomiędzy lekkością a ciepłem. W zimowe miesiące koszulka wiosenno-jesienna może zostać uzupełniona ciepłą bluzą z firmowym nadrukiem.

Wśród modeli JHK znajdziesz także koszulki z długimi rękawami, bezrękawniki i koszulki typu bokserka. Bazując na asortymencie tej marki, bez problemu wyposażysz pracowników na wszystkich stanowiskach w zestawy na cztery pory roku.

Bazowe koszulki w kontrastujących barwach

Kolor to najważniejsza kwestia estetyczna, którą trzeba wziąć pod uwagę w kwestii koszulek pod nadruki. Dla wizerunkowego efektu kluczowe jest to, jak barwa materiału będzie komponowała się z nadrukowanym logotypem. Zasada jest prosta – wzór musi kontrastować z tłem. Żaden element nie może zlewać się z barwą materiału.

Jeżeli Twoja marka posługuje się konkretnymi firmowymi barwami, możesz wybrać kontrastującą bazę w jednym z tych kolorów. Gdy jednak masz wątpliwości co do finalnej prezentacji zestawienia bazy i nadruku (np. kolory firmy są do siebie mocno zbliżone), lepszym wyborem będzie koszulka w kolorze neutralnym. Czarne, białe i szare koszulki JHK są uniwersalną opcją.

Koszulki JHK są dostępne w dziesiątkach wariantów kolorystycznych. Dla każdego fasonu znajdzie się również model neutralny.

Podsumowanie

Wybór koszulek JHK jako bazy pod firmowe nadruki może znacząco wzmocnić wizerunek Twojej firmy. Wysoka jakość odzieży bazowej tej marki idzie w parze z ogólnym dopracowaniem, co nie jest bez znaczenia dla ostatecznej prezentacji firmowych strojów.

Kluczowe jest dobranie uniwersalnych fasonów i szerokiego przekroju rozmiarów. Koszulki muszą zapewniać komfort w różnych warunkach atmosferycznych, więc nastaw się na zakup przynajmniej dwóch modeli dla każdego pracownika. Ważny jest także wybór odpowiednich kolorów, które będą dobrze kontrastować z każdym elementem nadruku. Inwestycja w jakość to inwestycja w efektywne narzędzie marketingowe – nie zwlekaj ze skuteczną promocją! Przejrzyj koszulki JHK i zaplanuj nadruki z logo!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Edyta Oleszczuk-Romańska
Edyta Oleszczuk-Romańska z Kancelarii Prawnej Chałas...
Już 7 lipca Tor Służewiec stanie się areną wyjątkowego wydar...
Zegarki Guess
Sezon letni sprzyja metamorfozom w różnych sferach życia. Do...
Herse
Dom Mody Bogusław Herse to legenda polskiej mody. W...
galanteria skórzana
Zakup akcesoriów skórzanych to inwestycja, która może przyni...