LEK-AM w deszczu nagród

Opublikowano: 25 grudnia 2017

Ostatnie miesiące były dla spółki LEK-AM nad wyraz szczęśliwe. Producenta suplementów oraz jego ofertę doceniono aż w pięciu konkursach, co dobitnie pokazuje, że dobra passa trwa.

17 listopada 2017 r. w Krynicy-Zdroju odbyły się Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności 2017 oraz gala programu Najwyższa Jakość Quality International 2017. Od 11 lat wspiera on i inicjuje projakościowe postawy w firmach oraz instytucjach w naszym kraju. Podczas uroczystości Przedsiębiorstwo-Farmaceutyczne LEK-AM otrzymało tytuł laureata oraz Złote Godło Najwyższa jakość QI 2017. W kategorii „QI Produkt – najwyższej jakości” nagrodę otrzymała seria suplementów diety MAGLEQ: Magleq B6 MAX, Magleq B6 Sters, Magleq B6 Skurcz.

Firma LEK-AM została także wyróżniona w programie Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – otrzymała tak samo brzmiący tytuł oraz statuetkę Dobra Firma 2017. Zdobyte tytuły są potwierdzeniem najwyższego poziomu wdrożonych standardów zarządzania we wszystkich obszarach, a godła stanowią wymierne i ważne elementy w budowaniu i umacnianiu przewagi konkurencyjnej i pozytywnego wizerunku firmy.

Symbol Innowacji 2017

Podczas uroczystej Gali Symbol 2017, która odbyła się 24 listopada 2017 r. w zabytkowych wnętrzach Hotelu Monopol w Katowicach, LEK-AM otrzymał po raz drugi wyjątkowe wyróżnienie – Symbol Innowacji 2017. Z rąk redaktora naczelnego Jakuba Lisieckiego nagrodę w imieniu zarządu firmy odebrała Danuta Hanna Jakubowska, PR manager.

Symbol 2017 to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony przez wydawcę „Monitora Rynkowego”. Czasopisma niezależnego, dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”, i „Monitora Biznesu”, dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. Symbole wraz z rozszerzeniem nazwy o daną kategorię są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć laureatów. W tegorocznej, siódmej edycji programu ponownie uhonorowano najlepsze i najbardziej symboliczne podmioty świata biznesu, nauki i samorządów, których działalność jest sumą doświadczenia, mądrych decyzji i odpowiedzialności społecznej oraz długofalowej polityki działania. Dla nagrodzonych i zaproszonych gości wystąpiła z recitalem Adrianna Biedrzyńska.

Męska Marka Roku – Siła Jakości

W plebiscycie Męska Marka Roku – Siła Jakości wzięły udział firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem męskiego świata – w najlepszym gatunku, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. Jego odbiorca to mężczyzna sukcesu na miarę XXI w. – nowoczesny, pełen pasji, bezkompromisowy, szukający wyzwań oraz niebanalnych rozwiązań. Wśród laureatów programu znalazł się suplement diety Prostaceum, a ponadto Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM, producent nagrodzonego suplementu, otrzymało statuetkę Gentelman Star. – Wręczyłem dziś nagrodę Gentleman Star, czyli absolutną gwiazdę wśród produktów, byłem również jurorem w tej edycji plebiscytu i jest to dla mnie duży zaszczyt. Ważne, aby każda z tych rzeczy wyróżniała się czymś na tle pozostałych – powiedział Karol Strasburger.

IX Kongres Top Pulmonological Trends

W Centrum Kongresowym MTP w Poznaniu odbył się IX Kongres Top Pulmonological Trends. Konferencja objęta była patronatem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc oraz Katedry i Kliniki Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Firma LEK-AM uczestniczyła w wydarzeniu jako wystawca. Aktywnie promowała swoje leki skierowane do lekarzy pulmonologów i alergologów oraz suplement diety Ad Cort Plus. Można było także obejrzeć specjalnie przygotowaną w technologii 360 st. multimedialną wycieczkę po fabryce.

W sobotę 2 grudnia 2017 r. Piotr Laskowski, wiceprezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości, wręczył przedstawicielce LEK-AMU Danucie Hannie Jakubowskiej prestiżową nagrodę „Najwyższa Jakość w Medycynie”. Wzbudziła ona uznanie i zainteresowanie lekarzy obecnych na konferencji. Organizator – firma Termedia – wraz z kierownikiem naukowym – prof. dr hab. Haliną Baturą-Gabryel – złożyli podziękowania za uczestnictwo firmy w kongresie i zaprosili do współpracy w przyszłym roku.

Fot. Tomasz Popławski, Tomasz, Griessgraber, archiwum LEK-AMU (2)

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
LEK-AM
Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Bada...
Gala VIP
Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę...
To był niezapomniany wieczór, który na długo pozostanie w pa...
Gala Magazynu Gospodarczego Fakty
14 czerwca w eleganckich wnę...
Mariusz Pujszo
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM od 17 lat produku...