Menu
Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z Fair Play

Platynowa statuetka Fair Play dla Legnickiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Przyznaną ją w ramach programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. istnieje na rynku usług komunalnych od ponad 50 lat, a od 25 lat działa jako jednoosobowa spółka gminy Legnica. Prowadzi działalność na obszarze Legnicy i powiatu legnickiego, świadcząc głównie usługi związane z odbiorem i gospodarką odpadami komunalnym. Wykorzysta do tego szeroki tabor pojazdów specjalistycznych oraz wysoko zaawansowane instalacje, promując szeroko rozumianą ochronę środowiska i ekologię. Administruje również cmentarzami komunalnymi, palmiarnią i schroniskiem dla bezdomnych zwierząt.

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

LPGK od wielu lat unowocześnia i modernizuje instalacje związane z gospodarką odpadami komunalnymi. Jego dynamiczny rozwój i społecznie odpowiedzialne działania gospodarcze zaowocowały wieloma nagrodami, potwierdzając rzetelność firmy, dbałość o właściwe relacje w każdej dziedzinie oraz spełnienie wszystkich wymagań etycznych.

W 2016 r. spółka po raz dziesiąty uzyskała Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, a w ślad za tym Platynową Statuetkę. Warto podkreślić, że jednym z przedmiotów oceny w konkursie było podejmowanie starań na rzecz pozytywnego oddziaływania na środowisko. Jest to przede wszystkim wyróżnienie dla pracowników przedsiębiorstwa, którzy ciężko pracują, aby osiągnąć wysokie standardy i odpowiednią jakość świadczonych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023