Menu

Co kupić koneserowi szampana

Każdy z naszych bliskich posiada własne zainteresowania oraz pasję. w przypadku gdy zostajemy zaproszeni na kolację zaręczynową czy rocznicową, ślub bądź inne wydarzenie zorganizowane przez parę, musimy podjąć kilka ważnych decyzji odnośnie samej imprezy. W to co się ubierzemy, z kim pójdziemy bądź o której wyjdziemy stają się sprawami znacznie mniej istotnymi niż zwykle.

Rzadko kiedy pary posiadają wspólne hobby, więc zadajemy sobie pytanie „Co w takim momencie wypadałoby im podarować?” Jeśli jednak znajdzie się chociaż jedna wspólna nić porozumienia nasze zmartwienie odchodzi w niebyt.

W przypadku koneserów alkoholi, wybór prezentu jest jeszcze prostszy, ponieważ podejmujemy decyzję między butelką alkoholu, naczyniem do jego przechowywania bądź szklaneczek czy kieliszków do picia. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się personalizowanie przedmiotów. Warto zastanowić się nad możliwością grawera zarysów postaci, imion czy kilku słów.

Dzięki temu nasz prezent wybije się na tle innych upominków. Sklep internetowy MyGiftDna oferuje nam możliwość grawerowania wybranego przez nas wzoru na kieliszkach od szampana. Jednym z najpopularniejszych motywów są pogrubiane pierwsze litery imion z umiejscowieniem na dole ich pełnego brzmienia. Kieliszki posiadają pojemność 180 ml i wysokość 24,8 cm. Znajdziemy go pod linkiem https://mygiftdna.pl/Zestaw-Kieliszkow-Do-Szampana/Nasze-Imiona. Produkty tej firmy wyróżniają się na tle innych przedsiębiorstw ze względu na fakt, iż ich produkty są wykonane w 100% w Polsce.

Kieliszki do szampana można również przyozdobić w domowym zaciszu. Dzięki użyciu kilku popularnych materiałów dostępnych w każdej pasmanterii, odmienimy całkowicie wygląd każdego produktu. Najpopularniejszym zabiegiem jest owinięcie nóżek kolorowymi tasiemkami z imienną, odczepianą karteczką. Równie proste jest wykorzystanie farb do szkła i namalowanie na kieliszkach małych obrazów. Niezależnie od metody handmade czy wzory na produkcie, nasi przyjaciele z pewnością docenią nasz gest.

zdjęcie pochodzi ze strony MyGiftDna

Jedna odpowiedź do “Co kupić koneserowi szampana”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021