Mariusz Pujszo

LEK-AM – przez osobowość do sukcesu

Opublikowano: 2 czerwca 2017

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM od 17 lat produkuje leki i suplementy diety, skutecznie pracując na ich pozycją rynkową. W osiągnięciu jej jak najwyższego poziomu pomagają otrzymywane nagrody oraz wsparcie akcji charytatywnych.

Miniony rok kierownictwo Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM może zaliczyć do bardzo udanych. Założony plan sprzedaży został zrealizowany w 101 proc., przynosząc łączne zyski w wysokości 211,004 mln zł. Co ważne, na rynku farmaceutycznym, odnotowującym wzrost na poziomie 4,8 proc. w stosunku do roku poprzedniego, polska spółka urosła aż o 16 proc. To rzeczywiście sukces.

Anna Popek

Osobowości i Sukcesy Roku 2017

W ubiegłym roku LEK-AM jako jedyny spośród firm farmaceutycznych otrzymał statuetkę Osobowość Roku 2016. Odbierała ją Danuta Hanna Jakubowska, PR manager, dziękując w imieniu zarządu polskiej spółki. To samo uczyniła 11 kwietnia, kiedy reprezentowała firmę podczas gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2017”. Nagrodzono podczas niej najwybitniejsze postaci minionego roku m.in. w kategoriach „film”, „nauka”, „kultura”, „sztuka”, „polityka”, „biznes” oraz najlepszych biznesmenów; przyznano też wyróżnienia honorowe. LEK-AM okrzyknięto Sukcesem Roku 2017. Galę zorganizowano w stołecznym Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, do którego tłumnie przybyły gwiazdy. Najważniejsi byli tego wieczoru zwycięzcy, których wybrali przedstawicieli redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy”, oraz laureaci ubiegłych edycjach. – Nasze nagrody pokazują, że sukces może odnieść każdy, również firmy, produkty i usługi. Od prężnej gminy po dużą metropolię, od niewielkiego salonu po dużą firmę farmaceutyczną – mówił wręczający statuetki Mariusz Pujszo, pomysłodawca gali.

Andrzej Wrona

Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności”

Od siedmiu lat Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM jest partnerem Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Jego tegoroczne rezultaty poznaliśmy podczas balu charytatywnego, który odbył się 28 stycznia w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Firma LEK-AM od początku istnienia tej inicjatywy wręcza nagrody w kategorii „zdrowie”. W tym roku otrzymał ją Andrzej Wrona, nominowany przez Fundację Herosi. Siatkarz od lat wspiera chore dzieci, które leczą się w Klinice Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. VIII Bal Gwiazd Dobroczynności zakończył się wielkim sukcesem. Laureaci nagród dopisali, goście znakomicie się bawili i hojnie licytowali podczas aukcji charytatywnej, którą poprowadziła Dorota Wellman, zdobywczyni Honorowej Gwiazdy Dobroczynności. Firma LEK-AM wylicytowała kolację z Andrzejem Wroną oraz koszulkę siatkarza z podpisami całej drużyny.

 

Fot. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Kosmetyki ekologiczne często są produktem uniwersalnym. Natu...
LEK-AM
Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Bada...
Gala VIP
Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę...
To był niezapomniany wieczór, który na długo pozostanie w pa...
Gala Magazynu Gospodarczego Fakty
14 czerwca w eleganckich wnę...