kto dzwonił z nieznanego numeru

W internecie znajdziesz odpowiedź na to, kto dzwonił z nieznanego numeru!

Opublikowano: 8 marca 2018

Gdy po skończonej pracy zerkasz na telefon i widzisz kilka nieodebranych połączeń od numeru spoza książki telefonicznej pojawia się uczucie niepokoju. Kto dzwonił ? Czy powinienem oddzwonić? Coś się stało czy to tylko kolejny telemarketer? Sprawdź numer w internecie i uniknij rozczarowania.

Serwisy oferujące możliwość sprawdzenia kto dzwonił z nieznanego numeru cieszą się coraz większą popularnością!

Sprzedaż usług i produktów przez telefon jest bardzo popularna. Każdy posiadacz aparatu telefonicznego, chociaż kilka razy miał przyjemność wysłuchania oferty telemarketera. Niektórzy preferują ten sposób załatwiania spraw dotyczących przedłużenia abonamentu, zakupy telefonu czy czegokolwiek innego. Jeżeli jednak nie jesteś fanem telemarketingu, a każdy kolejny telefon podnosi Ci ciśnienie — sprawdź numer, który do Ciebie dzwoni i zablokuj go!

Nie możliwe jest, by zawsze zignorować każde połączenie od nieznajomych. Przecież zawsze może próbować kontaktować się z nami ktoś bez złych zamiarów, kogo numeru nie zapisaliśmy. Jeszcze jakiś czas temu można było założyć, że infolinie i złośliwe połączenia przychodzić będą tylko z numerów stacjonarnych.n Jeżeli widzieliśmy nieznany stacjonarny numer na wyświetlaczu swojego telefonu, zakładaliśmy od razu kto dzwonił. Obecnie jednak wiele firn wydzwania do nas z numerów komórkowych co powoduje, że można się pogubić.

Odebrałeś telefon z niechciana ofertą? Podziel się swoja opinia i daj znać innym!

Jeżeli już odebrałeś telefon i wiesz kto dzwonił z nieznanego numeru nie pozostawiaj tej informacji tylko dla siebie. Wysychałeś oferty i stwierdzasz że była to kolejna bezwartościowa rozmowa? Pozwól innym oszczędzić czas i daj znać czyj jest numer, który do nich dzwoni. Zrobić to możesz na takim portalu jak te – https://infonumer.pl  Zostawisz ocenę — pozytywną, negatywną bądź neutralną. Ponadto możesz napisać komentarz, w którym podasz więcej detali. Warto napisać, kto jest właścicielem numeru i w jakim celu dzwonił. Czyli jeżeli kontaktuje się z nami firma komunikacyjna to należy zaznaczyć czy jest to rozmowa dotycząca przedstawienia oferty, czy może, spraw związanych z aktualnym rachunkiem.

Już nie musisz oddzwaniać na nieznane numery, stresując się tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki!

Koniec ze stresem i z niewygodnymi rozmowami. Internetowe serwisy z bazą jak książka telefoniczna ułatwiają życie każdemu, kto unika telemarketerów. Kolejne nieodebrane połączenie od kogoś, kogo nie zna zidentyfikuj online i przestań się martwić. Pamiętaj, że nie każdy numer może okazać się oceniony w sieci. Wtedy niestety na własne ryzyko musisz zdecydować czy chcesz oddzwaniać. Pytanie, kto dzwonił z nieznanego numeru, nie zawsze ma odpowiedź telemarketer. Czasami zdarza się, że jest to ktoś znajomy czy rodzina. Najlepiej nie wprowadzać do bazy numerów prywatnych. Nie chciałbyś przecież, by ktoś oceniał w internecie Twój numer i udostępniał o nim informacje.

Jak zastrzec numer telefonu

Udostępnij ten post:  • Matylda pisze:

    A jakie serwisy polecacie? Ja jestem jakoś przywiązana do ktoto.info ale może polecacie inne?

  • TuliśOluni pisze:

    Ja tam i tak zawsze sprawdzam nieznany zanim odbiorę. Robię to na serwisie ktoto.info ale tych serwisów jest wiele, więc każdy znajdzie coś dla siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Sandały robocze
Wybór odpowiednich sandałów roboczych może znacząco wpłynąć...
bezpieczne niszczenie dokumentów
Przepisy w obszerny sposób regulują kwestię ochrony danych o...
jak włamać się na Facebook
We współczesnym cyfrowym krajobrazie Facebook stał się klucz...
Internet mobilny bez limitu
W epoce intensywnego rozwoju technologii cyfrowych i ciągłeg...
Samsung
W dzisiejszych czasach, posiadanie smartfonu wydaje się być...