Menu
kryptowaluty

Kupowanie bitcoinów za pośrednictwem giełdy kryptowalut

Bitcoin to międzynarodowa waluta cyfrowa, której wartość zależy od podaży i popytu. Internet oferuje doskonałe możliwości zarabiania pieniędzy. Jedną z nich jest wymiana i wypłata kryptowaluty online. Podstawową zasadą jest to, że dziś wiele osób na całym świecie dokonuje wielu transakcji z płatnościami w portfelach elektronicznych. Oczywiście muszą konwertować waluty elektroniczne i wypłacać je z portfeli elektronicznych.

Co to jest wymiana bitcoin?

Wymiennik bitcoinów to miejsce, w którym można kupić bitcoiny szybko i bez zbędnych formalności. Kupując bitcoiny za pośrednictwem wymiana kryptowaluty bitcoin, możesz liczyć na łatwość użycia i bezpieczeństwo swoich funduszy.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kwotę, za którą chcesz otrzymać BTC, a następnie kliknąć „wymień”. W następnym kroku wprowadź swój adres e-mail i adres portfela bitcoin, na który zostaną przeniesione BTC. Po wybraniu odpowiedniej metody płatności i zakończeniu transakcji system automatycznie wyśle bitcoiny na podany adres.

Wymiennik umożliwia natychmiastowe kupowanie bitcoinów bez rejestracji i zbędnych formalności. Online wymiennik  kryptowalut zapewnia wygodne sposoby kupowania bitcoinów.

Możesz wymienić kryptowalutę na zwykłe pieniądze (ruble i dolary) na dwa sposoby:

  • Za pośrednictwem wymiennika kryptowalut. Jest to najwygodniejsza, najbardziej opłacalna i prosta opcja. Wymienniki kryptowalut obsługują zwykłe systemy płatności: karty bankowe, Yandex.Pieniądze, Qiwi, WebMoney itp.
  • Korzystanie z giełd kryptowalut – odpowiednie, jeśli zamierzasz regularnie handlować aktywami kryptowalutowymi.

Jak szybko odbywa się wymiana kryptowalut

Zwykle bitcoiny zakupione w wymienniku powinny pojawić się w portfelu kilka minut po zakończeniu transakcji. Po zarejestrowaniu płatności zakupione bitcoiny są natychmiast wysyłane na podany adres. Reszta zależy od rzeczywistej szybkości transakcji w sieci bitcoin. Oczekiwanie na transakcję w sieci bitcoin zwykle zajmuje mniej niż 10-30 minut. W skrajnych przypadkach, gdy sieć jest przeciążona, czas potrzebny na wysłanie BTC do portfela, może być dłuższy.

Wybierając wymiennik kryptowaluty, ważne jest, aby przestudiować referencje tych, którzy już z nim mieli do czynienia. Handlowcy i tradery dobrze mówią o wymienniku: niska cena, niewielka prowizja. Jeśli używasz karty bankowej do rozliczeń, jest to miły bonus. Uważają, że jedyną wadą jest oczekiwanie na kryptowalutę przez kilka dni, ale jest to sytuacja w całym obszarze wymiany kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021